You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Жіночий консорціум України закликає жінок звертатися по допомогу

Якщо у вас є проблеми із соціальним забезпеченням, якщо роботодавець порушує ваші права чи виникли труднощі у підприємницькій діяльності; якщо є проблеми у сімейних відносинах чи у контактах з органами влади; якщо вас дискримінують за ознакою статі чи є якість питання у громадській діяльності. У всіх цих випадках вам підкажуть, допоможуть, проконсультують на індивідуальних он-лайн консультаціях.

У якій формі ви можете отримати допомогу? Заходьте на сторінку: http://legal.wcu-network.org.ua

Окрім он-лайн консультування на сторінці wcu-network.org.ua представлено алгоритми Ваших дій у проблемній чи кризовій ситуації та шаблони необхідних Вам документів. Крім того, тут ви можете одразу прочитати відповідь на питання, що часто задаються, а також ознайомитися з підбіркою тематичних статей.

Віртуальна правова служба для жінок створена ВГО «Жіночий консорціум України» для захисту прав жінок у сфері праці та підприємництва, сімейних відносинах, у комунікаціях жінок із органами влади та для протидії дискримінації за ознакою статі. Ініціативу підтримує Фонд з прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Інформаційно-правовим партнером виступає компанія Ліга-Закон. Правовий партнер із питань сімейного права – АО "С.Т. Партнерс".

Спілкування на цьому електронному майданчику, сподіваємось, збільшить загальну поінформованість, надасть жінкам підтримку та створить моделі успішного вирішення проблем, що мотивуватиме інших захищати свої права.

Ми допоможемо Вам не тільки захистити свої права, а й повірити у власні сили!

Оксана Ярош, член Ради ВГО «Жіночий консорціум України»


 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook