You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Презентація результатів IV Форуму Громадянської Асамблеї України

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбулася презентація напрацювань IV Форуму Громадянської Асамблеї України «Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства».

Делегати від Волині представили позицію громадських організацій та основні документи форуму - "Заяву Громадянської Асамблеї України щодо виборів народних депутатів України у 2012 році", "Заяву IV Форуму Громадянської Асамблеї України з питань дотримання прав людини і основоположних свобод та розвитку громадянського суспільства", "Заяву IV-го Форуму Громадянської Асамблеї України з питань конституційної реформи та Конституційної Асамблеї".

Довідково:

Громадянська Асамблея України є ініціативою провідних громадських організацій України, спрямованою на створення національного та регіональних майданчиків для дискусії та консолідації представників громадянських об’єднань щодо стратегічних проблем українського суспільства.
На сьогодні ГАУ – найбільша в Україні мережа, яка об’єднує понад 400 громадських організацій з усіх регіонів. ГАУ від дня заснування навесні 2007 року провела десятки круглих столів, дискусій та конференцій в усіх областях, а також реалізовує третє зібрання Асамблеї – загальнонаціональної конференції представників громадянського суспільства з усієї України.
ГАУ діє за принципом  ініціативи знизу – «grassroots activity». Регіональні обговорення формують пріоритети та порядок денний Асамблеї. Резолюції, які ухвалюються за підсумками загальнонаціонального зібрання, є спільним документом представників громадянського суспільства з усіх регіонів, який узагальнює експертні оцінки та позиції.


На фото (зліва направо): Петро Верзун - голова Фонду місцевого розвитку, Альона Сидорчук - голова Центру ефективної комунікації, Михайло Шелеп - виконавчий директор ЦПАВК, Олександр Новосад - регіональний координатор ГАУ у Волинській області.

Заява на вибори, Заява_права людини, Заява_КР 

Архів

2022
червня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook