You are here: Головна Прес-релізи
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

У Луцьку з"явиться перший на Волині шейкер для зберігання тромбоконцентрату

Благодійна акція зі збору коштів на придбання шейкера для зберігання тромбоконцентрату, ініційована Благодійним Фондом "СТОПРАК", стартувала сьогодні у Луцьку. Це перше на Волині обладнання буде розміщене в Онкогематологічному центрі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні. Його вартість  95 тис. грн.

Як зазначає лікар-гематолог Онкогематологічного центру Наталія Кеда, тромбоконцентрат необхідний для онкохворих, організм яких після хіміотерапії не здатен самостійно виробляти життєво необхідні тромбоцити. Сьогодні батьки таких дітей стикаються з кількома проблемами. По-перше, з пошуком донора: донорську кров можна збирати не пізніше трьох днів після обстеження самого донора, а це складає чималі труднощі; по-друге, з проблемою зберігання тромбоцитів: на сьогодні батьки вручну струшують пробірки, бо без перемішування тромбоконцентрат може зберігатися не більше 10 хв.

Детальніше...
 

"Я дійшов до стану зомбі", або Як повернутися до життя

Проблема алкоголізму в українському суспільстві й на рівні держави замовчується, водночас жертвами "зеленого змія" щораз частіше стають діти і підлітки. І першими, хто привчає їх до сприйняття алкоголю як норми життя, є найближчі люди – батьки. Саме такий висновок можна зробити за результатами засідання Волинського прес-клубу, присвяченого 24-ій річниці створення першої в Луцьку спільноти Анонімних Алкоголіків.

"Причини, чому люди починають вживати алкоголь, різні, – зауважує психолог Волинського обласного наркодиспансеру Олена Собчук. – У молоді – з цікавості, бажання стати дорослими і втекти від опіки. З іншого боку – зруйнована система цінностей, коли батьки або розлучені, або перебувають за кордоном. В більшості випадків алкоголізація настає, коли людині дуже погано. При позитивній психологічній поведінці ризик узалежнення значно менший. Коли існує одержимість – із нею дуже важко справитися. Особливо, якщо людина дуже емоційна".

Детальніше...
 

У Луцьку запрацювала перша на Волині "антикорупційна" громадська приймальня

Ініціатором її створення стало Волинське управління ВГО "Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю". Відтепер кожен, хто зіткнувся із фактами хабарництва і корупційних дій, має можливість отримати безоплатну первинну юридичну допомогу (консультацію та допомогу в складанні документів право безпосередньо в приміщенні громадської приймальні (просп. Волі, 21а), або на сайті -http://vsk.volyn.ua/.

За словами заступника керівника Волинського управління ВСК БКО Ігоря Гурби, "приймальню створено з метою надання правового захисту громадян, розвитку їх правової культури та вивчення громадської думки, потреб у правових знаннях. Для більш ефективної роботи і зручності громадян створено сайт, на якому можна розмістити своє запитання й отримати відповідь в електронному вигляді, або залишити повідомлення про факти корупції у рубриці "Гаряча лінія"".

Детальніше...
 

Визначено переможців "Журналістського злету" серед волинських медійників

Сьогодні відбулося підбиття підсумків і відзначення переможців конкурсу журналістської майстерності "Журналістський злет", організованого Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом. Його основною метою було відзначення кращих журналістських робіт, спрямованих на висвітлення найбільш гострих і резонансних проблем регіону, та підвищення професійних стандартів роботи волинських журналістів.

Детальніше...
 

На Волині на розгляді суду – 5 справ по торгівлі людьми

В кожному районі Волинської області існують випадки торгівлі людьми. Жертвами стають як чоловіки (переважно трудове рабство), так і жінки (сексуальне і трудове рабство). Лише в 2013 році працівники УМВС України у Волинській області зафіксували 14 кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі, з яких 5 справ перебувають у суді. Ці дані були озвучені у Волинському прес-клубі на прес-конференції з питань протидії торгівлі людьми.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 22

Архів

2018
квітня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook