You are here: Головна Медіа-новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

Розроблено посібник "Як писати про місцеву владу"

Інститут масової інформації у партнерстві з Інститутом політичної освіти видав посібник для журналістів "Як писати про місцеву владу". Серед його авторів - відомий у Луцьку політичний діяч, адвокат і експерт ГО "Інститут політичної освіти" Андрій Осіпов.

Посібник складається з п'яти розділів, у яких ідеться про структуру органів місцевого самоврядування, комунальні інституції, бюджет і бюджетний процес, поради щодо доступу до інформації, користування відкритими реєстрами і дотримання журналістських стандартів.


 

ІМІ видав практичний посібник для прес-служб

Інститут масової інформації розробив і видав "Практичний посібник з організації роботи прес-служб органів влади". Його автором стала журналістка, експертка з комунікацій Зоя Казанжи.

Як зазначено на сайті організації, "посібник містить практичні поради з планування роботи прес-служби". Зокрема, мова йде про організацію прес-конференцій, реакцію на кризові ситуації та недостовірну інформацію в ЗМІ, основні дії та завдання антикризових комунікацій тощо. 

«Протягом останніх півроку ІМІ провів тренінги для працівників прес-служб східних та південних областей України. Найбільшою проблемою, яку ми помітили, було нерозуміння ролі комунікаційної структури влади як такої, що має доносити інформацію, а не вирішувати чи приховувати проблеми влади. У посібнику зібрано багато практичних порад, є навіть інструкції, як написати цікавий прес-реліз, шаблони медіазаготовок, правила комунікацій для керівників органів влади, а також приклади розроблених інформаційних кампаній. Ми сподіваємося що цей посібник сприятиме покращенню інформування суспільства про дії влади, особливо в регіонах», — коментує експертка  Інституту масової інформації Ірина Чулівська.

Посібник можна почитати онлайн на сайті ІМІ або отримати друковану копію, заповнивши гугл-форму.

____________

Посібник видано у межах проекту «Будуємо мости заради реформ та довіри» за підтримки Посольства Великобританії в Україні. 

 

Волинські журналістки - серед переможців конкурсу матеріалів про вимушених переселенців

Роботи волинських журналісток посіли призові місця в конкурсі матеріалів про вимушено переміщених осіб. Про це повідомили його організатори - ГО "Розвиток Волині" та Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Паритет".

Зокрема, в номінації "Відео- та аудіоматеріали" ІІ місце виборов фільм журналістки Волинської дирекції НТКУ Олени Собець "І зійде над Україною Сонце!" (цикл передач "Схід і Захід – разом"), а ІІІ місце – відеофільм журналістки "Громадське.Волинь" Людмили Роспопи "Переселені. Горлівка".

У номінації "Публікації в друкованих та інтернет-виданнях" ІІІ місце посіла робота журналістки газети "Волинь-нова" Ярослави Тимощук "Тут за хвилину кафе може перетворитися на кінозал чи ляльковий театр".

Вітаємо наших колежанок і бажаємо нових перемог!

Зліва направо: Олена Собець, Людмила Роспопа, Ярослава Тимощук

_____________

Конкурс відбувся в межах проекту ГО "Розвиток Волині" та Житомирської обласної молодіжної громадської організації "Паритет" "Нове оточення – нові можливості", підтриманого Українським жіночим фондом у межах програми "Зміцнення миру та толерантності в громадах".  

Дозвіл на зйомку в суді залежить від виду судового процесу - роз'яснення юристів ІМІ

Дозвіл на фото- та відеозйомку у суді пов'язаний з видом судового процесу та відповідними вимогами процесуального законодавства, а також з видом техніки, за допомогою якої фіксується судовий процес. У всіх видах судових процесів є можливою фіксація без дозволу суду на портативні аудіотехнічні засоби.

Фото - zib.com.ua

Про це зазначили медіа-юристи ІМІ, відповідаючи на численні звернення журналістів, які зіткнулися з проблемою фіксації судового процесу.Дозвіл на фото- та відеозйомку у суді пов'язаний з видом судового процесу та відповідними вимогами процесуального законодавства, а також з видом техніки, за допомогою якої фіксується судовий процес. У всіх видах судових процесів є можливою фіксація без дозволу суду на портативні аудіотехнічні засоби.

Для збільшення - натисніть на фото

Більше - на сайті ІМІ

 

У першому кварталі цього року - 50 порушень прав журналістів

За кілька місяців 2016 року експерти Інституту масової інформації зафіксували 50 випадків порушень професійних прав журналістів. Найбільша їх кількість стосувалася перешкоджань законній журналістській діяльності — 17 випадків, трохи менше - погрози та залякування — 11 і 7 випадків побиття та нападів на журналістів.

Детальніше про порушення - на сайті ІМІ

 
Сторінка 4 з 28

Архів

2017
вересня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook