You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Молодіжна альтернатива

Молодь із Півдня та Сходу України долала свої стереотипи в Луцьку

Активні молоді люди із Миколаївської та Запорізької областей України побували днями у Луцьку аби на власні очі побачити, як живуть їх однолітки на Західній Україні. Візит став можливим у рамках проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу», організатором якого є громадська організація «Молодіжна альтернатива».

Місто Любарта стало першим у списку візитів до обласних центрів Західної України.

Після екскурсії древньою частиною міста учасники розпочали своє навчання із знайомства з роботою міської ради. Юрій Вербич, заступник міського голови, розповів про особливості роботи на державній службі, критерії держслужбовця, дав декілька настанов майбутнім колегам.

Наталія Бунда, начальник управління туризму та промоції Луцької міської ради, Олексій Єремійчик, очільник відділу у справах сім'ї та молоді, Віра Кудрявцева, керівник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, також поділилися з молоддю досвідом роботи на державній службі.

Далі учасники проекту продовжили своє знайомство із роботою державних підрозділів у Центрі надання адміністративних послуг Луцької міської ради. Тут директор департаменту Лариса Карп’як розповіла про роботу  структури.

Детальніше...
 

Оголошується четвертий конкурс на участь у програмі «Стажування молоді у органах місцевого самоврядування»

Громадська організація "Молодіжна альтернатива" спільно з регіональним партнером ВОГО «Волинський прес-клуб» оголошують конкурс на участь у стажуванні в органах місцевого самоврядування міста Луцька. 

Мета Програми – надати молодим активним, небайдужим людям можливість долучитися до процесів прийняття й реалізації рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

Таке стажування – це корисний досвід для тих, хто хоче якісно підвищити рівень своєї кваліфікації, планує стати політиком, прагне бути успішним.

Детальніше...
 

Стартує третій конкурсний відбір студентів на стажування в органах місцевого самоврядування

Всеукраїнська громадська організація «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Волинським прес-клубом і Луцькою міською радою оголошує про початок третього конкурсного відбору щорічного конкурсу «Студенти для органів місцевого самоврядування».

Мета – виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи в органах місцевого самоврядування.

Період стажування – березень-червень 2014 року у вільний від навчання час (у першій або другій половині дня). Окрім того, учасники проекту матимуть змогу взяти участь у тренінгах і семінарах, зустрічах із депутатами, відвідати ВРУ та Кабмін. По закінченню стажування учасники отримають відповідний сертифікат.

Участь у проекті можуть узяти студенти 3-5 курсів, магістранти й аспіранти волинських внз. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах за результатами анкетування та співбесіди.

Заповнену анкету потрібно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 23 лютого включно.

Детальну інформацію про стажування можна отримати в регіонального координатора за тел.: 066-203-50-31, 063-11-96-797, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Завантажити анкету

 

Лідерами стають чи народжуються? Дискусія без терміну давності

У Волинському прес-клубі відбувся тренінг із менеджменту командоутворення для студентів-активістів із Луцька, Львова і Тернополя. 

Учасники не лише дискутували на теми лідерства, аналізували основні риси успішної команди, а й визначали особистий лідерський стиль, вирішували конфліктні ситуації та практичні завдання на командний дух.

Детальніше...
 

У Луцьку розпочалося тримісячне стажування студентів

Упродовж квітня-червня 2013 року в рамках програми "Студенти для органів місцевого самоврядування", що реалізовується ВГО "Молодіжна альтернатива", 15 студентів волинських внз проходитимуть стажування у виконавчих органах Луцької міської ради. Вони вчитимуться працювати з документами, відвідуватимуть сесії, засідання виконавчого комітету і депутатських комісій, загалом намагатимуться зрозуміти принцип діяльності міської ради, повноважень і завдань окремих її підрозділів, тощо.

Найкращі студенти матимуть змогу підвищити свій рівень компетенції на різноманітних семінарах і тренінгах, а згодом - використати знання в професійній чи політичній діяльності. Нагадаємо, що минулого року учасники стажування потрапили в кадровий резерв Луцької міської ради.

Станом на сьогодні більшість студентів переконана, що органи влади є найбільш корумпованими структурами в Україні і бачить у собі потенціал змінити ситуацію в державі в напрямку розвитку та підвищення добробуту. Саме такі думки були викладені у відбіркових анкетах. Якими вони будуть наприкінці стажування - дізнаємося.

На фото: під час співбесіди студентів і керівників відділів Луцької міської ради 30 березня 2013 р. (автор - Юлія Мельник, головний спеціаліст відділу інформаційної роботи ЛМР)

_________________

Партнер ВГО "Молодіжна альтернатива" на Волині - Волинський прес-клуб (Богдана Стельмах, 066-203-50-31)

 

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook