You are here: Головна Прес-анонси
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Зустріч із Денисом Бігусом у Волинському прес-клубі

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас у п"ятницю, 27 березня, на неформальну зустріч (медіа-каву) з керівником і ведучим антикорупційного проекту «Наші гроші» телеканалу ZIK Денисом Бігусом.

Початок - о 16:00

 

Коротка довідка:
 • у 2014 році Денис Бігус
  став лауреатом всеукраїнського конкурсу «Честь професії-2014»​ (Сюжет «Межигір’я-2. Версаль Іванющенка», за результатами якого ГПУ відкрила кримінальну справу)
 • після розслідування «Наших грошей» Мін"юст скасував результати тендеру на торгівлю конфіскатом.

 

Як зупинити епідемію серцево-судинних катастроф в Україні

Прес-конференція щодо реалізації на Волині Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» відбудеться в Луцьку 11 березня.

Участь у заході візьмуть Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії  імені М. М. Амосова та Інституту педіатрії акушерства і гінекології.

Мета зустрічі - надати волинянам кваліфіковану інформацію щодо сучасних методів діагностики та лікування серцево-судинних захворювань та можливостей їх доступного отримання, а також  популяризувати здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я.

Ініціаторами та організаторами проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» виступають ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.

Проект  стартував у вересні 2014 року у Черкасах. Протягом останніх місяців 2014 року відбулися поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської , Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської,Тернопільської областей, міст Богуслав Київської області та Новоград-Волинський Житомирської області.

Проект спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування. Актуальність проблеми суттєво підвищується саме зараз. Одним із найнебезпечніших наслідків нинішньої ситуації в Україні є психологічний стан українців та вірогідний стрибок захворювань, у першу чергу серцево-судинної системи. Тому впровадження в усіх регіонах (з урахуванням місцевих особливостей) якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги є питанням національної значущості.

Орієнтовна програма:

14.30 - Знайомство з роботою кардіологічної служби області. Спілкування з лікарями НІССХ імені М.М. Амосова, які проводять консультації мешканців області.

15.00 - Прес-конференція «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

У прес-конференції візьмуть участь:

Руденко Костянтин Володимирович - д. мед. н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»

Сіромаха Сергій Олегович - к. мед. н., гол. лікар НІССХ імені М. М. Амосова

Крикунов Олексій Антонович - д. мед. н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М. М. Амосова НАМН

Давидова Юлія Володимирівна - д. мед. н., професор акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ

Труба Ярослав Петрович - зав. відділенням вроджених вад серця у новонароджених та дітей молодшого віку НІССХ імені М. М. Амосова НАМН

Сало Сергій Васильович - к. мед. н., завідувач відділення екстреної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова

Кравчук Борис Богданович - к. мед. н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних та ультразвукових методів дослідження.

****

Захід відбудеться у Волинській обласній клінічній лікарні за адресою: проспект Президента Грушевського 21. Початок - о 14:30.


 

Чи покажуть фільми вихованців Ковельської колонії у волинських школах?

Ще восени 2014 року вихованці Ковельської виховної колонії спільно з представниками Дитячого Фонду ЮНІСЕФ в Україні створили однохвилинні документальні фільми про життя за колючим дротом.

Сьогодні автори проекту і фільмів не проти, аби ці роботи побачила якомога більша кількість підлітків. У зв’язку з цим з’явилася ідея продемонструвати й обговорити фільми за участю представників пенітенціарної системи та правоохоронних органів у загальноосвітніх закладах Волині.

Метою цього задуму є профілактика дитячої та підліткової злочинності, збереження  загальнолюдських цінностей  та  пропаганди здорового способу життя. Наочні приклади у візуальній формі є чи не найкращим інструментом.

Окрім того, під час зустрічі буде порушено питання дитячої злочинності в області – кількість випадків за останні роки, вікова категорія, види злочинів, вплив суспільно-політичних процесів на дитячу злочинність, тощо.

Участь у заході візьмуть:

 • Безушкевич Юрій Миколайович – заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби у Волинській області
 • Остапович Інна Петрівна – начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС у Волинській області
 • Гребенюк Олег Володимирович – начальник управління освіти Луцької міської ради
 • Малащук Оксана Григорівна – головний спеціаліст управління освіти і науки Волинської ОДА
 • представники кримінально-виконавчої інспекції області.

На зустрічі ви матимете можливість переглянути кілька фільмів, а також побачити кадри процесу зйомки.

***

Захід відбудеться у четвер, 5 березня, о 14:00 у приміщенні Волинського прес-клубу (вул. Шевченка, 14, Будинок вчителя).

 

Чи відповідатимуть вузівські навчальні програми вимогам ІТ-галузі?

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбудеться друга зустріч Луцького ІТ-кластеру, яка буде присвячена обговоренню проекту Edu Up між ІТ-спеціалістами міста та представниками вишів міста. Йтиметься про актуалізацію навчальних програм у луцьких університетах для студентів, які навчаються на спеціальностях, дотичних до ІТ-сфери. Мета: відповідність отриманих знань сучасним вимогам ІТ-галузі.

Саме під час цього заходу представники існуючих ІТ-компаній міста та спеціалісти сфери визначать перелік вимог до сучасного випускника та разом із представниками вишів визначаться з почерговістю впровадження необхідних змін. 

До дискусії запрошуються представники освітньої сфери Луцька, керівники навчально-виховної роботи в університетах, викладачі та представники ІТ-бізнесу міста. 

Якщо у Вас вже є перелік пропозицій щодо змін, які потрібно внести в навчальні програми ВНЗ, попередньо зв’яжіться з нами за ел. адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду - ми поінформуємо, які матеріали необхідно підготувати для зустрічі. 

Для участі ІТ-спеціалістам необхідно зареєструватися http://goo.gl/FebxYt та підготувати щонайменше 5 вимог щодо змін в освітніх програмах вишів. 

Дата проведення: понеділок, 2 березня, о 18.30. 
Місце проведення: приміщення Волинського прес-клубу (вул. Шевченка, 14).


 

Зустріч із Ігорем Павлюком у прес-клубі

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на зустріч із Ігорем Павлюком – уродженцем Волині, відомим письменником не лише в Україні, а й за кордоном, лауреатом НародноїШевченківської премії, всеукраїнських літературних премій ім. Василя Симоненка, Григорія Сковороди, Маркіяна Шашкевича, міжнародної літературної премії ім. Миколи Гоголя «Тріумф» та Премії британського ПЕН-клубу.

Тема нашої розмови стосуватиметься питання ваги слова та сьогочасної ролі українських митців у світі.

(Зауважимо: коли в Україні відбувався Майдан, Ігор Павлюк розповідав про Україну та українців у різних куточках світу. Нещодавно Волинська ОДТРК виготовила телевізійний фільм про Ігоря Павлюка «Між Бугом і Богом», який уже демонструють у 120 країнах світу).

****

Зустріч відбудеться у четвер, 26 лютого, о 16:00 у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14)

 
Сторінка 7 з 25

Архів

2018
лютого
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook