You are here: Головна Прес-релізи
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

"Я дійшов до стану зомбі", або Як повернутися до життя

Проблема алкоголізму в українському суспільстві й на рівні держави замовчується, водночас жертвами "зеленого змія" щораз частіше стають діти і підлітки. І першими, хто привчає їх до сприйняття алкоголю як норми життя, є найближчі люди – батьки. Саме такий висновок можна зробити за результатами засідання Волинського прес-клубу, присвяченого 24-ій річниці створення першої в Луцьку спільноти Анонімних Алкоголіків.

"Причини, чому люди починають вживати алкоголь, різні, – зауважує психолог Волинського обласного наркодиспансеру Олена Собчук. – У молоді – з цікавості, бажання стати дорослими і втекти від опіки. З іншого боку – зруйнована система цінностей, коли батьки або розлучені, або перебувають за кордоном. В більшості випадків алкоголізація настає, коли людині дуже погано. При позитивній психологічній поведінці ризик узалежнення значно менший. Коли існує одержимість – із нею дуже важко справитися. Особливо, якщо людина дуже емоційна".

Детальніше...
 

У Луцьку запрацювала перша на Волині "антикорупційна" громадська приймальня

Ініціатором її створення стало Волинське управління ВГО "Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю". Відтепер кожен, хто зіткнувся із фактами хабарництва і корупційних дій, має можливість отримати безоплатну первинну юридичну допомогу (консультацію та допомогу в складанні документів право безпосередньо в приміщенні громадської приймальні (просп. Волі, 21а), або на сайті -http://vsk.volyn.ua/.

За словами заступника керівника Волинського управління ВСК БКО Ігоря Гурби, "приймальню створено з метою надання правового захисту громадян, розвитку їх правової культури та вивчення громадської думки, потреб у правових знаннях. Для більш ефективної роботи і зручності громадян створено сайт, на якому можна розмістити своє запитання й отримати відповідь в електронному вигляді, або залишити повідомлення про факти корупції у рубриці "Гаряча лінія"".

Детальніше...
 

Визначено переможців "Журналістського злету" серед волинських медійників

Сьогодні відбулося підбиття підсумків і відзначення переможців конкурсу журналістської майстерності "Журналістський злет", організованого Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом. Його основною метою було відзначення кращих журналістських робіт, спрямованих на висвітлення найбільш гострих і резонансних проблем регіону, та підвищення професійних стандартів роботи волинських журналістів.

Детальніше...
 

На Волині на розгляді суду – 5 справ по торгівлі людьми

В кожному районі Волинської області існують випадки торгівлі людьми. Жертвами стають як чоловіки (переважно трудове рабство), так і жінки (сексуальне і трудове рабство). Лише в 2013 році працівники УМВС України у Волинській області зафіксували 14 кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі, з яких 5 справ перебувають у суді. Ці дані були озвучені у Волинському прес-клубі на прес-конференції з питань протидії торгівлі людьми.

Детальніше...
 

На Волині діятиме Банк добрих справ

Луцьк став вісімнадцятим містом, у якому відбулася презентація нової для України соціальної програми  Банку добрих справ. Ініціатива, що належить АБ "Укргазбанк", була підтримана Фундацією імені князів-добродійників Острозьких та Асоціацією платників податків України. За результатами всеукраїнського конкурсу на найкращу концепцію збору пожертв для малозабезпечених українців "Врятуймо добру людину!" було відібрано 25 благодійних фондів (по одному в кожній області та АР Крим). У Волинській області перемогу отримала громадська організація «Фундація розвитку громад». 

Як зазначила заступник Голови Правління АБ «Укргазбанк» Ніна Шпаковська, основна мета Програми полягає в тому, аби "допомогти дійсно малозабезпеченим людям", а також "щоб зробити благодійність цивілізованою". За її словами, згідно українського законодавства, якщо сума не переважає 10 неоподаткованих мінімумів (1610 грн  сума, яка не підлягає оподаткуванню), із неї потрібно сплатити 15% податку, якщо ж більше 10 неоподаткованих мінімумів - від 17%. Більшість українців, які відкривають банківські рахунки для збору коштів на невідкладну медичну допомогу, про це не знає, а через певний час отримує листи з податкової про сплату податку і пені. Часто ця сума перевищує розмір зібраних коштів.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 22

Архів

2017
вересня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook