You are here: Головна Прес-анонси
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

«ПУЛ жінок» презентує результати першого дослідження та конкурсного відбору учасниць навчальної програми

Що саме може змінити ситуацію з політичною участю жінок в Україні?  Чи необхідні для цього  законодавчі ініціативи, які забезпечать реальне представництво жінок в органах влади на рівні, не меншому ніж 30%? Чи готове сучасне українське суспільство підтримати такі зміни?

Відповіді на ці питання допомагає знайти дослідження, проведене Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету в період з 10.08.2016 по 20.09.2016 рр. на замовлення ВГО «Жіночий консорціум України».

Презентація цього дослідження, а також заходів у межах проекту «ПУЛ жінок», який реалізовується в чотирьох кластерах України, зокрема – й на Волині, представлення жінок, які перемогли в конкурсі на участь у навчальній програмі з політичної активності відбудеться за участі:

 • Оксани Ярош – координаторки Волинсько-Рівненсько-Житомирського кластеру проекту «ПУЛ жінок»
 • Лариси Гунько – координаторки Рівненської області «ПУЛ жінок»
 • Богдани Стельмах - координаторки Волинської області «ПУЛ жінок»
 • переможиць конкурсного  відбору

По завершенню ви матимете нагоду взяти інтерв’ю, поспілкуватися з учасницями проекту неформально за кавою-чаєм у ресторані готелю.

_____________

Захід відбудеться 10 жовтня о 14:00 у готелі «Україна» (малий конференц-зал, перший поверх).

 

У Луцьку - відкриття виставки і нагородження журналістів-переможців

Громадська організація «Розвиток Волині» запрошує волинських медійників на зустріч із нагоди відкриття виставки постерів надихаючих історій успіху внутрішньо переміщених осіб та їх фотографій – «Нове оточення – нові можливості».

Під час зустрічі відбудеться підбиття підсумків проекту «Нове оточення – нові можливості», нагородження журналістів – переможців конкурсу журналістських робіт усіх видів ЗМІ, а також відкриття виставки постерів. 

Захід відбудеться в креативному просторі "Inner Space", заснованому подружжям Ткачових, яке переїхало до Луцька з Луганська. Їх історія успіху представлена на одному з постерів.

Захід відбудеться 24 червня о 14:00 за адресою: вул. Паркова, 5.

У заході візьмуть участь журналістки – переможці конкурсу, переселенці Луцька, чиї історії та фотографії надруковані на постерах, представники громадських організацій та небайдужі громадяни.


 

Прес-конференція щодо проведення міні-EdCamp Lutsk – 2016

В останній день березня 2016 року вперше на Волині на базі Луцького педагогічного коледжу відбудеться (не)конференція міні-EdCamp Lutsk – 2016. Україна – 24-та країна у світі, яка приєдналася до міжнародної спільноти (не)конференцій EdCamp у 2015 році.

EdCamp – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України. Тематика міні-EdCamp Lutsk – 2016 «Інноваційні педагогічні технології».

Про те, як буде відбуватися нестандартний формат (не)конференції, її основну мету і завдання, благодійний аспект, за чиєї ініціативи міні-EdCamp став можливим у Луцьку та інші цікаві моменти йтиметься на прес-конференції за участю:

 • Петра Бойчука – директора Луцького педагогічного коледжу
 • Оксани Домарацької – вчительки початкових класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с. Деревок Любешівського району, переможниці в конкурсі заявок на проведення міні-EdCamp
 • Ірини Ковальчук – голови оргкомітету (не)конференції міні-EdCamp

Час і місце проведення прес-конференції: 22 березня, 11.00, конференц-зала Луцький педагогічний коледж (м. Луцьк, просп. Волі, 36)

 

Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи он-лайн послуг

У приміщенні головного територіального управління юстиції у Волинській області (вул. Володимирська, 1), відбудеться прес-конференція "Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи он-лайн послуг".

Час проведення14:00, 17 березня 2016 р.

У прес-конференції візьмуть участь:

 • Кухарик Валентин Іванович – начальник головного територіального управління юстиції у Волинській області;
 • Руденко Ростислав Євтухович – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області;
 • Семенюк Ольга Богданівна – заступник начальника головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної реєстрації — начальник Управління державної реєстрації;
 • Клехо Анатолій Євгенович – заступник начальника управління ДВС головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Питання до обговорення:

 • Які завдання виконуватимуть Бюро правової допомоги?
 • Які адміністративні послуги можна отримати он-лайн?
 • Які зміни відбуваються в роботі територіальних управлінь юстиції?

Згідно з планом реформування Мін’юсту, буде ліквідовано майже 600 районних управлінь юстиції радянського зразка, які існували в Україні протягом 20 років. Замість них будуть створені Бюро правової допомоги. Планується створення більше 400 таких Бюро по всій країні.

У новостворених Бюро громадянам надаватимуть безоплатну правову допомогу. Українці, які не мають доступу до Інтернету, зможуть скористатися перевагами онлайн-послуг - консультант допоможе отримати ту чи іншу довідку, подати заяву тощо.

________________

Про вашу участь у прес-конференції повідомте, будь ласка, координаторку Волинського прес-клубу Богдану Стельмах  за телефоном (066) 203 50 31 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа від головного територіального управління юстиції у Волинській області щодо проведення прес-конференції: Герасимик Микола Іванович, головний спеціаліст з питань правової освіти головного територіального управління юстиції (78-46-61).

 

Відкриття Громадської приймальні УГСПЛ

Запрошуємо шановних представників медіа на прес-конференцію з нагоди відкриття в Луцьку Громадської приймальні Української гельсінської спілки з прав людини, яка вже розпочала діяльність у січні цього року.

Під час прес-конференції йтиметься про специфіку роботи приймалень УГСПЛ, їх успішний досвід діяльності в Україні та у провадженні стратегічних справ, буде презентовано формат роботи приймальні в Луцьку, можливості співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, громадськими активістами, юридичними організаціями, журналістами тощо.

Учасники заходу:

 • Максим Щербатюк – програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини
 • Ніна Хома – юристка Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Львові, координаторка освітніх заходів ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»
 • Ірина Пилипчук – юристка Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Луцьку 

****

Прес-конференція відбудеться 18 лютого о 14:00 годині у конференц-залі Палацу культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1)

_____________

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) – найбільша асоціація правозахисних організацій України, створена 1 квітня 2004 року. Вона є частиною гельсінського руху в усьому світі і налічує 29 громадських приймалень по всій Україні. Метою діяльності УГСПЛ є захист прав людини як у межах України, так і в Європейському Суді.

 
Сторінка 4 з 26

Архів

2019
серпня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook