You are here:
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський вибір - 2015

Вибори - 2015: чи може село стати успішним?

Передача циклу телерадіодебатів «Ваш вибір: обирайте свідомо» присвячена виборам сільських і селищних рад і голів. Якими повинні бути вимоги до кандидатів, аби в результаті поставлених галочок напроти прізвищ, у тому селі хотілося жити...

ВІДЕО (для перегляду натисніть на фото)

 

Сергій Гарбарук, Голобський селищний голова переконаний, що "в такому стані, в якому зараз перебувають сільські громади, - так далі бути не може". Саме тому дуже важливим на сьогодні є питання об’єднання громад на добровільних засадах, а також вибору чесних і порядних депутатів. "Не треба обирати крикунів, а людей врівноважених, які своїм професійним досвідом уже щось показали людям, тих, яким довіряєте",  зазначив пан Гарбарук.

Детальніше...
 

Яким повинен бути вибір, щоб сільські громади ставали успішними?

Чергова передача циклу телерадіодебатів "Ваш вибір: обирайте свідомо!" буде присвячена сільським і селищним громадам. Зокрема, будемо говорити про те, чи можуть бути  громади успішними, за яких умов, якими рисами мають бути наділені керівники громад і депутати, що повинні знати і вміти і чого не повинні робити.

Гості студії -

 • Сергій Гарбарук - голова Голобської сільської ради,
 • Ярослав Кашуба - голова Соловичівської сільської ради,
 • Микола Вавренчук - голова Доросинівської сільської ради,

а також наші експерти -

 • Валентина Куць - редакторка ІА "Рівненське агенство журналістських розслідувань" у Волинській обл.,
 • Анатолій Пархом’юк - директор Офісу реформ у Волинській обл.,
 • Олена Лівіцька - заступник головного редактора «Волинської газети».

Нагадуємо, що передача виходить в ефір у п'ятницю, 11 вересня о 19:40 на телеканалі "Нова Волинь" і на хвилі 107,3 радіо "Луцьк". Також дивитися, слухати і долучатися до інтерактивного опитування можна он-лайн на сайті Волинської ОДТРК.

__________________

Телерадіодебати відбуваються в межах партнерського проекту Волинського прес-клубу і Волинської ОДТРК "Волинський вибір - 2015: обирай свідомо!", підтриманого Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Вибори до обласної ради: як не помилитися?

Так, як роботодавець, беручи на роботу людину, вивчає її можливості, її хист, її вдачу, її професійні здобутки, так і ми повинні вивчати здобутки і можливості людей, які претендують займатися громадською роботою у статусі депутата. Бо саме в цьому статусі вони будуть розпоряджатися комунальним майном, будуть вирішувати, як використовувати кошти, нерухоме майно і інші надходження до місцевих бюджетів.

Про цих людей ми будемо дізнаватися завдяки партіям, які пропонуватимуть їх у виборчі списки

Тож як вибирати депутатів до обласної ради і якими критеріями нам керуватися?

ВІДЕО (для перегляду натисніть на фото)

Детальніше...
 

Експерти ІМІ в Луцьку розмовляли з журналістами про професійні та етичні стандарти і юридичні аспекти виборів

Семінар для волинських журналістів щодо специфіки роботи у виборчий період, дотримання професійних та етичних стандартів, відбувся у Волинському прес-клубі за участю експертів Інституту масової інформації.

Як зазначив юрист Максим Ратушний, особливих змін для журналістів цьогорічний закон про місцеві вибори не містить. "Це добре, бо нічого не треба нового читати-вчити, це погано, тому що суспільство очікувало певні реформи від цього закону". Зміни можливі, якщо буде прийнято закон про заборону політичної реклами, однак це питання на разі не вирішене, оскільки медійні організації наголошують, що вся реклама піде на "джинсу". На разі Інститут масової інформації подав законопроект про обмеження політичної реклами.

Детальніше...
 

Як обрати професійних депутатів до обласної ради?

Що ми знаємо про депутатів обласної ради та їх повноваження? Чого ми очікуємо від наших обранців і яким критеріям вони повинні відповідати? Як зробити такий вибір, аби знову не нарікати, що на Волині повно проблем, яких ніхто не вирішує?

Над цими та іншими дотичними питаннями будемо розмірковувати під час чергової передачі циклу телерадіодебатів "Ваш вибір: обирайте свідомо!", що відбуватиметься в прямому ефірі телеканалу "Нова Волинь" і радіо "Луцьк" 4 вересня 2015 р. з 21:05 по 22:00 год.

Детальніше...
 

Чого очікувати волинянам від місцевих виборів 2015 р. (фото, відео)

Київський міжнародний інститут соціології на замовлення приватної особи провів опитування 2044 респондентів у 110 населених пунктах (окрім Криму та окупованого Донбасу). Експерти досліджували електоральне волевиявлення українців на цьогорічних місцевих виборах. Свої симпатії громадяни віддали БЮТ, БПП і Самопомочі. Народний фронт – лідер електоральних симпатій волинян на парламентських виборах.

Представники саме цих політ сил, а також громадські активісти і політологи стали учасниками першої передачі циклу телерадіодебатів «Ваш вибір: обирайте свідомо!»

Детальніше...
 

У Луцьку відбудеться семінар для журналістів щодо особливостей роботи в період місцевих виборів 2015 р.

ВОГО «Волинський прес-клуб» запрошує журналістів друкованих, електронних ЗМІ, інтернет-видань і фрілансерів до участі в семінарі "Вибори - 2015: як не помилитися журналісту".

Метою семінару є убезпечення журналістів у їх професійній діяльності в час виборчої кампанії та в день голосування, дотримання їх професійних прав і стандартів, сприяння свободі слова на Волині.

Зокрема, на семінарі буде порушено такі питання:

 • права журналістів і роль ЗМІ у висвітленні виборчого процесу;
 • політична реклама, «джинса» і відповідальність журналістів (з огляду на особливості нового виборчого та медійне законодавство, пропоновані законопроекти, зокрема і ті, що стосуються ЗМІ);
 • особливість роботи журналістів у день виборів (фіксація порушень, фото- і відеозйомка), як захистити свої професійні права, якщо їх порушують тощо.

Семінар проводитимуть:

 • Олена Голуб - медіа-експертка Інституту масової інформації
 • Максим Ратушний - медіа-юрист Інституту масової інформації.

Захід відбудеться 4 вересня 2015 р. Початок – 0 10:00.

Для участі в семінарі просимо зголошуватися на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за тел.: (066) 203-50-31, (063) 11-96-797.

_____________

Семінар відбудеться завдяки підтримці Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

 

Чого очікувати волинянам від місцевих виборів 2015 р.?

У прямому ефірі телеканалу "Нова Волинь" та радіо "Луцьк" 28 серпня стартує цикл телерадіодебатів "Волинський вибір: обирай свідомо!" Перша тема для обговорення - "Чого очікувати волинянам від місцевих виборів 2015 р."

До участі запрошено:

- представників найрейтинговіших політичних сил (за даними КМІС і електоральних уподобань волинян, висловлених на виборах до парламенту 2014 р.) - БПП, Народний фронт, Батьківщина, Самопоміч;

- громадських активістів і політологів (Оксану Ярош - доктора політичних наук, професора кафедри політології та державного управління СНУ ім. Лесі Українки, Валентину Черниш - голову ГО "Пліч-о-пліч", Юрія Кресака - голову ВОО Комітету виборців України, Богдану Стельмах - координаторку Волинського прес-клубу).

Дивитися і слухати нас можна онлайн - http://voltv.com.ua/tv-online/ (телеканал "Нова Волинь"), http://voltv.com.ua/radio-online-old/ (радіо "Луцьк"). Радіоефір також доступний на хвилі 107,3 FM. 

Початок - о 21:05.

Запрошуємо також брати участь в інтерактивному опитуванні.

_________________

Цикл телерадіодебатів відбувається в межах партнерського проекту Волинського прес-клубу та Волинської ОДТРК "Волинський вибір - 2015: обирай свідомо!" за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

 

На Волині стартує інформаційно-моніторинговий проект щодо місцевих виборів 2015 року

Волинський прес-клуб розпочинає тримісячний інформаційно-моніторинговий проект «Волинський вибір – 2015: обирай свідомо!», який має на меті об’єктивне та неупереджене поінформування громадян Волинської області про особливості та перебіг виборчої кампанії 2015 року, а також спостереження за дотриманням свободи слова на Волині та професійних стандартів журналістики.

Уже в серпні в прямому ефірі Волинського телебачення стартують теле- та радіодебати, до участі в яких ми будем запрошувати представників органів влади, політологів, громадських активістів, членів дільничих комісій і журналістів, аби зрозуміти, чого потребує громада Волині, в якому майбутньому ми з вами хочемо жити і яким має бути наш вибір у жовтні 2015 року.

Ми не агітуватимемо за жодного кандидата чи політичну силу, ми лише хочемо, щоб волиняни не продавалися за гречку, а робили свідомий вибір.

Також у серпні плануємо організувати семінар-тренінг для журналістів, аби убезпечити волинські медіа від порушень професійних прав, свободи слова та помилок у висвітленні виборчого процесу до і в день виборів.

Упродовж усього виборчого періоду ми будемо відстежувати факти порушень свободи слова та професійних стандартів журналістики, а після виборів спробуємо проаналізувати результати і порівняти їх із очікуваннями.

Детальніше про кожен із заходів будемо інформувати додатково.

_________________

Проект "Волинський вибір - 2015: обирай свідомо!" реалізовується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

 
Сторінка 2 з 2

Архів

2022
травня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook