You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Задзеркалля гламурне: ЖАХ, У НЕЇ Є НОГИ!

…І ось нагрянули Події. Не просто події, а саме так - ПОДІЇ. Уже й було ніби розійшлися історично-релігійні хмарки на українському інформаційному небосхилі, ніби всі фігуранти новиннєвих випусків та скандальців розповзлись по Канарах і Багамах, й пора відпусток ніби набуває загострення, й ніби мала б уже тихо побути. Серпень...

Але ж ні.

Виявляється, одна з учасниць події з релігійним забарвленням має… ноги!

І це побачила вся країна! http://informator.su/bludnitsa-politik-unizila-kievskiy-patriarhat/

Прочитавши цю новину, звичним рухом потягнулась за серцевими краплями, і “дєжурной тряпіцей”, щоб протерти очі. Але навіть перерва на каву та рахування до десяти і назад не допомогли. Це дійсно було так.

Це була топ-новина поки що, богу дякувати, світської країни.

І стала ця звістка апогеєм скандалу, тепер вже із забарвленням політико-філологічним. Бо, як виявилось, наявність по-літньому вдягненої жінки у складі учасників суспільній події (якою є хресний хід, пікет проти скасування дачного маршруту, першотравнева демонстрація тощо) є глибоко непристойним явищем, а жінка, яка хоча і фігурує у політичному бомонді, охрещена архаїчною повією не за якісь надто гнучкі політичні переконання, а за володіння літнім гардеробом. Та, звісно, за те, що сама розпорядилась своїм тілом так, як того хоче – бо до цього декому з абсолютно сторонніх стосовно неї людей завжди чомусь є інтерес та особиста глибока образа.

Тут би й звично поринути у зловтіху: - бо у цій мізансцені вийшло, що привселюдно зустрілись вогонь та полум’я. Тобто наші кохані «опозиційні» чи ще якісь там політики перетнулись з не менш коханими придворними жерцями, їхньою оскоминою двотисячорічної давнини та суцільним порушенням прав людини, згідно з сучасними кодексами та конвенціями. От їх, як, власне, і самі релігійні талмуди, чомусь ніхто не читає перед тим, як писати новини.

Але жодного відтінку втіхи в мене немає. Бо я переконана на сто сорок шість відсотків, що з’явись на такій процесії чоловіка у шортах - такого паскудного бруду не було б.

Тут би й радіти, що знову є нагода тішитись багатоконфесійністю українського релігійного спектру, при цьому трохи комусь дошкуляючи, що, мовляв, «патріархат на цей раз не ваш». Або пореготіти, що показова «релігійність» українських політиканів не завжди змушує плюватись, але дарує таку собі зловтішну радість.

Але не дозволяє жіноча солідарність.

Сама схема того, що якісь умовно дорослі люди вчать іншу дорослу людину, що, куди, як і до якої події вдягати, тхне цвіллю, гнилим мозком, середньовічним вогнем показових покарань та іншим людським історичним брудом, про який навіть згадувати не хочеться. Та що згадувати – тут лишився крок до паранджі, шановні. Так от перед тим як дискутувати, що і як має носити якась жінка, будь вона політик, хвойда або багатодітна мати чи підліток-емо, вдягніть на себе паранджу і походіть так кілька днів. І то не задля жарту, а з умовою, що Ви ні за яких обставин не можете її зняти, щоб не збуджувати навколишніх чоловіків наявністю у Вас ніг або шиї. Так-так, і до слова, у країнах, де жінки замотані по самісінькі очі, насилля проти них не меншає, бо розруха насправді не в ногах, а в де чиїх головах. http://www.islamnews.ru/news-141093.html

Веду це до того, що жити й не пити можна лише у країнах, де людям начхати на те, у що Ви вирядились, і де Вам попросту не знайдеться співрозмовника поговорити про чужі спідниці або труси.

І допоки шорти, декольте, прикраси, макіяж або їхня відсутність стає для когось проблемою, ми будемо сидіти в смітнику, і геть не в умовно-інформаційному. Тому що коли люди переймаються чужими ногами, їм нема коли подумати, що, власне, коїться довкола них.

Але цей тиждень виявився значно веселішим, ніж цього можна було б очікувати. Ба гірше. Виявляється, окремі луцькі жінки, катаючись на катері по чорноморських водах, вдягають шорти… та теж мають ноги!

Якщо хочете подивитись, до якого мозкового занепаду може дійти суспільне натягування релігії на співіснування людей у світській державі, погляньте, як може збудити та обурити окремих представників багатоликої раси «сапієнс» звичайне літнє фото жінки в шортах.

І було б це все смішним, якби не було таким страшним і сумним.

Варто зробити висновки, допоки не пізно.

Аліса Задзеркальна

(Стаття опублікована у Волинському незалежному інтернет-виданні "Слово Волині")

 

Архів

2022
червня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook