You are here: Головна Прес-релізи
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Сестри Тельнюк про власну творчість і інформаційну війну (фото, відео)

Невимушена бесіда із сестрами Тельнюк за кавою-чаєм відбулась у Волинському прес-клубі другого дня після надзвичайно проникливого і глибокого виступу з програмою "Дорога зі скла". Говорили про творчість, її глибокі основи, про українську культуру та її відсутність, про попсу, інформаційне зомбування і програну інформаційну війну... А також про те, як нам самим рятуватися з того болота.

На цьому знімку - фото з виступу та відео зустрічі. 

 

Перезавантаження сфери туризму на Волині: одні «за» - інші «проти»

Круглий стіл щодо конфлікту навколо діяльності Волинського центру туризму, спорту та екскурсій відбувся 16 червня у приміщенні Волинського прес-клубу. Ініціатори зустрічі – Самооборона Волині – заявили про необхідність тотального перезавантаження влади, яке реально ілюструє позицію народу.

За словами активіста Самооборони Юрія Моклиці, не можна забувати, що Центр туризму насамперед є державною установою, тож громадський контроль  – абсолютно нормальне явище й основа демократичного суспільства.

Громадськість цікавило три аспекти: що зробили? що не зробили? що зробили поганого за період роботи Центру туризму?

Детальніше...
 

Ольга Мусафірова: "Бути кривим дзеркалом - це працювати проти України" (фото, відео)

Зустріч із відомою в Україні журналісткою, власкором єдиного в Росії демократичного видання "Новая газета" Ольгою Мусафіровою відбулася у Волинському прес-клубі.

Розмова стосувалася ролі журналістів і журналістики в сучасній Україні, впливу на суспільство, відповідальності за кожне слово і, безперечно, того, як можливе існування в Росії опозиційної газети.

Детальніше...
 

Вибори президента - 2014 і медіа. Семінар

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбувся семінар-тренінг із питань дотримання журналістських стандартів у передвиборчий період і про права журналістів згідно нового виборчого законодавства. Ініціатором заходу стала Волинська незалежна медіа-профспілка.

Детальніше...
 

Яким повинен бути майбутній президент?

8 квітня у Луцьку відбулося перше засідання Незалежного громадського прес-центру "Волинський вибір - 2014", темою обговорення якого стали критерії обрання президента нової України.

Як відомо, ЦВК зареєструвала 23 кандидати в президенти. Як із поміж такої кількості громадянам зробити правильний вибір? Це питання ставлять собі сьогодні всі свідомі українці, котрі бажають прогресивного поступу держави і для котрих гасло "Україна – понад усе!" має не обтічне, а предметне значення.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 22

Архів

2017
вересня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook