You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Визначено переможців "Журналістського злету" серед волинських медійників

Сьогодні відбулося підбиття підсумків і відзначення переможців конкурсу журналістської майстерності "Журналістський злет", організованого Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом. Його основною метою було відзначення кращих журналістських робіт, спрямованих на висвітлення найбільш гострих і резонансних проблем регіону, та підвищення професійних стандартів роботи волинських журналістів.

Детальніше...
 

На Волині на розгляді суду – 5 справ по торгівлі людьми

В кожному районі Волинської області існують випадки торгівлі людьми. Жертвами стають як чоловіки (переважно трудове рабство), так і жінки (сексуальне і трудове рабство). Лише в 2013 році працівники УМВС України у Волинській області зафіксували 14 кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі, з яких 5 справ перебувають у суді. Ці дані були озвучені у Волинському прес-клубі на прес-конференції з питань протидії торгівлі людьми.

Детальніше...
 

На Волині діятиме Банк добрих справ

Луцьк став вісімнадцятим містом, у якому відбулася презентація нової для України соціальної програми  Банку добрих справ. Ініціатива, що належить АБ "Укргазбанк", була підтримана Фундацією імені князів-добродійників Острозьких та Асоціацією платників податків України. За результатами всеукраїнського конкурсу на найкращу концепцію збору пожертв для малозабезпечених українців "Врятуймо добру людину!" було відібрано 25 благодійних фондів (по одному в кожній області та АР Крим). У Волинській області перемогу отримала громадська організація «Фундація розвитку громад». 

Як зазначила заступник Голови Правління АБ «Укргазбанк» Ніна Шпаковська, основна мета Програми полягає в тому, аби "допомогти дійсно малозабезпеченим людям", а також "щоб зробити благодійність цивілізованою". За її словами, згідно українського законодавства, якщо сума не переважає 10 неоподаткованих мінімумів (1610 грн  сума, яка не підлягає оподаткуванню), із неї потрібно сплатити 15% податку, якщо ж більше 10 неоподаткованих мінімумів - від 17%. Більшість українців, які відкривають банківські рахунки для збору коштів на невідкладну медичну допомогу, про це не знає, а через певний час отримує листи з податкової про сплату податку і пені. Часто ця сума перевищує розмір зібраних коштів.

Детальніше...
 

Представники ОМС Волині неоднозначно ставляться до Концепції реформування

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні відбулося у Волинському прес-клубі в рамках проекту ВРВ Асоціації міст України "Діалог". Участь у ньому взяли представники ОМС Волині.

Детальніше...
 

У Луцьку визначено найкращі ідеї з розвитку міста

Ними стали проекти щодо стратегічного планування розвитку міста, встановлення автостоянок і автопарковок, перетворення Луцька в зелене серце України та запровадження послуги з перевезення осіб із пошкодженнями опорно-рухового апарату (інвалідів-«візочників»).

Ці ідеї стали переможцями конкурсу ідей, що відбувся в рамках проекту ГО «Лучани» «Місто майбутнього», підтриманого Благодійним фондом Богдана Гаврилишина. «Всього на конкурс було подано близько 20 пропозицій, серед яких ми виділили чотири найбільш актуальних, згідно яких майбутній Луцьк – це місто, яке відповідає європейським стандартам: чисте, зелене, місто зі збереженою історико-культурною спадщиною. І головна цінність такого міста – це його люди, тож діяльність влади має бути зосереджена на забезпеченні їх добробуту і захисті їхніх прав. У свою чергу молодь має брати участь у розвитку свого міста, розбудові комплексних програм, активізовувати волонтерський рух і розвивати громадський сектор», – зазначила виконавчий директор Мирослава Козюпа.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 23

Архів

2023
березня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook