You are here: Головна Прес-релізи
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Тимур Юлдашев закликав волинян у свій спецбатальйон

Колишній начальник штабів Самооборони Луганська Тимур Юлдашев на прес-конференції у Волинському прес-клубі закликав волинян підтримати його ідею і допомогти спецбатальйону по боротьбі з сепаратизмом при МВС – всіма можливими ресурсами.

На сьогодні підрозділ вкомплектований на 50%, однак повна його чисельність не розголошується, «це – конфіденційна інформація».

Основними вимогами до осіб, які хочуть вступити до лав нового підрозділу, – «відсутність проблем зі здоров’ям, судимості та щирий патріотизм». Важливим є і військовий досвід, однак не обов’язковим.

Детальніше...
 

Сестри Тельнюк про власну творчість і інформаційну війну (фото, відео)

Невимушена бесіда із сестрами Тельнюк за кавою-чаєм відбулась у Волинському прес-клубі другого дня після надзвичайно проникливого і глибокого виступу з програмою "Дорога зі скла". Говорили про творчість, її глибокі основи, про українську культуру та її відсутність, про попсу, інформаційне зомбування і програну інформаційну війну... А також про те, як нам самим рятуватися з того болота.

На цьому знімку - фото з виступу та відео зустрічі. 

 

Перезавантаження сфери туризму на Волині: одні «за» - інші «проти»

Круглий стіл щодо конфлікту навколо діяльності Волинського центру туризму, спорту та екскурсій відбувся 16 червня у приміщенні Волинського прес-клубу. Ініціатори зустрічі – Самооборона Волині – заявили про необхідність тотального перезавантаження влади, яке реально ілюструє позицію народу.

За словами активіста Самооборони Юрія Моклиці, не можна забувати, що Центр туризму насамперед є державною установою, тож громадський контроль  – абсолютно нормальне явище й основа демократичного суспільства.

Громадськість цікавило три аспекти: що зробили? що не зробили? що зробили поганого за період роботи Центру туризму?

Детальніше...
 

Ольга Мусафірова: "Бути кривим дзеркалом - це працювати проти України" (фото, відео)

Зустріч із відомою в Україні журналісткою, власкором єдиного в Росії демократичного видання "Новая газета" Ольгою Мусафіровою відбулася у Волинському прес-клубі.

Розмова стосувалася ролі журналістів і журналістики в сучасній Україні, впливу на суспільство, відповідальності за кожне слово і, безперечно, того, як можливе існування в Росії опозиційної газети.

Детальніше...
 

Вибори президента - 2014 і медіа. Семінар

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбувся семінар-тренінг із питань дотримання журналістських стандартів у передвиборчий період і про права журналістів згідно нового виборчого законодавства. Ініціатором заходу стала Волинська незалежна медіа-профспілка.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 22

Архів

2018
квітня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook