You are here: Головна Прес-релізи
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Більшість ромів не розуміє, для чого їхнім дітям освіта

Саме такий висновок зробила голова громадської організації "Терне Рома" Тетяна Логвинюк, реалізувавши за підтримки МФ "Відродження" освітній проект "Разом до школи" серед ромського населення Волині. Його цільовою аудиторією були не лише діти 5-7 років (тобто ті, які збираються в школу або навчаються в першому класі), але й їх батьки.

Детальніше...
 

У Луцьку з"явиться перший на Волині шейкер для зберігання тромбоконцентрату

Благодійна акція зі збору коштів на придбання шейкера для зберігання тромбоконцентрату, ініційована Благодійним Фондом "СТОПРАК", стартувала сьогодні у Луцьку. Це перше на Волині обладнання буде розміщене в Онкогематологічному центрі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні. Його вартість  95 тис. грн.

Як зазначає лікар-гематолог Онкогематологічного центру Наталія Кеда, тромбоконцентрат необхідний для онкохворих, організм яких після хіміотерапії не здатен самостійно виробляти життєво необхідні тромбоцити. Сьогодні батьки таких дітей стикаються з кількома проблемами. По-перше, з пошуком донора: донорську кров можна збирати не пізніше трьох днів після обстеження самого донора, а це складає чималі труднощі; по-друге, з проблемою зберігання тромбоцитів: на сьогодні батьки вручну струшують пробірки, бо без перемішування тромбоконцентрат може зберігатися не більше 10 хв.

Детальніше...
 

"Я дійшов до стану зомбі", або Як повернутися до життя

Проблема алкоголізму в українському суспільстві й на рівні держави замовчується, водночас жертвами "зеленого змія" щораз частіше стають діти і підлітки. І першими, хто привчає їх до сприйняття алкоголю як норми життя, є найближчі люди – батьки. Саме такий висновок можна зробити за результатами засідання Волинського прес-клубу, присвяченого 24-ій річниці створення першої в Луцьку спільноти Анонімних Алкоголіків.

"Причини, чому люди починають вживати алкоголь, різні, – зауважує психолог Волинського обласного наркодиспансеру Олена Собчук. – У молоді – з цікавості, бажання стати дорослими і втекти від опіки. З іншого боку – зруйнована система цінностей, коли батьки або розлучені, або перебувають за кордоном. В більшості випадків алкоголізація настає, коли людині дуже погано. При позитивній психологічній поведінці ризик узалежнення значно менший. Коли існує одержимість – із нею дуже важко справитися. Особливо, якщо людина дуже емоційна".

Детальніше...
 

У Луцьку запрацювала перша на Волині "антикорупційна" громадська приймальня

Ініціатором її створення стало Волинське управління ВГО "Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю". Відтепер кожен, хто зіткнувся із фактами хабарництва і корупційних дій, має можливість отримати безоплатну первинну юридичну допомогу (консультацію та допомогу в складанні документів право безпосередньо в приміщенні громадської приймальні (просп. Волі, 21а), або на сайті -http://vsk.volyn.ua/.

За словами заступника керівника Волинського управління ВСК БКО Ігоря Гурби, "приймальню створено з метою надання правового захисту громадян, розвитку їх правової культури та вивчення громадської думки, потреб у правових знаннях. Для більш ефективної роботи і зручності громадян створено сайт, на якому можна розмістити своє запитання й отримати відповідь в електронному вигляді, або залишити повідомлення про факти корупції у рубриці "Гаряча лінія"".

Детальніше...
 

Визначено переможців "Журналістського злету" серед волинських медійників

Сьогодні відбулося підбиття підсумків і відзначення переможців конкурсу журналістської майстерності "Журналістський злет", організованого Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом. Його основною метою було відзначення кращих журналістських робіт, спрямованих на висвітлення найбільш гострих і резонансних проблем регіону, та підвищення професійних стандартів роботи волинських журналістів.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 22

Архів

2019
січня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook