You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський журналістам розповідали про енергоефективність в умовах підвищення тарифів

Семінар «Енергоефективність та соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів у ЗМІ», організований проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Українським освітнім центром реформ у партнерстві з Волинським прес-клубом, відбувся днями у Луцьку. Його учасниками стало більше двадцяти волинських та рівненських журналістів, які працюють у темах житлово-комунальних послуг, енергоефективності, тарифної реформи та соціального захисту населення.

Те, що Україна повинна відмовитися від енергетичної залежності від Росії, - уже навіть не питання часу. Крім того, весь цивілізований світ говорить про економію вичерпних ресурсів і переходить на альтернативні джерела енергії. Окрім збереження фінансів, це ще й екологічно.

Із підняттям тарифів питання обігріву житла й збереження тепла в домівках стало актуальним і для українців. Однак робити це потрібно грамотно. Власне, про те, чому ми повинні платити більше, як вижити в умовах зросту цін на енергоносії, як стати відповідальними споживачами, як правильно утеплити свій будинок і як правильно підібрати вікна, щоб зекономити до 70% енергії та затрат на її використання, і йшлося на семінарі.

Детальніше про порушувані проблеми читайте на сайтах "Слово Волині", "ВолиньPost", "Волинський інформаційний портал".

***

Луцьк - одне із 17 міст - партнерів проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Його мета - вдосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності міст і збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook