You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Голос жінки має силу!

Амбасадорки проєкту "Голос жінки має силу" запрошують на підсумкову зустріч

Круглий стіл, присвячений підсумкам національної адвокаційної кампанії, спрямованої на посилення ролі жінок у суспільстві, до якої долучилися і волинські активістки, відбудеться 10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини.

За 10 місяців реалізації проєкту "Голос жінки має силу" було проведено 10 блог-кафе і 5 дебатних клубів, регіональні і національні тренінги з питань жіночого лідерства і блогерства, масові акції, а також підготовлено ряд рекомендацій для влади. Докладнішу інформацію волинські Амбасадорки озвучать на засіданні круглого столу. Також вони поділяться своїми думками щодо втілених ініціатив та чому важливо підтримувати жінок у прагненнях брати активну  участь у суспільних процесах.

Місце проведення заходу - прес-зал Палацу культури м.Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1). 

Початок – о 12:00

________________________

Нагадаємо, що на початку проєкту у Волинській області на конкурсній основі було обрано 5 жінок, які мають активну громадську позицію та запропонували втілити свої ідеї, спрямовані на розвиток жіночого лідерства у різних соціальних групах, напрацювання шляхів розв’язання тих чи інших проблем жінок, захист їхніх прав.

Амбасадорками проєкту стали:

Ольга Бузулук журналістка, завідувачка сектору комунікації Головного управління Національної поліції у Волинській області, в минулому - координаторка проєктів «Інтерньюз-Україна» на Волині, прес-секретарка волонтерського проєкту «Меценати для солдата», медіа-координаторка громадянського руху ЧЕСНО на Волині.

Юлія Вусенко - координаторка Північного регіону Української жіночої демократичної мережі, депутатка Луцької міської ради VІІ скликання, депутатка Волинської обласної ради VІІІ сликання, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Аза Голощапова голова ГО «Переселенці Криму і Донбасу», екс-керівниця проєктів «Бізнес-школа для підлітків «Енергія змін», «Український Донбас: незнайомі сторінки», «Бізнес школа  «Мій шлях до бізнесу»  Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок в Краматорську.

Ольга Максим'як консультантка з соціальних та політичних комунікацій, експертка з гендерного моніторингу медіа в межах проєкту Волинського прес-клубу «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», депутатка Луцької районної ради VІІІ сликання.

Наталія Павліха професорка економіки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, голова громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив» і Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників», членкиня Ротарі-руху в Луцьку.

____________________

Проєкт «Голос жінки має силу» реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

На Волині проект реалізовувався вперше. Його регіональним координатором став Волинський прес-клуб. До партнерства долучилися Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська філія ПАТ «НСТУ", департамент культури Луцької міської ради, ГО "Переселенці Криму і Донбасу".

 

Блог-кафе "Поговоримо про мову ворожнечі"

Амбасадорка проєкту  «Голос жінки має силу – 2020», керівниця ГО «Переселенці Криму і Донбасу» Аза Голощапова запрошує на обговорення теми, де проходить умовна межа між свободою слова та мовою ворожнечі, як їх розвиток впливає на майбутнє України, як упередження та мова ворожнечі руйнують життя людей і спільнот, позбавляють окремих осіб права на основоположні принципи рівності і недискримінації, сприяючи розпалюванню етнічної та інших форм ненависті.

Блог-кафе за участі Регіональної представниці  Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Волинській області Любові Сітовської, журналістів і науковців відбудеться в приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва ( Луцьк , проспект Волі,2) цієї п’ятниці, 11 вересня.

Участь в обговоренні – за попередньою реєстрацією. Заповніть, будь ласка, анкету: https://www.mustpost.today/mova-vorozhnechi-yak-proyav-dyskryminatsiyi-vyyavlennya-ta-zapobigannya/

 

Тренінг із жіночого лідерства

Запрошуємо волинянок, які хочуть бути більш активними в соціальному та політичному житті громад, на дводенний тренінг "Жіноче лідерство", який відбудеться 30 червня – 1 липня у Луцьку.

Неформальне спілкування, нові знання і знайомства з однодумицями допоможуть подолати комплекси і стати лідерками позитивних змін у власному житті і в громаді.

Навчання відбуватиметься з 9.30 до 18.00 з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог, що діятимуть на той час.

Для участі в тренінгові просимо до 29 червня заповнити Анкету

Кількість учасниць обмежена.

Якщо виникли запитання – пишіть на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тренінг  частина проєкту “Голос жінки має силу – 2020”, який реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Регіональний партнер проєкту – ВОГО “Волинський прес-клуб”. 

Успішні жінки Волині: що криється за гарною “обгорткою”?

Такою буде тема чергового блог-кафе, яке відбудеться 21 червня, о 12:00 год. у Луцьку.

Її організовує Амбасадорка проєкту "Голос жінки має силу!" Ольга Бузулук. За її словами, часто успішні жінки залишаються менш відомими за чоловіків. Тож ця зустріч покликана познайомити жінок між собою, об’єднати їх, надихнути на подальші справи задля себе і тих, хто поруч.

Тож запрошуємо на неформальну зустріч про успіх, розчарування, любов, дружбу, взаємини. 

Для участі в блог-кафе просимо заповнити анкету

________________
Цей захід відбуватиметься в межах проєкту “Голос жінки має силу – 2020”, який реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Партнером проєкту на Волині є Волинський прес-клуб.


 

Жінкам у Раді - раді?

Амбасадорка проєкту "Голос жінки має силу 2020" на Волині Юлія Вусенко запрошує на неформальну розмову за горнятком кави про участь жінок у політичному житті суспільства. 

Спікерками зустрічі будуть активні волинянки, які мають вагомий досвід депутатської або ж керівної роботи і готові поділитися порадами і секретами з тими, хто планує заходити в політику.

Захід відбудеться 14 червня, о 12.00 год. Про місце проведення всіх зареєстрованих учасниць буде повідомлено додатково.

Для участі в заході заповніть, будь ласка, анкету.

Проєкт "Голос жінки має силу 2020", який  реалізується Фундацією прав людини і Волинським прес-клубом за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 

Запрошуємо волинянок на навчання блогерству

У межах проєкту "Голос жінки має силу!" 23-24 червня у Луцьку відбудеться тренінг із блогерства. Його мета – навчити активних дівчат і жінок, як писати і розміщувати блоги, а також використовувати цей медіа-інструмент для донесення власних ідей і думок до широкого загалу, впливати на ті процеси, що відбуваються в громаді і в державі.

Основна увага буде зосереджена на виготовленні відеоблогів і їх розміщення у популярних соцмережах.

Навчання відбуватиметься з 9:00 до 17:00 із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог, що діятимуть на той час.

Кількість учасниць обмежена.

Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, Анкету.

Дедлайн зголошення - 20 червня.

Виникли питання – пишіть на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

________________________

Проєкт "Голос жінки має силу!" реалізовується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Регіональний партнер проєкту – ВОГО “Волинський прес-клуб”.


 

Волинські амбасадорки проєкту "Голос жінки має силу!"

Як ми уже  повідомляли, у квітні на Волині стартувала національна адвокаційна кампанія, що має на меті посилити голоси жінок і дівчат у суспільстві, і коротко знайомили з її волинськими амбасадорками. 

Тепер - трохи більше про кожну з них і їх ініціативи. 

Ольга Бузулук - журналістка, прессекретарка Патрульної поліції Волині. Як Амбасадорка планує реалізувати міні-проєкт із протидії домашньому насильству. За її словами, з початку 2020 року на лінію 102 надійшло більше 800 повідомлень про домашнє насильство. "Це - 10-15 викликів щодоби про горе і сльози, спричинені рідними людьми. З цим не можна миритися", - переконана Ольга і розробляє інформаційну кампанію для різних вікових та суспільних категорій, у якій буде пояснювати проблему, говорити про наслідки, роз'яснювати дії поліції, розвінчувати стереотипи навколо домашнього насильства.

Детальніше про Амбасадорку - на сайті проєкту mustpost.today

Фото зі сторінки у Facebook

Детальніше...
 

"Голос жінки має силу 2020" - волинянки приєднуються до національного проєкту Фундації прав людини

На Волині стартувала національна адвокаційна кампанія, спрямована на посилення голосів жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України. Її презентація відбулася під час онлайн-прес-конференції 22 квітня. Уже четвертий рік ця ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Вперше проєкт реалізується у Волинській області, регіональним координатором якого став Волинський прес-клуб. До партнерства долучилися  Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська філія ПАТ "НСТУ", департамент культури Луцької міської ради, ГО "Переселенці Криму і Донбасу".

Учасниці зустрічі мали нагоду спілкуватися з національною координаторкою проєкту Юлією Панченко, а також обговорити ідеї міні-проєктів п'яти волинських амбасадорок, визначених за результатами конкурсного відбору.

Для збільшенння натисніть на зображенні

Детальніше...
 

Онлайн пресконференція "Голос жінки має силу 2020" у Волинській області"

Запрошуємо журналістів і журналісток волинських медіа на онлайн-пресконференцію, присвячену старту Національного проєкту "Голос жінки має силу 2020" у Волинській області, що відбудеться у середу, 22 квітня о 12:00 (посилання на вхід буде надіслано додатково).

Представники Фундації прав людини (Київ) і Волинського прес-клубу розкажуть про те, чим буде корисний цей проєкт активістам, активісткам і громаді, а також познайомлять із п'ятьма Амбасадорками від Волинської області, які обрані на конкурсній основі і будуть реалізовувати на теренах Волині власні міні-проєкти. Ви дізнаєтесь також про можливості розпочати власну блогерську діяльність на національній платформі проєкту.

Проєкт «Голос жінки має силу» – національна адвокаційна кампанія, спрямована на те, щоб голоси жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій країні.

З усіх питань звертайтесь, будь ласка, на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або ж телефоном 050-378-40-32

Стежте за нашими новинами у Facebook:

https://www.facebook.com/groups/women.voices.count
https://www.facebook.com/volynpressclub/
https://www.facebook.com/groups/human.rights.foundation.ukraine/

Долучайтеся!

Проєкт реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

Партнером проекту на Волині є Волинський прес-клуб

 

Голос жінки має силу! Запрошуємо до співпраці активних волинянок!

Якщо ви – активна, маєте ідеї, прагнете донести їх до громади і втілити у життя, долучайтеся до проєкту «Голос жінки має силу»!

Ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Волинський прес-клуб є регіональним партнером проєкту і запрошує до співпраці активних волинянок, серед яких буде обрано 5 амбасадорок.

Детальніше...
 

Архів

2022
грудня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook