You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Тренінг «Організація ефективної рекламної служби редакції. Як максимізувати продажі у медіа»

Редакторів реформованих ЗМІ Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської  областей запрошують до участі у дводенному тренінгу на  тему: «Організація ефективної рекламної служби редакції. Як максимізувати продажі у медіа».

Проживання та тренінг - 06-07 грудня (п’ятниця-субота) у готелі «Тернопіль» вул. Замкова, 14 м. Тернопіль

Участь для редакторів ЗМІ безкоштовна, згідно акредитації. Кількість місць обмежена. Організатори  забезпечують учасників проживанням, сніданком і обідом, роздатковими матеріалами; кошти за проїзд відшкодовуються тільки за наявністю квитків.

Тренер - Антон Онуфрієнко. Про нього: 17 років роботи у медіа, з них 14 - на керівних посадах та у продажах. Засновник інтернет-видання про міську культуру БЖ, яке за останні 9 місяців збільшило продажі у 7 разів (найбільший рекламний контракт — 210 тис. грн. за один спецпроєкт). Досвід роботи з найбільшими рекламодавцями у сегменті нативної реклами — Apple, KLM, Martini, Ray-Ban, Jagermeister, Hennessy, Київстар,  OLX, Lenovo та багатьма іншими.

Навчався продажам у Іллі Рейніша (Laba), Михайла Смелянова (Мегапрорив) і Валентина Яроменко (White sales). Проводив тренінги для регіональних редакцій проекту «Або» та лекції з монетизації медіа у Projector. Запускав видання The Insider, журнал для освітян «Освіторія», перезапускав видання про медіа «Телекритика» та бізнес-розділ Liga.

Програма заходу - на сайті Тернопільського прес-клубу

____________

Тренінг проводиться в рамках проєкту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

 

Як живуть реформовані газети Волині та Житомирщини: відеоміст

Медійники й медійниці  Волинської та Житомирської областей зустрінуться під час відеомосту «Житомир-Луцьк», який відбудеться 20 вересня. Початок – о 14.00. 

Представники/представниці редакцій, які майже рік працюють за новими правилами, обговорять такі питання:

  • Як відбувся процес роздержавлення? Якщо були проблеми то як їх вирішували?
  • Чи вирішене питання з орендою приміщень згідно Закону про реформування, чи укладено угоди з колишніми співзасновниками про висвітлення їх діяльності?
  • Як живе газета сьогодні?
  • Основні проблеми, які турбують?
  • Якими бачите шляхи їх вирішення?
  • Чи вдалося досягти певних успіхів у вже самостійній діяльності? Якщо так, то яких саме?
  • Створення і розвиток сайтів. Налагодження співпраці редакцій з новоствореними об’єднаними громадами. Можливості та перспективність кооперації районних газет задля оптимізації їх діяльності.

Учасники/-ці відеомосту в Луцьку:

  • Ірина Романюк – головна редакторка газети «Селянське життя», смт. Локачі
  • Тетяна Ізотова – журналістка газети «Слово правди», м. Володимир-Волинський
  • Богдана Стельмах – координаторка Волинського прес-клубу

Учасники/-ці відеомосту в Житомирі:

  • Ольга Бортнікова – редакторка газети «Вісті», смт. Пулини
  • Руслан Кожедуб – редактор газети «Нове життя», м. Черняхів
  • Оксана Климчук – редакторка газети «Древлянський край», м. Коростень
  • Ірина Новожилова – координаторка проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» в Житомирській області, голова Житомирського прес-клубу

Партнери відеомосту: Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича.

_____________

 Відеоміст відбувається в рамках виконання проекту Тернопільського прес-клубу «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Прес-конференція “Впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України”

Волинських журналістів/-ок запрошують на прес-конференцію з питань впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, що відбудеться 9 квітня 2019 р. з 11:30 до 14:00 у Львівському прес-клубі (проспект Шевченка,11,  2-й поверх).

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Ірина Ковпашко - заступник Голови правління Пенсійного фонду України.
  • Олександр Малецький - директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України.
  • начальники Головних управлінь ПФУ у Волинській, Закарпатській області, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській областях.

Під час заходу спікери Фонду ознайомлять присутніх з онлайн-сервісами, які мають на меті спростити взаємодію громадян з органами Фонду.

Це, зокрема:

  • налаштування  послуги безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії;сплати страхових внесків роботодавцем та розміру свого страхового стажу);
  • отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом (про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії);
  • кабінет застрахованої особи та кабінет страхувальника (роботодавця).

Акредитація обов’язкова. Про свою участь повідомте, будь ласка, до 18:00 5 квітня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном )66-203-50-31.

Акредитованим представникам медіа, які прибудуть на прес-захід з інших регіонів, передбачена компенсація проїздуза наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).

Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні».


 

Тренінг із медіа-бізнесу для реформованих волинських медіа

Редакторів/редакторок волинських друкованих ЗМІ, які пройшли процес роздержавлення, запрошують 28 лютого-01 березня взяти участь у тренінгу на тему: «Налагодження медіа-бізнесу для роздержавлених газет: як заробляти гроші і залишатися незалежними».

Тренінг відбудеться  у конференц-залі №3 (3 поверх) готелю ТЕРНОПІЛЬ (вул. Замкова, 14).

Тренер – Дмитро Кліманов, власник ТОВ РІА«К&К», видавничий дім «Телегазета». Луганщина. Двадцять п’ять років займається медіа-бізнесом. За цей час створив п’ять газет. Один з перших регіональних видавців України, який розробив та впровадив регіональний, новинний сайт з платним доступом до змісту. Співавтор редакційно видавничої системи SPS. Після захоплення видавництва російськими окупантами, зміг зберегти видавництво та подовжити його роботу на підконтрольній Українській владі території. Об’єднав десять газет Луганської області для спільної діяльності та підвищення професійного зростання.

Участь для редакторів ЗМІ безкоштовна, згідно акредитації. Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами; кошти за проїзд відшкодовуються тільки за наявністю квитків.

Тренінг відбуватиметься в рамках виконання проекту Тернопільського прес-клубу «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.


 

Прес-конференція з питань захисту споживачів фінансових послуг

Волинських журналісток і журналістів запрошують до Львова на прес-конференцію «Захист споживачів фінансових послуг: Як покращити становище українців». Захід відбудеться 16 серпня 2018 р. з 10:30 до 12:30 у Львівському прес-клубі (проспект Шевченка, 11, 2-й поверх). 

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Юлія Вітка, заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»;
  • Олег Лаврик, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;
  • Тетяна Бурак, експерт із захисту прав споживачів фінансових послуг Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

 До обговорення пропонуються такі питання:

  • Чому український споживач фінансових послуг не захищений сьогодні?
  • З яких питань фінансові установи найчастіше порушують права українських споживачів фінансових послуг?
  • Які законодавчі зміни необхідні для захисту споживача фінансових послуг в Україні?
  • Хто такий фінансовий омбудсмен та як установа фінансового омбудсмена  буде працювати, щоб захистити споживачів фінансових послуг в Україні?
  • Чим відрізнятиметься вирішення спорів у позасудовому порядку, через установу фінансового омбудсмена, від судового розгляду?
  • Які проблеми вирішить створення установи фінансового омбудсмена в Україні та чому буде вигідно, в першу чергу, для споживачів фінансових послуг*

___________

Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні».

Додаткову інформацію про засідання Львівського прес-клубу можна отримати за телефонами: (044) 490 6988/90, (050) 913 6835, (067) 670 7730.

 
Сторінка 1 з 27

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook