You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Як не отруїти себе за власні гроші: обговорюємо якість молочних продуктів у торгівельних закладах

У Волинському прес-клубі відбудеться засідання, присвячене якості молокопродуктів у роздрібній та оптовій торгівлі. Цю «гарячу» тему висвітлять:

  1. Юрій Чорнобривець – директор Інституту споживчих експертиз (Київ)
  2. Олена Петриченколікар з гігієни харчування санепідемстанції Луцька та Луцького району

В ході засідання буде висвітлено такі питання:

  • Характеристика основних органічних та хімічних добавок, найпоширеніших у виробництві неякісних молокопродуктів.
  • Як харчові добавки в молокопродуктах можуть вплинути на організм людини
  • «Поради експерта»: як уважно читати написи на упаковці молокопродуктів та керуватися здоровим глуздом, купуючи харчі для себе та родини.
  • «Поради лікаря»: як запобігти отруєнню організму молокопродуктами зі шкідливими добавками.

 *      *      *

 Засідання відбудеться 26 липня о 15 годині за адресою: вул. Шевченка, 14 (Будинок вчителя).


 

Що чекає на українців із прийняттям колекторського закону?

На сьогодні діяльність колекторів практично не врегульована національним законодавством, що призводить до численних порушень у сфері громадських прав та інтересів, особливо – боржників.

Щодо позиції судових органів то вона не однозначна, однак існує позитивна судова практика вирішення проблем позичальників при певних свавільних діях колекторів та фінансових установ.

Детальніше...
 

На Волині проводитимуть моніторинг використання державних коштів

20 липня 2012 р. о 12.00 год. у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель». У ньому беруть участь регіональні громадські організації Центру політичних студій та аналітики в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях та в місті Києві.

Завдання проекту – через комплексний моніторинг проконтролювати процес використання державних ресурсів та запобігти зловживанням, які трапляються при цьому, зокрема, у процесі здійснення державних закупівель на місцевому рівні.

Детальніше...
 

Прес-конференція щодо нападу на громадських активістів та журналістів у рідному селі Адама Мартинюка

14 липня в рамках кампанії «Помста за розкол країни» активісти Громадянського руху «Відсіч» вже вдруге вирушили на виборчий округ, де має намір балотуватись Адам Мартинюк. Кампанія полягає у поширенні правдивої інформації про діяльність тих депутатів, які причетні до прийняття закону Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики», з метою понизити їх рейтинг серед виборців.

Оскільки під час першого візиту активісти наштовхнулись на неочікувану поведінку з боку сільської голови с. Ветли, яка провокувала селян на агресію щодо них і буквально вигнала з села; опісля в райцентрі Любешові активістів за поширення листівок затримала міліція – цього разу відсічан супроводжували журналісти видання «Перець волинський».

Детальніше...
 

Чому на Волині зростає дитячий алкоголізм?

Результати зустрічей з громадами Волині, проведеними Фундацією імені князів-благодійників Острозьких у рамках конкурсу мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад», вражаючі: із поданих на конкурс проектів/ініціатив – значна кількість порушує проблему дитячого алкоголізму.

Дослідження ЮНІСЕФ у 2008-2009 рр. показало, що в Україні алкогольні напої вживали 84% підлітків. Доступ до алкогольних напоїв забезпечений для 90% підлітків. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. За оцінками експертів, ситуація у 2012 році ще ускладнилася.

Детальніше...
 
Сторінка 22 з 27

Архів

2023
березня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook