You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Третя Літня школа практичної журналістики

Волинська незалежна медіа-профспілка у партнерстві з Волинським прес-клубом і медіа-холдингом "Сім'я і дім" оголошують про набір у Третю Літню школу практичної журналістики.

До участі в Школі запрошуємо зголошуватися всіх, хто хоче більше дізнатися про практичну журналістику – студенти вищих навчальних закладів, коледжів, громадські активісти, журналісти-початківці.

На Школі, зокрема, йтиметься про те, як і де шукати інформацію, як написати матеріал, який би «продавав» себе і видання, як і що писати про різні управлінські структури, як проводити журналістські розслідування, які підводні камені чекають на журналістів у спілкуванні і створенні матеріалу і що робити, коли їм перешкоджають у професійній діяльності та ще дуже багато цікавих тем. Також ви дізнаєтеся, чого чекають від вас редактори, як не розгубитися на події і швидко виконувати завдання. Ви отримаєте максимум практичних знань за мінімальний період.

Заняття триватимуть із 25 по 30 липня в м. Луцьку. Після завершення – тижневе стажування у виданнях медіа-холдингу "Сім'я і дім".   

Для участі в Школі потрібно заповнити заявку та надіслати її до 20 липня 2016 р. включно на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду із темою листа «На Літню школу практичної журналістики».

У заявці потрібно зазначити:

1. Прізвище та ім’я.

2. Контактні дані (телефон, e-mail);

3.  Місце навчання, курс

4.  Мотиваційне повідомлення (на один абзац), чому ви хочете взяти участь у Літній школі практичної журналістики.

Навчання у Школі безоплатне. Оргвнесок складає 50 грн, який відібрані учасники зможуть здійснити на першій ознайомчій зустрічі. Учасникам із інших міст проїзд і проживання не компенсовуються.

Із додатковими запитаннями можна звертатися до координатора Школи Наталки Пахайчук за тел.: (098) 02-767-97, або писати на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook