You are here:
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи он-лайн послуг

У приміщенні головного територіального управління юстиції у Волинській області (вул. Володимирська, 1), відбудеться прес-конференція "Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи он-лайн послуг".

Час проведення14:00, 17 березня 2016 р.

У прес-конференції візьмуть участь:

 • Кухарик Валентин Іванович – начальник головного територіального управління юстиції у Волинській області;
 • Руденко Ростислав Євтухович – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області;
 • Семенюк Ольга Богданівна – заступник начальника головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної реєстрації — начальник Управління державної реєстрації;
 • Клехо Анатолій Євгенович – заступник начальника управління ДВС головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Питання до обговорення:

 • Які завдання виконуватимуть Бюро правової допомоги?
 • Які адміністративні послуги можна отримати он-лайн?
 • Які зміни відбуваються в роботі територіальних управлінь юстиції?

Згідно з планом реформування Мін’юсту, буде ліквідовано майже 600 районних управлінь юстиції радянського зразка, які існували в Україні протягом 20 років. Замість них будуть створені Бюро правової допомоги. Планується створення більше 400 таких Бюро по всій країні.

У новостворених Бюро громадянам надаватимуть безоплатну правову допомогу. Українці, які не мають доступу до Інтернету, зможуть скористатися перевагами онлайн-послуг - консультант допоможе отримати ту чи іншу довідку, подати заяву тощо.

________________

Про вашу участь у прес-конференції повідомте, будь ласка, координаторку Волинського прес-клубу Богдану Стельмах  за телефоном (066) 203 50 31 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа від головного територіального управління юстиції у Волинській області щодо проведення прес-конференції: Герасимик Микола Іванович, головний спеціаліст з питань правової освіти головного територіального управління юстиції (78-46-61).

 

Відкриття Громадської приймальні УГСПЛ

Запрошуємо шановних представників медіа на прес-конференцію з нагоди відкриття в Луцьку Громадської приймальні Української гельсінської спілки з прав людини, яка вже розпочала діяльність у січні цього року.

Під час прес-конференції йтиметься про специфіку роботи приймалень УГСПЛ, їх успішний досвід діяльності в Україні та у провадженні стратегічних справ, буде презентовано формат роботи приймальні в Луцьку, можливості співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, громадськими активістами, юридичними організаціями, журналістами тощо.

Учасники заходу:

 • Максим Щербатюк – програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини
 • Ніна Хома – юристка Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Львові, координаторка освітніх заходів ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»
 • Ірина Пилипчук – юристка Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Луцьку 

****

Прес-конференція відбудеться 18 лютого о 14:00 годині у конференц-залі Палацу культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1)

_____________

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) – найбільша асоціація правозахисних організацій України, створена 1 квітня 2004 року. Вона є частиною гельсінського руху в усьому світі і налічує 29 громадських приймалень по всій Україні. Метою діяльності УГСПЛ є захист прав людини як у межах України, так і в Європейському Суді.

 

Прес-конференція з нагоди оголошення конкурсу журналістських матеріалів про ВПО

Громадська організація «Розвиток Волині» й Український жіночий фонд запрошують волинських медійників на зустріч із нагоди оголошення конкурсу журналістських матеріалів, що демонструють успішні історії адаптації та життя внутрішньо переміщених осіб у Волинській області.

Під час прес-конференції також буде йти мова про нюанси висвітлення у засобах масової інформації життя переселенців. Переможці конкурсу будуть відзначені грошовими винагородами. За підсумками конкурсу передбачається друк постерів із найбільш надихаючими історіями успіху внутрішньо переміщених осіб та їх фотографіями та проведення виставок даних постерів (із текстовим наповненням та фотографіями) у місті Житомирі та у місті Луцьку.

У прес-конференції візьмуть участь представники органів влади, громадських організацій, активні переселенці Луцька.

****

Прес-конференція відбудеться 25 січня о 12 годині у конференц-залі готелю «Україна» (сіра зала)

_____________

Конкурс журналістських матеріалів відбудеться в межах проекту «Нове оточення – нові можливості», який має на меті сприяти успішній інтеграції внутрішньо переміщених осіб у приймаючих громадах Житомирської та Волинської областей. Даний проект реалізують у співпраці дві громадські організації – громадська організація «Розвиток Волині» та Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет», за підтримки МБФ «Український жіночий фонд».

 

У Луцьку стартує Жіночий клуб

Уже починаючи із січня 2016 року і впродовж чотирьох місяців у Луцьку відбудеться ряд неформальних дискусійних зустрічей у форматі кіно-клубів, гендерних медіа-кав’ярень і клубних засідань за участю дівчат і жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті.

Фото із сайту fastcompany.com

Запрошуємо до участі в проекті студенток, громадських активісток, журналісток, представниць органів влади та місцевого самоврядування, різноманітних установ, бізнесвумен, мисткинь тощо. Наші зустрічі відкриті і для чоловіків, думки і погляди яких не суперечать правам людини і гідності як найвищій цінності.

Для участі потрібно заповнити Анкету до 15 січня включно. Відбір учасниць відбуватиметься на конкурсних засадах. Перша зустріч відбудеться орієнтовно 23 січня, детальніше про місце і час учасниць Жіночого клубу буде повідомлено додатково.

***

Проект реалізується ВОГО «Волинський прес-клуб» і ВОГО «Гендерний центр» за підтримки «Українського жіночого фонду» і є своєрідним продовженням ідеї, започаткованої в межах проекту «Місцеві політичні платформи жінок», який діяв у 2015 р. у Волинській і Херсонській областях і мав на меті розвиток громадської активності жінок Волинської області, підвищення рівня їхньої самооцінки, ролі в суспільно-політичному житті країни.

 

У листопаді на Волинь завітає міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA

Упродовж двох тижнів, із 23 листопада по 11 грудня 2015 року, на Волині вже всьоме проходитиме Мандрівний фестиваль Docudays UA.

Він є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА, який щороку відбувається у Києві на початку весни.

Головна тема цьогорічного фестивалю Docudays UA – «Пропаганда». Її неможливо уникнути, її не можна знищити. Тому важливо її бачити і відповідно реагувати, вміти аналізувати і протистояти їй.

Луцьк – одне з небагатьох міст, яке отримало чудову нагоду продемонструвати унікальні світлини відомого українського фотографа Олександра Глядєлова, які розповідають про революцію та війну в Україні.

Покази й обговорення з експертами й правозахисниками одних із найкращих фільмів української та світової кінодокументалістики відбуватимуться як на відкритих майданчиках, так і в студентських аудиторіях і закладах культури.

Стежте за інформацією на сайті регіонального координатора фестивалю ВОГО «Волинський прес-клуб» у рубриці Мандрівний фестиваль DocudaysUA, у мережахFacebook і ВКонтакте, а також на офіційному сайті Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Фестиваль – НЕ політичний і НЕ комерційний. Вхід на всі покази – вільний. І не шукайте фільми в інтернеті – їх можна переглянути тільки у фестивальні дні!

Наші інформаціні партнери - Інтернет-видання "Район. Луцьк""Волинське агенство розслідувань""Волинський інформаційний портал""ВолиньPost", "Волинська правда", а також радіо "Луцьк" і телеканал "Нова Волинь" (ВОДТРК).

****

У рамках Мандрівного фестивалю цього року демонструватимуться 40 документальних фільмів на тему прав людини від Docudays UА. Їх побачать мешканці більш ніж 200 міст, містечок і селищ 23 регіонів України: у Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Луганській, Полтавській, Херсонській, Чернігівській, Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Донецькій, Житомирській, Харківській, Вінницькій, Одеській, Сумській, Закарпатській, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій областях, а також жителі Криму.

 
Сторінка 5 з 27

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook