You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Публічні консультації щодо участі громадськості в процесах формування та реалізації місцевих програм і бюджетів

Вперше у Луцьку за ініціативи Волинського прес-клубу відбудуться публічні консультації «Вплив громади на формування та реалізацію місцевих програм і бюджетної політики міста».

Не секрет, що на сьогодні формування місцевих програм і бюджетів на наступний рік відбувається без активної участі громадськості. В чому причина? В незацікавленості представників влади чи самої ж таки громади? Чи хтось займається контролем реалізації програм і фінансових витрат?

Ці та інші питання будуть обговорюватися під час зустрічі, до участі в якій запрошено Луцького міського голову, представників департаментів та управлінь Луцької міської ради, депутатів, громадських діячів.

Захід складатиметься з двох частин:
– презентації результатів опитування представників ОМС, громадських організацій, бізнесу та ЗМІ щодо залучення та участі громадськості у формуванні місцевих програм та бюджетів;
– власне дискусійного обговорення щодо того, чи потрібно залучати громадськість до формування місцевих програм та бюджетів і чому, що знає про це громада тощо.

Мета заходу - налагодити активний і продуктивний діалог влади і громади задля вирішення актуальних питань. 

За результатами обговорення будуть напрацьовані рекомендації органам місцевого самоврядування щодо активного залучення громадськості до прийняття рішень.

***
Захід відбудеться 24 грудня, у п’ятницю, об 11.00 у Медіа-домі Волинської ОДТРК (вул. Словацького, 9)

 

Архів

2023
березня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook