You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Ольга Мусафірова: "Бути кривим дзеркалом - це працювати проти України" (фото, відео)

Зустріч із відомою в Україні журналісткою, власкором єдиного в Росії демократичного видання "Новая газета" Ольгою Мусафіровою відбулася у Волинському прес-клубі.

Розмова стосувалася ролі журналістів і журналістики в сучасній Україні, впливу на суспільство, відповідальності за кожне слово і, безперечно, того, як можливе існування в Росії опозиційної газети.

Детальніше...
 

Вибори президента - 2014 і медіа. Семінар

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбувся семінар-тренінг із питань дотримання журналістських стандартів у передвиборчий період і про права журналістів згідно нового виборчого законодавства. Ініціатором заходу стала Волинська незалежна медіа-профспілка.

Детальніше...
 

Яким повинен бути майбутній президент?

8 квітня у Луцьку відбулося перше засідання Незалежного громадського прес-центру "Волинський вибір - 2014", темою обговорення якого стали критерії обрання президента нової України.

Як відомо, ЦВК зареєструвала 23 кандидати в президенти. Як із поміж такої кількості громадянам зробити правильний вибір? Це питання ставлять собі сьогодні всі свідомі українці, котрі бажають прогресивного поступу держави і для котрих гасло "Україна – понад усе!" має не обтічне, а предметне значення.

Детальніше...
 

Перспективи лучан крізь призму революційних подій: соціологічне дослідження (відео)

У Волинському прес-клубі відбулася презентація соціологічного дослідження соціальних перспектив лучан крізь призму революційних подій, проведеного Асоціацією молодих політологів і політиків. Метою дослідження було з'ясувати, як мешканці міста сприймають політичну ситуацію в Україні, які очікування вони покладають на політичний рік, наскільки підтримують нинішню владу і чи мають особисті життєві перспективи. Обсяг вибірки - 410 осіб.

Олександр Новосад - голова Асоціації молодих політологів і політиків, Світлана Сальнікова - експерт-соціолог, член соціологічної асоціації України

Детальніше...
 

Соліст Піккардійської терції Славко Нудик про Небесну сотню, неформальний гімн Майдану і не тільки (відео)

Славко Нудик прийшов у Волинський прес-клуб в гарному настрої. Такі зустрічі бувають не щодня. Тим паче зустрічі із зірками, які не витають в небесах, а ось тут, поряд, - земні і щирі.

Розмова із солістом Піккардіїської терції була насправді невимушеною, відкритою і довірливою. Про народну пісню "Пливе кача", яка стала гімном Небесної сотні Майдану у виконанні саме Піккардійської терції, про політику і митців у політиці, про минуле і сучасне формації, про людські почуття і життєві принципи Славко Нудик говорив відкрито і без купюр.

Запрошуємо переглянути відео зустрічі та дізнатися багато цікавого про Славка та інших "піккардійців", а також послухати гімн “Небесної сотні” у їхньому виконанні.

 
Сторінка 6 з 23

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook