You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Семінар для журналістів "Україна та Енергетичне Співтовариство: суть і зміст реформ"

Аналітичний центр "Діксі Груп", експертна коаліція "Енергетичні реформи", видання "Українська енергетика" оголошують конкурс на участь в освітньому семінарі для журналістів "Україна та Енергетичне Співтовариство: суть і зміст реформ".

Захід відбудеться 25-26 травня. Учасники зможуть отримати вичерпну інформацію та відповіді на найбільш провокативні питання щодо реформування ринків електроенергетики і газу, регулятора, сфери енергоефективності, «зеленої» енергетики та екології за європейськими стандартами. 

За підсумками заходу буде запропоновано написати та опублікувати матеріали, які відображатимуть розуміння зобов'язань України перед Енергетичним Співтовариством та відповідних реформ. Автори семи кращих робіт відвідають Секретаріат Енергетичного Співтовариства. 

Взяти участь у семінарі зможуть професійні журналісти регіональних та центральних ЗМІ, які мають досвід написання текстів з питань енергетичної та екологічної політики. Кількість місць обмежена. 

Реєстраційна форма за посиланням

Семінар проводитиметьсяв рамках проекту «Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості», що здійснюється ГО «Діксі Груп» спільно із Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

Програма семінару

 

Архів

2022
червня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook