You are here: Головна Освітні програми / Конкурси Освітні програми/Конкурси Волинських журналістів запрошують на он-лайн курси англійської мови
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинських журналістів запрошують на он-лайн курси англійської мови

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує журналістів Волинської, Житомирської та Сумської областей із базовими знаннями англійської мови покращити свій рівень володіння  мовою через участь в он-лайн курсі «Англійська для журналістів». Он-лайн курс буде складатися з чотирьох навчальних  модулів та домашніх завдань для учасників. Тривалість курсу - 4 місяці.

Початок занять - 30 жовтня.

По закінченні  курсу всі учасники отримають сертифікати.

Он-лайн форму для участі  можна заповнити тут: http://goo.gl/forms/1RLgV2qhfT 

Навчальний курс «Англійська для журналістів» запроваджується з метою розширити доступ журналістів регіональних та локальних  до англомовних джерел інформації в мережі Інтернет та можливостей постійно удосконалювати свій професійний рівень в програмах міжнародних обмінів, навчань і конкурсів для журналістів.

__________

Он-лайн курс «Англійська для журналістів» запроваджено в рамках проекту  «Навчальний курс з покращення стандартів роботи прикордонних локальних інтернет-медіа Житомирської, Волинської та Сумської областей», що здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Архів

2019
вересня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook