You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Новини від партнерів

Для придбання тромбошейкера не вистачає трохи більше 13 тис. грн.

Зовсім незначну суму необхідно залучити Благодійному фонту «Стопрак» для придбання першого на Волині шейкера для зберігання тромбоконцентрату. Станом на січень 2014 року сума благодійних  внесків складає 81567,92 грн, повна ж вартість приладу – 95 тис. грн.

До благодійної акції долучилися і громадяни, і певні інституції, зокрема – Волинська Єпархія УПЦ, Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», Волинська дирекція «Райффайзен Банк «Аваль», кафе «Базилік», STUDIA+N.Zh спільно з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва, громадська ініціатива «Краплина життя» та інтернет-видання «Волинський інформаційний портал». Найбільша сума пожертв від фізичних осіб складає 9000 грн., найменша – 3 грн.

За 14 днів січня 2014 року благодійним фондом отримано 6700 грн.

Детальніше...
 

Українське для українців або Чому «Тіні НЕзабутих предків» уже б’ють рекорди прокату

«Без «Штольні» не було би «Тіней», — заявив на кіноімпрезі в кінотеатрі «Адреналін» режисер українського блокбастеру «Тіні НЕзабутих предків» Любомир Левицький. Послідовник Спілберга, вихованець Ганноверської сценарної школи та автор триллеру «Штольня», цього разу Любомир з молодими акторами презентував у Луцьку свою нову картину. До речі, за перші дні прокату вона вже побила за касовими зборами голлівудські фільми в Україні!

Детальніше...
 

Паліативна допомога на Волині: як відбувся олімпійський стрибок всього за рік

Лише в Україні щороку помирає близько 700 000 осіб, із яких 100 000 потребують паліативної допомоги. Підтримка життя на останніх стадіях смертельних хвороб є актуальною і для Волині. За даними управління охорони здоров’я Волинської ОДА, у 2012 році паліативної допомоги потребувало 870 осіб.

Не секрет, що фінансування українських хоспісів украй незадовільне, проте за останній рік відбулися вагомі зміни (як на державному, так і на обласному рівнях), яких не було за попередні кілька років.

Детальніше...
 

Волиняни – на парламентських слуханнях щодо рівних прав жінок і чоловіків у суспільстві

Парламентські слухання на тему: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків: проблеми та дієвий шлях їх вирішення» відбулися 16 жовтня 2013 року у сесійній залі Верховної Ради України. Волинську область представили доктор політичних наук, професор кафедри політології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, директор ВОГО «Гендерний центр» Оксана Ярош і заступник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Ігор Дмитришин.

Загалом у слуханнях взяло участь 319 учасниць та учасників, у тому числі від центральних органів виконавчої влади, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату, комітетів, 84 особи від громадських організацій та 24 від міжнародних, 135 осіб із різних областей України.

Директор ВОГО "Гендерний центр" Оксана Ярош вважає, що гендерна політика нашої держави має ґрунтуватися на двох принципах – системності і цілісності. Принцип системності зумовлений тим, що «існує велика кількість суб'єктів, які мають впливати на впровадження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Це і держава, і місцеве самоврядування, і політичні партії, і медіа, і освітні заклади. Лише сукупність дій цих взаємозлагоджених елементів може дати результат». Принцип цілісності важливий тому, що «в нас досі не існує національного механізму утвердження гендерної рівності. І в цьому випадку варто говорити про галузеву, міжгалузеву, адміністративно-територіальну координацію із чіткою відповідальністю, хто за що відповідає. Тільки тоді ми можемо досягнути успіху. Тому хочу дві зробити дві основні рекомендації. Перше – це активізувати роботу по напрацюванні національного механізму впровадження рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та виявляти при цьому індивідуальну й колективну солідарність».

Детальніше...
 

«Четверта влада» запрошує на практику з проведення журналістських розслідувань

Інформаційно-аналітичний портал "Четверта влада" (ІА "Рівненське агенство журналістських розслідувань") запрошує журналістів і студентів факультету журналістики з Волині та інших областей України на практику з проведення журналістських розслідувань.

Упродовж тижня потрібно буде провести розслідування під керівництвом редакторів порталу, а потім спробувати за подібною схемою провести розслідування у себе вдома – з консультаціями редакторів порталу.

Тривалість практики – один тиждень. Розслідування проводитимуть одночасно двоє практикантів. Спочатку разом з редакторами складається план розслідування, який виконується протягом тижня.

Добові, кошти за проїзд, проживання – за рахунок МГО «Рівненський прес-клуб».

Учасники практики відбиратимуться шляхом конкурсу.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 10

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook