You are here: Головна Новини від партнерів
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Новини від партнерів

Яким повинен бути виконком Луцької міської ради: публічне обговорення

Громадськість нашого міста, яка активно працює в напрямку забезпечення демократичних перетворень в українському суспільстві, висловлює своє зацікавлення процесом реформування персонального складу виконавчого комітету Луцької міської ради.

Оскільки виконавчий комітет є органом, який приймає важливі для територіальної громади міста рішення, до його складу мають входити відповідальні та принципові громадяни. З огляду на це активна громадськість міста ініціює й організовує публічне обговорення того, яким повинен бути виконавчий комітет Луцької міської ради.

Детальніше...
 

У Луцьку розпочато створення Громадського люстраційного комітету

Сьогодні, 24 лютого, Правий сектор Волині, Самооборона, Автомайдан заявили про початок роботи над створенням Громадського люстраційного комітету, до роботи якого долучився і Громадський сектор Волині. Найближчими днями буде напрацьовано спільні механізми, методи і правила роботи.

Детальніше...
 

Громадський актив Волині вимагає звільнення посадовців усіх гілок влади

Волинська обласна рада, Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині та представники громадських організацій звернулися до керівників виконавчих органів влади всіх рівнів, прокуратури, УМВС, СБУ, Дерказначейства, Міндоходів і зборів, управління лісового господарства з вимогою подати оригінали заяв про звільнення до 24.00 24 лютого. «Відсутність поданої заяви буде розцінюватися як прояв підтримки попередньої влади, започаткує жорсткий процес персональної люстрації і може скласти загрозу для особистої безпеки вищезгаданих «керівників», - ідеться у зверненні.

Від імені Волинської обласної ради заяву підписав новообраний голова Валентин Вітер і назвав цей момент «початком люстрації».

Сьогодні ж у Луцьку відбудеться створення Громадського люстраційного комітету, про що буде повідомлено додатково.

Скан звернення

 

Жіночий консорціум України закликає жінок звертатися по допомогу

Якщо у вас є проблеми із соціальним забезпеченням, якщо роботодавець порушує ваші права чи виникли труднощі у підприємницькій діяльності; якщо є проблеми у сімейних відносинах чи у контактах з органами влади; якщо вас дискримінують за ознакою статі чи є якість питання у громадській діяльності. У всіх цих випадках вам підкажуть, допоможуть, проконсультують на індивідуальних он-лайн консультаціях.

У якій формі ви можете отримати допомогу? Заходьте на сторінку: http://legal.wcu-network.org.ua

Окрім он-лайн консультування на сторінці wcu-network.org.ua представлено алгоритми Ваших дій у проблемній чи кризовій ситуації та шаблони необхідних Вам документів. Крім того, тут ви можете одразу прочитати відповідь на питання, що часто задаються, а також ознайомитися з підбіркою тематичних статей.

Детальніше...
 

Для придбання тромбошейкера не вистачає трохи більше 13 тис. грн.

Зовсім незначну суму необхідно залучити Благодійному фонту «Стопрак» для придбання першого на Волині шейкера для зберігання тромбоконцентрату. Станом на січень 2014 року сума благодійних  внесків складає 81567,92 грн, повна ж вартість приладу – 95 тис. грн.

До благодійної акції долучилися і громадяни, і певні інституції, зокрема – Волинська Єпархія УПЦ, Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», Волинська дирекція «Райффайзен Банк «Аваль», кафе «Базилік», STUDIA+N.Zh спільно з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва, громадська ініціатива «Краплина життя» та інтернет-видання «Волинський інформаційний портал». Найбільша сума пожертв від фізичних осіб складає 9000 грн., найменша – 3 грн.

За 14 днів січня 2014 року благодійним фондом отримано 6700 грн.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 10

Архів

2017
вересня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook