You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Перспективи лучан крізь призму революційних подій: соціологічне дослідження (відео)

У Волинському прес-клубі відбулася презентація соціологічного дослідження соціальних перспектив лучан крізь призму революційних подій, проведеного Асоціацією молодих політологів і політиків. Метою дослідження було з'ясувати, як мешканці міста сприймають політичну ситуацію в Україні, які очікування вони покладають на політичний рік, наскільки підтримують нинішню владу і чи мають особисті життєві перспективи. Обсяг вибірки - 410 осіб.

Олександр Новосад - голова Асоціації молодих політологів і політиків, Світлана Сальнікова - експерт-соціолог, член соціологічної асоціації України

За словами голови Асоціації Олександра Новосада, результати дослідження дещо застарілі, бо ситуація в країні дуже швидко змінюється, а отже - змінюються і настрої та сприйняття громадянами подій, що відбуваються.

43% респондентів вважає, що жити важко , але терпіти можна. При цьому більш оптимістичними є чоловіки, жінки ж вважають, що сьогоднішнє становище вкрай важке. Водночас 56,6% опитаних вважають, що впродовж року життя зміниться на краще, а 11,5% - навпаки, що погіршиться (такої думки дотримуються переважно люди з вищою освітою).

Більше половини респондентів вважає, що революція пішла їм на користь, майже 40% іще не мають для себе чіткої відповіді. Цікаво, що нинішню ситуацію нормальною вважають переважно прихильники правлячої політичної сили, більш-менш нормальною - "свободівці" та "ударівці", а прибічники Правого сектора оцінюють нинішнє становище як нестерпне.

І найголовніше: ідею люстрації підтримують майже 90% опитаних лучан.

Детальніше із результатами дослідження можна ознайомитися, переглянувши відео і pdf-документ

 

Архів

2020
травня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook