You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Прес-клуб «Жінки і вибори-2012» Чи є шанси для жінок-кандидатів на парламентських виборах-2012 року?

Прийняте в останні роки національне виборче законодавство декларує відсутність будь-яких дискримінаційних обмежень щодо жінок та чоловіків, проголошуючи їхню рівність у виборчому процесі. Однак останні парламентські вибори показали, що українські партії гендерній проблематиці надавали недостатньо уваги: із 1016 кандидатів-жінок у партійних списках на виборах 2007 року 900 були розміщені після 41 номеру.

Які ж шанси жінок-кандидатів на парламентських виборах-2012? Чи готові чоловіки-політики брати участь у перегонах на рівні із жінками? Чи врахують політичні партії і кандидати у своїх програмах проблеми прав людини, впровадження гендерної рівності та соціальної справедливості?

Детальніше...
 

На Волині презентують інноваційні механізми для працевлаштування молоді

Добігають кінця випускні іспити у більшості навчальних закладів Волині та найближчим часом ринок праці чекає поповнення тисячами молодих спеціалістів. В обласному центрі зайнятості кажуть, що поповнення очікується і в них, адже кожен третій випускник опиняється на лаві безробітних та звертається за допомогою у працевлаштування до державних служб, а загальна кількість безробітної молоді (віком до 35 років) складає 54,2%, що є одним з найвищих показників в Україні. Соціологи, у свою чергу, передбачають, що питома вага молоді сере загальної кількості безробітних має тенденцію до поступового зростання, а попит на випускників на ринку праці і надалі зменшуватиметься.

Тож радість випускників від отримання дипломів зазвичай дуже швидко затьмарюється усвідомленням того, що роботодавцям на додачу до освіти, потрібен і досвід, якого у більшості випускників немає. Саме відсутність досвіду є однією з найактуальніших причин масового безробіття серед молоді.

Детальніше...
 

Юрій Костенко про політику, політиків і національні цінності

Політична ситуація, яка склалася сьогодні в Україні, викликає неоднозначне сприйняття не лише в мешканців країни, а й іноземних держав. За останніми даними соціологічних досліджень, а також згідно опитувань у мережі Facebook, близько 40% українців вважають дії більшості політичних сил і політиків антиукраїнськими.

Чи існує можливість об’єднання політичних сил задля відстоювання інтересів України, яка комбінація допустима, а яка неможлива за жодних умов, чи достатньо потенціалу свідомих українців для формування позитивного сценарію виборів – про ці та інші моменти в сучасному політичному середовищі йтиметься під час зустрічі з народним депутатом України, головою Української народної партії Юрієм Костенком.

Окрім обговорення названих питань, також будуть:

– порушене питання про об’єднавчі процеси на Волині (в КОДі і в правих політичних силах),

– представлені потенційні кандидати в депутати від УНП.

****

Зустріч відбудеться 19 травня 2012 р. (субота) о 13.00 год. у приміщенні Волинського прес-клубу (вул. Шевченка, 14, Будинок вчителя)

П.С.: Про участь у заході прошу повідомити до 16.00 17 травня (четвер) за телефоном 066-203-50-31, 72-45-48 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Мистецькі «теревені» у Луцьку

У піцерії «Теревені» можна буде не тільки потеревенити, але й доторкнутися душею до прекрасного – 15 травня о 10.00 там відкривається виставка робіт луцької художниці Алли Харчук.

Детальніше...
 

Презентація ставлення лучан до соціально значимих об’єктів та проблеми озеленення міста

14 травня о 15.00 год. у Волинському прес-клубу відбудеться прес-конференція за підсумками проведення двох актуальних для Луцька адвокасі-кампаній.

Перший проект «Проведення адвокасі-кампанії, спрямованої на врахування прав та інтересів мешканців при будівництві та благоустрої соціально значимих об’єктів міста Луцька» реалізувала ВОГО «Фонд місцевого розвитку». У його рамках було проведено соціологічне дослідження «Ставлення жителів м. Луцька до перспективи забудови та благоустрою соціально значимих об’єктів міста Луцька».

Вивчення громадської думки засвідчило, що лучан турбують такі першочергові проблеми міста, як відкриття сміттєпереробного комплексу, впорядкований вигляд зоопарку, належна кількість громадських вбиралень тощо.

Другий проект «Адвокасі-кампанія щодо вирішення проблеми озеленення міста Луцька» реалізувала МГО «Асоціація захисту прав молоді Волині». У його рамках було визначено рівень задоволеності громадян щодо озеленення міста шляхом проведення соціологічного опитування.

Адвокасі-кампанії були проведені за підтримки Асоціації розвитку та підтримки ОСББ та ОСН.


 
Сторінка 24 з 27

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook