You are here: Головна Прес-релізи
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-релізи

Волинянки – найактивніші серед українок: результати конкурсного відбору у Школу жіночого політичного лобі

В Україні розпочався активний етап побудови жіночого політичного лобі. Цьому передував конкурсний відбір жінок, які мотивовані займатися політикою на місцевому рівні. Серед 12 областей України лідером за кількістю поданих заявок стала Волинська область – організатори отримали 38 анкет. Від Волині учасницями Школи стало 14 жінок. Загалом від кожного з 4 кластерів відібрано по 25 осіб.

Зліва направо: Оксана Ярош, Лариса Гунько

Детальніше...
 

Реформа органів юстиції - бути доступними для кожної людини

Реформи - це не зміна вивіски, а зміна підходів до надання послуг, і вони "мають бути якомога доступнішими для широкого кола громадян". Таку думку озвучив сьогодні на прес-конференції начальник головного територіального управління юстиції Волинської області Валентин Кухарик.

За його словами, "ті реформи, які вже проводить Міністерство юстиції, мають позитивний результат". Зокрема, запроваджено систему онлайн-сервісу для реєстрації бізнесу, створено центри надання вторинної безоплатної правової допомоги, відкрито реєстри речових прав на нерухоме майно тощо. Станом на сьогодні розпочато ліквідацію територіальних управлінь юстиції, замість яких розпочнуть діяльність Бюро правової допомоги (загалом в Україні заплановано ліквідацію 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях та утворення 428 бюро).

Детальніше...
 

На Волині відкрилася Громадська приймальня УГСПЛ

Волинь стала однією із областей, які приєдналися до найбільш  впливового правозахисного об’єднання України – Української Гельсінської спілки з прав людини. Сьогодні у Луцьку відбулася презентація роботи Громадської приймальні з надання безоплатної правової допомоги УГСПЛ, основним напрямком роботи якої є захист прав людини та основних свобод у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування.

(для збільшення - клікніть на фото)

Юридична приймальня в Луцьку буде спрямована на надання безкоштовної правової допомоги насамперед людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема – переселенцям та військовим АТО. Всі послуги приймальні – інформаційно-консультаційна допомога, допомога при складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру – надаються на безоплатній основі.

Детальніше...
 

У Рівному відбувся меді-день із питань енергоефективності та реформ жкг

Волинські, житомирські та рівненські журналісти зібралися в одному приміщенні, щоб почути від фахівців про те, як мешканцям багатоквартирних будинків заощадити на оплаті за комунальні послуги. Захід відбувся в рамках проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» за сприяння Міжнародної фінансової корпорації IFC.

Згідно статистичних даних у багатоквартирних будинках проживає 47,5% населення України. 80% усіх багатоквартирних будинків потребують капітального ремонту й модернізації систем опалення й утеплення. Ефективно вирішувати ці питання можна починати вже, проте не одноосібно, а зі створення ОСББ і держава у цьому всебічно сприяє. Про це повідомила присутнім радник із правових питань Проекту Зоя Гопцій, розповідаючи про особливості реформування сфери ЖКГ в Україні.

Успішними історіями діяльності ОСББ в утриманні багатоквартирних будинків поділилися з учасниками координатор Проекту в регіонах Михайло Павличенко, експерт Проекту Петро Лавринюк і голова ОСББ у м. Луцьку Лілія Слупачик. Зокрема мова йшла про те, як підвищити енергоефективність житлових багатоквартирних будинків, як зекономити на оплаті послуг за теплопостачання і наскільки це вигідно для мешканців. Представники банківської сфери Олександр Філончук («Укргазбанк») і Руславн Прокопчук («Ощадбанк) розповіли, як скористатися державними і місцевими програмами та на яких умовах мешканці багатоквартирних будинків можуть отримати грошову позику.

Завершився медіа-день тренінгом журналіста, керівника Національного прес-клубу «Українська перспектива» Сергія Губіна щодо особливостей висвітлення у ЗМІ питань реформи жкг.

(щоб відкрити в повному масштабі чи завантажити, клікніть на фото)

 

Волинський журналістам розповідали про енергоефективність в умовах підвищення тарифів

Семінар «Енергоефективність та соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів у ЗМІ», організований проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Українським освітнім центром реформ у партнерстві з Волинським прес-клубом, відбувся днями у Луцьку. Його учасниками стало більше двадцяти волинських та рівненських журналістів, які працюють у темах житлово-комунальних послуг, енергоефективності, тарифної реформи та соціального захисту населення.

Те, що Україна повинна відмовитися від енергетичної залежності від Росії, - уже навіть не питання часу. Крім того, весь цивілізований світ говорить про економію вичерпних ресурсів і переходить на альтернативні джерела енергії. Окрім збереження фінансів, це ще й екологічно.

Із підняттям тарифів питання обігріву житла й збереження тепла в домівках стало актуальним і для українців. Однак робити це потрібно грамотно. Власне, про те, чому ми повинні платити більше, як вижити в умовах зросту цін на енергоносії, як стати відповідальними споживачами, як правильно утеплити свій будинок і як правильно підібрати вікна, щоб зекономити до 70% енергії та затрат на її використання, і йшлося на семінарі.

Детальніше про порушувані проблеми читайте на сайтах "Слово Волині", "ВолиньPost", "Волинський інформаційний портал".

***

Луцьк - одне із 17 міст - партнерів проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Його мета - вдосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності міст і збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

 
Сторінка 2 з 22

Архів

2019
лютого
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook