You are here: Головна Новини від партнерів
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Новини від партнерів

Донецький прес-клуб інформує

Шановні колеги!


Наразі в Донбасі склалася дуже складна та специфічна ситуація. Прес-центр АТО, РНБО, волонтерські групи пропонують свій погляд на події. Офіційні джерела публікують погоджену інформацію, добровольці подають загальні зведення, оперативні дані та аналітику.

Донецький прес-клуб акумулює важливі перевірені новини з різних куточків Донеччини та Луганщини щодо перебігу подій, висвітлює думки жителів Донбасу щодо АТО, бойових дій, їхніх наслідків на сторінці «Свободный Донбасс» у мережі Фейсбук.

Детальніше...
 

Презентація створення мережі з протидії торгівлі людьми на Волині

Громадська організація "АМР"Велес", спілкуючись із постраждалими від торгівлі людьми, відмічають, що на місцевому рівні Закон України „Про протидію торгівлі людьми” не завжди виконується, державні районні чиновники продовжують сприймати проблему як надуману і таку, що не торкнулася їх регіону. Не завжди представники державних установ переймаються проблемою торгівлі людьми та часто самоусуваються від її вирішення, чим грубо порушують права громадян, які, згідно закону, визнані постраждалими від торгівлі людьми та мають право на допомогу та реабілітацію.

Натомість проблема стоїть надзвичайно гостро. Для її вирішення "АМР "Велес" планує підготувати фахівців і побудувати постійно діючу мережу.

Детальніше про ці наміри - на прес-конференції, яка відбудеться 12 червня 2012 року о 12-й годині в приміщенні Волинського прес-клубу за адресою: м. Луцьк, вул. Шевченка, 14 (Будинок вчителя).

 

Незрячі українці бажають обирати свідомо!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація інвалідів «Генерація успішної дії» створила аудіо-посібник "Зрячий вибір-2014", який інформує людей із вадами зору про їхні виборчі права та знайомить їх із програмами кандидатів у президенти.

Детальніше...
 

Тимошенко та Тігіпко — головні замовники політичної джинси у загальнонаціональних друкованих виданнях

Головними замовником політичної джинси у друкованих загальнонаціональних виданнях у квітні стали Юлія Тимошенко та Сергій Тігіпко. Про це свідчать дані щоденного моніторингу, проведеного Інститутом масової інформації (ІМІ).

Зокрема, із загальної кількості публікацій з ознаками замовлення, 31% матеріалів було присвячено Юлії Тимошенко, 25% були на користь Сергія Тігіпка. На третьому місці за кількістю замовних матеріалів знаходиться лідер президентських перегонів Петро Порошенко, на долю якого припало 16% матеріалів з ознаками замовлення. Петро Симоненко спромігся на 11% і 8%  наджинсувала Наталія Королевська, яка зняла свою кандидатуру з президентських перегонів.

Детальніше про результати дослідження та методологію моніторингу читайте на сайті ІМІ

 

Кожні 10 копійок - онкохворим діткам

На Волині стартував унікальний проект - кожні 10 коп від продажу однієї хлібини буде перераховано на лікування онкогематологічних хворих дітей. Ініціатива належить ПАТ "Теремно Хліб", партнером якого став Благодійний Фонд "СТОПРАК". 

Станом на сьогодні участь в акції бере лише "Родинний хліб", однак голова правління компанії Андрій Тищенко розглядає долучення до неї й інших видів хліба. Окрім того, він сподівається, що до його ініціативи долучаться не лише громадяни, а й бізнес Волині.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 10

Архів

2017
вересня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook