You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

У Луцьку журналісти пікетували УМВС

Акція протесту проти побиття українських журналістів відбулася сьогодні в Луцьку перед УМВС у Волинській області. Її ініціатором і організатором став власкор ІА ZIK, член НМПУ Мирослав Ватащук.

Волинські медійники з транспарантами і фото побитих колег вимагали від керівництва відповідної реакції на факти побиття журналістів у Києві під час вуличних акцій.

Зокрема, у зверненні йдеться:

"Ми вимагаємо від начальника управління МВС України у Волинській області Терещука О.Д.:
1. Публічно засудити дії працівників міліції, які нещадно б’ють та калічать журналістів, перешкоджають виконувати професійні обов’язки. 
2. Письмово звернутися до Міністра внутрішніх справ та Президента з вимогою провести термінове розслідування фактів побиття журналістів та покарати всіх виконавців та командирів, які чинили злочини проти журналістів. 
3. Не допустити жодних утисків та переслідувань журналістів у Волинській області. 
4. Припинити всі безпідставні кримінальні провадження щодо волинян, які порушені через висловлену ними громадянську позицію.
5. Письмово звернутися до Міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора із пропозицією припинити кримінальне переслідування активістів, яким безпідставно закидають організацію провокацій під час сутичок на вулиці Банковій у Києві 1 грудня 2013 року.
У разі невиконання наших вимог, залишаємо за собою право вдаватися до всіх законних форм протесту, в тому числі інформаційного бойкоту".

Звернення, підписане більше ніж 50 волинськими журналістами, було передане начальнику управління МВС України у Волинській області Олександрові Терещуку.

Пан Терещук  публічно засудив побиття журналістів у Києві, запевнив учасників акції, що на Волині такі дії не тільки щодо журналістів, але й загалом до всіх громадян неприпустимі, однак зауважив, що питання про звернення до МВС і Генпрокурора мусить обговорити з юристом.

Аби відрізнити працівників ЗМІ під час масових заходів, Олександр Терещук запропонував журналістам жилети із написом "Преса".

 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook