You are here: Головна Освітні програми / Конкурси Освітні програми/Конкурси Психологічні семінари-тренінги для журналістів Рівненської, Волинської та Житомирської областей
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Психологічні семінари-тренінги для журналістів Рівненської, Волинської та Житомирської областей

Незалежна медіа-профспілка України у рамках роботи об’єднаного «Центру допомоги журналістам», створеного спільно із Національною спілкою журналістів України, проводить серію психологічних семінарів-тренінгів для журналістів «Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії».

28 серпня (п’ятниця) у м. Рівне відбудеться одноденний семінар-тренінг для журналістів Рівненської, Житомирської та Волинської областей.

Час проведення – 10.00 – 16.00 Початок реєстрації учасників – о 9.30
Місце проведення – Виставкова зала (кімната 201), Майдан Просвіти, 1, м. Рівне

Під час участі у роботі семінарах учасники дізнаються:

  • що таке психічна травма і як вона діє, чи є шляхи її подолання;
  • як можна організувати допомогу собі та іншим в кризовій ситуації;
  • як взаємодіють особистий конфлікт і травма; чому виникає неможливість звертатися за допомогою та наскільки можливо говорити і писати про страх і почуття вини.

Під час семінару також будуть порушуватися питання: журналіст як людина професії і журналіст як особистість; професія журналіста як допомагаюча професія - можливий етичний вибір; система психологічної підтримки і допомоги, організація роботи журналіста; техніка психологічної безпеки на журналістському виробництві.

Учасники отримають знання щодо застосування деяких технік допомоги (дебрифінг, BASIC PH)
Також журналісти зможуть взяти участь у груповій терапії і переконатися на висланому досвіді, що подолання психічної травми можливе в групі.

Для участі в семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму.

______________

Семінари-тренінги проводиться в рамках проекту "Юридичне Бюро НМПУ: захист трудових і професійних прав українських журналістів у період пост-Майдану", який виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Архів

2019
червня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook