You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Голос жінки має силу!

Волинські амбасадорки проєкту "Голос жінки має силу!"

Як ми уже  повідомляли, у квітні на Волині стартувала національна адвокаційна кампанія, що має на меті посилити голоси жінок і дівчат у суспільстві, і коротко знайомили з її волинськими амбасадорками. 

Тепер - трохи більше про кожну з них і їх ініціативи. 

Ольга Бузулук - журналістка, прессекретарка Патрульної поліції Волині. Як Амбасадорка планує реалізувати міні-проєкт із протидії домашньому насильству. За її словами, з початку 2020 року на лінію 102 надійшло більше 800 повідомлень про домашнє насильство. "Це - 10-15 викликів щодоби про горе і сльози, спричинені рідними людьми. З цим не можна миритися", - переконана Ольга і розробляє інформаційну кампанію для різних вікових та суспільних категорій, у якій буде пояснювати проблему, говорити про наслідки, роз'яснювати дії поліції, розвінчувати стереотипи навколо домашнього насильства.

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Фото зі сторінки у Facebook

Детальніше...
 

"Голос жінки має силу 2020" - волинянки приєднуються до національного проєкту Фундації прав людини

На Волині стартувала національна адвокаційна кампанія, спрямована на посилення голосів жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України. Її презентація відбулася під час онлайн-прес-конференції 22 квітня. Уже четвертий рік ця ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Вперше проєкт реалізується у Волинській області, регіональним координатором якого став Волинський прес-клуб. До партнерства долучилися  Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська філія ПАТ "НСТУ", департамент культури Луцької міської ради, ГО "Переселенці Криму і Донбасу".

Учасниці зустрічі мали нагоду спілкуватися з національною координаторкою проєкту Юлією Панченко, а також обговорити ідеї міні-проєктів п'яти волинських амбасадорок, визначених за результатами конкурсного відбору.

Для збільшенння натисніть на зображенні

Детальніше...
 

Онлайн пресконференція "Голос жінки має силу 2020" у Волинській області"

Запрошуємо журналістів і журналісток волинських медіа на онлайн-пресконференцію, присвячену старту Національного проєкту "Голос жінки має силу 2020" у Волинській області, що відбудеться у середу, 22 квітня о 12:00 (посилання на вхід буде надіслано додатково).

Представники Фундації прав людини (Київ) і Волинського прес-клубу розкажуть про те, чим буде корисний цей проєкт активістам, активісткам і громаді, а також познайомлять із п'ятьма Амбасадорками від Волинської області, які обрані на конкурсній основі і будуть реалізовувати на теренах Волині власні міні-проєкти. Ви дізнаєтесь також про можливості розпочати власну блогерську діяльність на національній платформі проєкту.

Проєкт «Голос жінки має силу» – національна адвокаційна кампанія, спрямована на те, щоб голоси жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій країні.

З усіх питань звертайтесь, будь ласка, на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або ж телефоном 050-378-40-32

Стежте за нашими новинами у Facebook:

https://www.facebook.com/groups/women.voices.count
https://www.facebook.com/volynpressclub/
https://www.facebook.com/groups/human.rights.foundation.ukraine/

Долучайтеся!

Проєкт реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

Партнером проекту на Волині є Волинський прес-клуб

 

Голос жінки має силу! Запрошуємо до співпраці активних волинянок!

Якщо ви – активна, маєте ідеї, прагнете донести їх до громади і втілити у життя, долучайтеся до проєкту «Голос жінки має силу»!

Ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Волинський прес-клуб є регіональним партнером проєкту і запрошує до співпраці активних волинянок, серед яких буде обрано 5 амбасадорок.

Детальніше...
 

Архів

2020
травня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook