You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Волинський журналістам розповідали про енергоефективність в умовах підвищення тарифів

Семінар «Енергоефективність та соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів у ЗМІ», організований проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Українським освітнім центром реформ у партнерстві з Волинським прес-клубом, відбувся днями у Луцьку. Його учасниками стало більше двадцяти волинських та рівненських журналістів, які працюють у темах житлово-комунальних послуг, енергоефективності, тарифної реформи та соціального захисту населення.

Те, що Україна повинна відмовитися від енергетичної залежності від Росії, - уже навіть не питання часу. Крім того, весь цивілізований світ говорить про економію вичерпних ресурсів і переходить на альтернативні джерела енергії. Окрім збереження фінансів, це ще й екологічно.

Із підняттям тарифів питання обігріву житла й збереження тепла в домівках стало актуальним і для українців. Однак робити це потрібно грамотно. Власне, про те, чому ми повинні платити більше, як вижити в умовах зросту цін на енергоносії, як стати відповідальними споживачами, як правильно утеплити свій будинок і як правильно підібрати вікна, щоб зекономити до 70% енергії та затрат на її використання, і йшлося на семінарі.

Детальніше про порушувані проблеми читайте на сайтах "Слово Волині", "ВолиньPost", "Волинський інформаційний портал".

***

Луцьк - одне із 17 міст - партнерів проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Його мета - вдосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності міст і збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

 

Благодійна програма для обдарованих студентів із малозабезпечених волинських сімей

Програму благодійної допомоги обдарованим студентам-першокурсникам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, започатковує цього року Благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна». Про це розповів на зустрічі з журналістами, що відбулась у Волинському прес-клубі, сам засновник фонду.

Детальніше...
 

У Луцьку запрацював Центр надання вторинної правової допомоги

Із 1 липня в обласному центрі Волині розпочав роботу Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Загалом в Україні запрацювало сьогодні 100 таких центрів.

Детальніше...
 

Green card – легальний метод проживати в Америці (відео)

Диверсифікаційна імміграційна віза США («грін кард») – це лотерея, що дає легальне право на проживання та працевлаштування у США. Виграти її можна, заповнивши анкету онлайн на офіційному сайті  www.dvlottery.state.gov. Участь у програмі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Проте отримання «грін кард» («зеленої карти») не гарантує отримання американської візи. Тож послуги будь-яких осіб або фірм у виграші «грін кард» – шахрайство, оскільки уряд США не співпрацює з жодними з них.  Про це у Волинському прес-клубі розповів журналістам віце-консул США Сергій Ольховський.

Детальніше...
 

Експерт ІМІ у Луцьку дискутував про інформаційну війну, пропаганду і журналістську відповідальність

Зустрічі студентів Інституту філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки та волинських журналістів з медіа-експертом Інституту масової інформації Романом Кабачієм відбулася вчора у Луцьку. Темами для обговорення стали питання професійних стандартів, відповідальності журналістики в період інформаційної війни, негативних наслідків пропаганди та ура-патріотизму.

Зокрема, розмова зі студентами будувалася навколо того, чи повинні журналісти дотримуватися професійних стандартів з огляду на війну, де проходить межа між етикою та достовірністю подачі інформації і фотофактів, чи має право журналіст не перевіряти факти в гонитві за сенсацією і поширювати мову ворожнечі.

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 23

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook