You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинські амбасадорки проєкту "Голос жінки має силу!"

Як ми уже  повідомляли, у квітні на Волині стартувала національна адвокаційна кампанія, що має на меті посилити голоси жінок і дівчат у суспільстві, і коротко знайомили з її волинськими амбасадорками. 

Тепер - трохи більше про кожну з них і їх ініціативи. 

Ольга Бузулук - журналістка, прессекретарка Патрульної поліції Волині. Як Амбасадорка планує реалізувати міні-проєкт із протидії домашньому насильству. За її словами, з початку 2020 року на лінію 102 надійшло більше 800 повідомлень про домашнє насильство. "Це - 10-15 викликів щодоби про горе і сльози, спричинені рідними людьми. З цим не можна миритися", - переконана Ольга і розробляє інформаційну кампанію для різних вікових та суспільних категорій, у якій буде пояснювати проблему, говорити про наслідки, роз'яснювати дії поліції, розвінчувати стереотипи навколо домашнього насильства.

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Фото зі сторінки у Facebook

Юлія Вусенко - координаторка Північного регіону Української жіночої демократичної мережі, депутатка Луцької міської ради, юристка. Вона переконана, що проєкт "Голос жінки має силу!" дасть можливість налагодити комунікації між жінками різного віку і допоможе залучити їх до активного громадсько-політичного життя. Бо найбільше, що їх зупиняє - це страх через брак досвіду і відсутність підтримки. Саме тому в межах свого міні-проєкту Юлія планує активізувати успішних студенток і збільшити кількість потенційних кандидаток у депутати місцевих рад різних рівнів та членкинь дорадчих і громадських рад: "Оскільки Україна  вже цього року заходить в передвиборчий період, жінкам обов'язково треба використати можливість стати депутатками різних рівнів, щоб змінювати країну на краще".

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Фото - "Таблоїд Волині"

Аза Голощапова - голова ГО "Переселенці Криму і Донбасу", яка в 2014 році змушена була покинути рідний Донецьк і розпочати нове життя в Луцьку. 

ерез толерантність - до єднання України" - така формула її міні-проєкту, в межах якого пані Аза хоче ближче познайомити місцевих волинянок із "переселенками". "Так вже склалося, що ми не дуже добре знали, чим живуть регіони України і мали хибне уявлення одні про одних. Ми вимушені були залишити Донбас, доля привела нас на Волинь, і багато традицій, місцевих звичок були нам в дивину. А місцеві мешканці, звичайно ж, мали певні стереотипи щодо нас, певні побоювання, а чи ж ми патріоти, чи щирі українці? Великою мірою ці взаємні стереотипи були хибними. Треба це виправляти", - переконана активістка.

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Ольга Максим'як - активістка Волинського прес-клубу, консультантка із соціальних комунікацій, керівниця проєкту “Доступно про парламентаризм". Її ініціатива в межах проєкту "Голос жінки має силу!" спрямована на об'єднання зусиль жінок, які працюють і самі виховують дітей, і людей старшого віку, які теж почуваються одинокими. ” Я вже чотири роки як розлучена, виховую сама сина і знаю, як нелегко самотужки знаходити в собі сили, аби рухатися далі, виховувати своїх дітей і мати можливість для власної самореалізації”. 

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Фото зі сторінки Facebook

Наталія Павліха - професорка економіки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, голова громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив». За словами жінки, участь у програмі «Голос жінки має силу 2020» для неї - "це необхідний крок для висвітлення власної життєвої позиції в захисті жінок в Україні". "Сьогодні жінка опинилась в такій незвичній ситуації, яка не сприяє реалізації задумів. Поруч зі мною є багато успішних жінок, які можуть поділитися своїм досвідом, тому планую активізувати майданчик комунікації жінок із досвідом і тих, хто лише має ідеї і бажання розвитку в бізнесі, лідерських якостей і антикризового управління. Кому, як не нам, жінкам, розуміти силу жінки і вплив жінки на розвиток громади," - вважає пані Наталія і береться за міні-проєкт із розширення можливостей жінок у підприємництві та їх участі у розвитку громади.

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Фото надане Амбасадоркою

____________

Проєкт "Голос жінки має силу!" реалізовується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Партнером проєкту на Волині є ВОГО "Волинський прес-клуб"


 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook