You are here: Головна Медіа-новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

Дозвіл на зйомку в суді залежить від виду судового процесу - роз'яснення юристів ІМІ

Дозвіл на фото- та відеозйомку у суді пов'язаний з видом судового процесу та відповідними вимогами процесуального законодавства, а також з видом техніки, за допомогою якої фіксується судовий процес. У всіх видах судових процесів є можливою фіксація без дозволу суду на портативні аудіотехнічні засоби.

Фото - zib.com.ua

Про це зазначили медіа-юристи ІМІ, відповідаючи на численні звернення журналістів, які зіткнулися з проблемою фіксації судового процесу.Дозвіл на фото- та відеозйомку у суді пов'язаний з видом судового процесу та відповідними вимогами процесуального законодавства, а також з видом техніки, за допомогою якої фіксується судовий процес. У всіх видах судових процесів є можливою фіксація без дозволу суду на портативні аудіотехнічні засоби.

Для збільшення - натисніть на фото

Більше - на сайті ІМІ

 

У першому кварталі цього року - 50 порушень прав журналістів

За кілька місяців 2016 року експерти Інституту масової інформації зафіксували 50 випадків порушень професійних прав журналістів. Найбільша їх кількість стосувалася перешкоджань законній журналістській діяльності — 17 випадків, трохи менше - погрози та залякування — 11 і 7 випадків побиття та нападів на журналістів.

Детальніше про порушення - на сайті ІМІ

 

Житомирський прес-клуб закликає онлайн-медіа підписати Меморандум

Меморандум відповідності діяльності онлайн-медіа «Європейським стандартам саморегулювання суспільних відносин, пов’язаних з конвентом, розміщеним у мережі Інтернет» запрошує підписати колектив Житомирського прес-клубу.

У документі, зокрема, йдеться про «засадничі цінності професійних та етичних стандартів діяльності медіа – точність, справедливість, недоторканність приватного життя, не завдання шкоди й образ, вимоги до формату висвітлення конфліктних питань тощо.

Ознайомитися з меморандумом і підписати його можна, перейшовши за посиланням: http://ztpress-club.org.ua/memorandum/

 

Волинь - серед лідерів порушень свободи слова

У 2015 році на неокупованій території України було зафіксовано 310 випадків порушень свободи слова, що втричі менше, ніж у 2014 році (995 випадків). Такими є дані щорічного дослідження Інституту масової інформації «Барометр свободи слова».

Разом з Кримом (44) та окупованими територіями Донбасу (17) цьогоріч кількість порушень свободи слова становить 371 випадок.

 

Детальніше...
 

В Україні створено незалежний орган саморегулювання у сфері медіа

Сьогодні, 28 грудня 2015 р., розпочала роботу Незалежна медійна рада, яка має стати незалежним арбітром для вирішення спорів та конфліктів у медійній галузі, а також стежити за дотриманням професійних стандартів у журналістиці. Про це зазначає сайт MediaSapiens.

До складу Незалежної медійної ради ввійло 15 представників 5 медійних організацій України: Інституту Медіа Права, Інституту масової інформації, Інтерньюз-Україна, ГО "Телекритика" та Фундації "Суспільність".

Детальніше - на сайті MediaSapiens

Фото - http://nayuchmedia.inf.ua/

 
Сторінка 7 з 30

Архів

2018
січня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook