You are here: Головна Освітні програми / Конкурси Освітні програми/Конкурси Волинських і житомирських журналістів/журналісток запрошують до участі в конкурсі матеріалів про ВПО
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинських і житомирських журналістів/журналісток запрошують до участі в конкурсі матеріалів про ВПО

Громадська організація «Розвиток Волині» та Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» у рамках проекту «Нове оточення – нові можливості», що реалізується за підтримки Українського жіночого фонду, оголосили конкурс журналістських матеріалів про вимушено переміщених осіб.

Зліва направо: Юлія Перфільєва, Аза Голощапова, Олена Черенкова, Ірина Колковська, Анна Кречкіна

Як зазначила на прес-конференції голова організації "Розвиток Волині" Ірина Колковська, ідея виникла внаслідок спілкування з людьми, які покинули свої домівки через анексію та війну: попри те, що вони намагаються інтегруватися в нове оточення, ми мало про них знаємо, мало інформації про те, з якими труднощами їм доводиться стикатися, тож конкурс журналістських матеріалів покликаний заповнити цю прогалину.

Наприклад, попри те, що громада Луцька прийняла Анну Кречкіну добре, вона подумує, чи не повернутися їй назад у Горлівку. І все тому, що їй потрібно доводити, що вона і її діти - громадяни України, що для цього від неї вимагають прибудинкову книгу і ряд довідок, які вона фізично не може взяти на окупованій території. 

Як зауважила заступниця голови ГО "Переселенці Криму та Донбасу" Аза Голощапова, дуже необхідна моральна підтримка. І важливо писати не лише про позитивні історії, бо успішними зазвичай стають ті, в кого були якісь гроші і хто міг відкрити власну справу, а про те, як людям живеться насправді, що вони відчувають, із якими внутрішніми проблемами стикаються.

Конкурс журналістських матеріалів триває до 21 лютого. Вони повинні бути вже опублікованими/ випущеними у 2016 році або затвердженими редакцією до виходу із вказівкою дати виходу матеріалу. 

За підсумками конкурсу передбачається друк постерів із історіями успіху внутрішньо переміщених осіб, які найбільше надихають, та проведення виставок даних постерів (із текстовим наповненням та фотографіями) у місті Житомирі та у місті Луцьку із майбутньою передачею виставки для демонстрації в інших містах України. Переможці конкурсу будуть відзначені грошовими винагородами.

Детальніше про умови читайте тут

_______________

Конкурс оголошено в межах проекту проекту «Нове оточення – нові можливості», що реалізується за підтримки Українського жіночого фонду

 

Архів

2019
вересня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook