You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Новини від партнерів

Кожні 10 копійок - онкохворим діткам

На Волині стартував унікальний проект - кожні 10 коп від продажу однієї хлібини буде перераховано на лікування онкогематологічних хворих дітей. Ініціатива належить ПАТ "Теремно Хліб", партнером якого став Благодійний Фонд "СТОПРАК". 

Станом на сьогодні участь в акції бере лише "Родинний хліб", однак голова правління компанії Андрій Тищенко розглядає долучення до неї й інших видів хліба. Окрім того, він сподівається, що до його ініціативи долучаться не лише громадяни, а й бізнес Волині.

Детальніше...
 

Яким повинен бути виконком Луцької міської ради: публічне обговорення

Громадськість нашого міста, яка активно працює в напрямку забезпечення демократичних перетворень в українському суспільстві, висловлює своє зацікавлення процесом реформування персонального складу виконавчого комітету Луцької міської ради.

Оскільки виконавчий комітет є органом, який приймає важливі для територіальної громади міста рішення, до його складу мають входити відповідальні та принципові громадяни. З огляду на це активна громадськість міста ініціює й організовує публічне обговорення того, яким повинен бути виконавчий комітет Луцької міської ради.

Детальніше...
 

У Луцьку розпочато створення Громадського люстраційного комітету

Сьогодні, 24 лютого, Правий сектор Волині, Самооборона, Автомайдан заявили про початок роботи над створенням Громадського люстраційного комітету, до роботи якого долучився і Громадський сектор Волині. Найближчими днями буде напрацьовано спільні механізми, методи і правила роботи.

Детальніше...
 

Громадський актив Волині вимагає звільнення посадовців усіх гілок влади

Волинська обласна рада, Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині та представники громадських організацій звернулися до керівників виконавчих органів влади всіх рівнів, прокуратури, УМВС, СБУ, Дерказначейства, Міндоходів і зборів, управління лісового господарства з вимогою подати оригінали заяв про звільнення до 24.00 24 лютого. «Відсутність поданої заяви буде розцінюватися як прояв підтримки попередньої влади, започаткує жорсткий процес персональної люстрації і може скласти загрозу для особистої безпеки вищезгаданих «керівників», - ідеться у зверненні.

Від імені Волинської обласної ради заяву підписав новообраний голова Валентин Вітер і назвав цей момент «початком люстрації».

Сьогодні ж у Луцьку відбудеться створення Громадського люстраційного комітету, про що буде повідомлено додатково.

Скан звернення

 

Жіночий консорціум України закликає жінок звертатися по допомогу

Якщо у вас є проблеми із соціальним забезпеченням, якщо роботодавець порушує ваші права чи виникли труднощі у підприємницькій діяльності; якщо є проблеми у сімейних відносинах чи у контактах з органами влади; якщо вас дискримінують за ознакою статі чи є якість питання у громадській діяльності. У всіх цих випадках вам підкажуть, допоможуть, проконсультують на індивідуальних он-лайн консультаціях.

У якій формі ви можете отримати допомогу? Заходьте на сторінку: http://legal.wcu-network.org.ua

Окрім он-лайн консультування на сторінці wcu-network.org.ua представлено алгоритми Ваших дій у проблемній чи кризовій ситуації та шаблони необхідних Вам документів. Крім того, тут ви можете одразу прочитати відповідь на питання, що часто задаються, а також ознайомитися з підбіркою тематичних статей.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 10

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook