You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Волинь у виборах - 2012: спроба комплексного бачення ситуації

ВОГО «Волинський прес-клуб», ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу», ГМ «ОПОРА», ВОО Комітету виборців України, ВОГО «Гендерний центр», Громадянський Рух «ЧЕСНО» організовують підсумкову зустріч, присвячену перебігу виборчого процесу, безпосередньо дню виборів та поствиборчій ситуації на Волині.

Наша зустріч не передбачає офіціозу.

Це - спроба комплексної оцінки ситуації, що склалася, можливість поділитися власними спостереженнями, почути думки та враження і зробити певні висновки.

***

Зустріч відбудеться 2 листопада об 11.00-13.00 у конференц-залі Палацу культури м. Луцька.

Учасники обговорення: політики (кандидати в депутати, керівники штабів), політологи, громадські діячі, і, безперечно, журналісти. 

Презентація результатів моніторингу використання державних коштів

У Волинському прес-клубі відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам проекту «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель».

У ньому брали участь регіональні громадські організації Центру політичних студій та аналітики в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях та в місті Києві спільно з партнерами на місцях.

Детальніше...
 

Чому в Україні поршуються права пацієнтів і як цього уникнути?

Щороку майже 428 тисяч осіб в Україні потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб. Однак зібрані свідчення довели: права пацієнтів в Україні систематично порушуються. Існуюча система доступу до знеболення прирікає їх на невиправдані страждання та принизливе для людської гідності поводження.

Зупинити цей біль можливо!!!

Детальніше...
 

Два роки після квесту: чи стало незрячим комфортніше в Луцьку

Аудит доступності, квест, безкоштовна правова допомога – це перші кроки з впровадження Конвенції ООН про права інвалідів на Волині, які здійснила Генерація успішної дії.

Що за цими кроками і які наступні зусилля до створення гідного життя людей з інвалідністю? Кому ще потрібно зав"язати очі, аби проблеми стали видимими?

Про ці та інші болючі моменти - Богдан Мойса, Людмила Фурсова та Віталій Ткачук

***

Зустріч відбудеться 18 вересня об 11.00 у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14)

 

Юрій Костенко розповість про об`єднання політичних сил в "Нашу Україну"

У межах агітаційної поїздки для презентації об`єднання правих сил на парламентських виборах-2012 лідер Української народної партії Юрій Костенко відвідає Луцьк і зустрінеться з регіональними журналістами. Розмова, зокрема, стосуватиметься основних завдань нового політичного утворення і їх реалізації у випадку проходження в парламент України.

***

Прес-конференція відбудеться 8 вересня (субота) о 14.00 у приміщенні Волинського прес-клубу (вул. Шевченка, 14)

 
Сторінка 21 з 27

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook