You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Перезавантаження сфери туризму на Волині: одні «за» - інші «проти»

Круглий стіл щодо конфлікту навколо діяльності Волинського центру туризму, спорту та екскурсій відбувся 16 червня у приміщенні Волинського прес-клубу. Ініціатори зустрічі – Самооборона Волині – заявили про необхідність тотального перезавантаження влади, яке реально ілюструє позицію народу.

За словами активіста Самооборони Юрія Моклиці, не можна забувати, що Центр туризму насамперед є державною установою, тож громадський контроль  – абсолютно нормальне явище й основа демократичного суспільства.

Громадськість цікавило три аспекти: що зробили? що не зробили? що зробили поганого за період роботи Центру туризму?

Самооборона Волині порушила також питання відсутності інформації про роботу Центру на сайті, невиконання роботи гуртка у с. Копачівка Рожищенського району та підвального приміщення Центру, яке, за словами очевидців,  функціонує як місце відпочинку – сауна.

Директор Центру Леонід Толстіхін не спростував інформації щодо проектування у підвальному приміщенні сауни, однак заявив, що через  порушення пожежних норм і відсутність необхідних дозволів це приміщення зараз функціонує для сушіння лижного спорядження.

На думку депутата обласної ради Ігоря Гузя, «потрібно вимагати повного «омолодження» складу Центру, переструктурування його у заклад із військово-патріотичним профілем. Події на Сході Україні – яскраве тому підтвердження».

Представниця Центру Ольга Яцюк звинуватила Ігоря Гузя у тому, що він погрожував працівникам розправою, та бажанні захопити територію Центру туризму для подальшого використання у своїх цілях.

«Тут стоїть питання не про захоплення певних територій, – заявив керівник Правого сектора Волині Павло Данильчук. – Треба підняти питання про роботу Центру, наприклад про табір «Гвардієць», який може стати базою для військово-патріотичного табору. Нам треба збільшувати ефективність роботи Центру, а це процес довготривалий».

Нагадаємо, що Леонід Михайлович очолює Центр туризму, спорту та екскурсій уже 32 роки. Центр туризму є неприбутковою організацією (принаймні за документацією), тобто комунальним закладом, який фінансується за кошти обласного бюджету (приблизно 3 млн. грн./ рік). Досить вагома сума для роботи… Леонід Толстіхін заявив, що не має стосунку до формування бюджету, видатків Центру, оскільки обсяг видатків фіксується у бухгалтерії управління освіти Луцької обласної ради. Очільник закладу спростував інформацію про підприємницьку роботу Центру – продаж туристичних путівок і оренду спорядження.

Тетяна Карпів

 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook