You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

У 2014 році на Волині - 5 фактів торгівлі людьми

Всі вони стосуються сексуального рабства і були виявлені внаслідок оперативно-пошукової діяльності. Про це повідомив на засіданні Волинського прес-клубу Віктор Кравчук – старший оперуповноважений в особливо важких справах відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, УМВС України у Волинській області. За його словами, звернень від громадян останнім часом не надходило, тож "це значить, що або все добре, або люди не знають, що є потерпілими і куди звертатися".

Кадр із фільму "Рабство"

Детальніше...
 

Волинських бухгалтерів закликають до участі в професійному конкурсі (відео)

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбулася презентація конкурсу "Кращий бухгалтер року", який має на меті пошук найкращих фахівців задля використання їх знань і досвіду у процесі відродження економіки України. Ініціатором конкурсу є Всеукраїнська громадська організація "Бухгалтерський клуб", а його партнером - Міністерство фінансів України.

За словами голови обласного осередку організації Тетяни Жук, завдання конкурсу полягає в створенні своєрідного майданчика для професійного спілкування, обміну досвідом і допомоги професіоналів у сфері бухгалтерії тим, хто тільки починає кар"єру.

Конкурс відбуватиметься в три етапи, кожен із яких буде відбирати кращих бухгалтерів у двох номінаціях - в комерційній сфері та в бюджетній сфері. Лише шість учасників/учасниць візьмуть участь у третьому етапі і виборюватимуть титул кращого бухгалтера України в кожній із номінацій (детальніше про конкурс - у прикріпленому додатку).

Інформація про конкурс

Відео із презентації конкурсу

 

Тимур Юлдашев закликав волинян у свій спецбатальйон

Колишній начальник штабів Самооборони Луганська Тимур Юлдашев на прес-конференції у Волинському прес-клубі закликав волинян підтримати його ідею і допомогти спецбатальйону по боротьбі з сепаратизмом при МВС – всіма можливими ресурсами.

На сьогодні підрозділ вкомплектований на 50%, однак повна його чисельність не розголошується, «це – конфіденційна інформація».

Основними вимогами до осіб, які хочуть вступити до лав нового підрозділу, – «відсутність проблем зі здоров’ям, судимості та щирий патріотизм». Важливим є і військовий досвід, однак не обов’язковим.

Детальніше...
 

Сестри Тельнюк про власну творчість і інформаційну війну (фото, відео)

Невимушена бесіда із сестрами Тельнюк за кавою-чаєм відбулась у Волинському прес-клубі другого дня після надзвичайно проникливого і глибокого виступу з програмою "Дорога зі скла". Говорили про творчість, її глибокі основи, про українську культуру та її відсутність, про попсу, інформаційне зомбування і програну інформаційну війну... А також про те, як нам самим рятуватися з того болота.

На цьому знімку - фото з виступу та відео зустрічі. 

 

Перезавантаження сфери туризму на Волині: одні «за» - інші «проти»

Круглий стіл щодо конфлікту навколо діяльності Волинського центру туризму, спорту та екскурсій відбувся 16 червня у приміщенні Волинського прес-клубу. Ініціатори зустрічі – Самооборона Волині – заявили про необхідність тотального перезавантаження влади, яке реально ілюструє позицію народу.

За словами активіста Самооборони Юрія Моклиці, не можна забувати, що Центр туризму насамперед є державною установою, тож громадський контроль  – абсолютно нормальне явище й основа демократичного суспільства.

Громадськість цікавило три аспекти: що зробили? що не зробили? що зробили поганого за період роботи Центру туризму?

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 23

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook