You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

ІМІ зафіксував рекордний спад "джинси" в медіа

У результаті моніторингу українських ЗМІ Інститут масової інформації стверджує, що "рівень джинси в друкованій пресі упав до історичного мінімуму і склав лише 1% від загальної кількості матеріалів". Експерти кажуть, що це "найнижчий показник за весь період моніторингу", починаючи з 2008 року.


Подібну тенденцію вони простежують і в інтернет-виданнях - там "кількість матеріалів з ознаками замовлення упала втричі" у березні порівняно із січнем цього року.

Детальніше - на офіційній сторінці ІМІ


 

Микола Томенко закликав медіа не "джинсувати"

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко закликає керівників усіх засобів масової інформації підписати угоду про недопущення розміщення "джинси".

Про це він сказав на брифінгу в парламенті, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Закликаю всіх керівників ЗМІ підписати угоду на час президентської виборчої кампанії відмовитися від розміщення замовних брудних матеріалів про кандидатів», - сказав Томенко.

За його словами, зараз не так важливо те, хто стане Президентом, а щоб Україна чесно провела президентські вибори. "І це стане сигналом для Європи", - впевнений Томенко.

При цьому він нагадав про ухвалену постанову, яка унеможливлює будь-які перевірки ЗМІ під час виборчої кампанії, що дасть змогу журналістам працювати прозоро.

__________

Від прес-клубу: які ще додаткові угоди потрібні, аби журналісти і медіа-компанії дотримувалися професійних стандартів?

 

Волинські медійники - за скасування звання "Заслужений журналіст України"

Зустріч журналістів друкованих, електронних та інтернет-видань відбулася сьогодні у Волинському прес-клубі. Основною темою для обговорення стала  позиція медійних організацій України щодо звання "Заслужений журналіст України".

На думку більшості учасників зустрічі, надання звання заслуженого - це "совковий" пережиток, якого не повинно бути в демократичній країні. Журналісти мають бути незалежними від держави і працювати задля суспільства. Безперечно, журналістські відзнаки повинні бути, багато журналістів дійсно заслуговують на це визнання, проте не держава має визначати рівень професіоналізму журналіста, а самі представники медіа-сфери. Зокрема, такі повноваження може виконувати комісія з членів відомих медіа-організацій України – наприклад, НСЖУ, НМПУ, ІМІ, ІРРП, Інститут медіа-права та ін. Окрім того, можна відзначати найкращих журналістів рейтинговим голосування, в рамках конкурсів, тощо.

Детальніше...
 

Календарний план виборів Президента для журналістів

Інститут розвитку регіональної преси розпочинає серію публікацій напередодні виборів різних рівнів 2014 року. У розділі "Матеріали" журналісти зможуть знайти витяги із законів, юридичні консультації та поради, мета яких – допомогти ЗМІ якісно висвітлювати передвиборчі перегони і працювати у відповідності до законодавчих норм. Перший матеріал нової рубрики - календарний план президентських виборів 2014.

Далі - на сайті ІРРП

 

Як новий голова ОДА відреагував на звернення медіа-профспілки

Звернення Волинської незалежної медіа-профспілки, надіслане 7 лютого у зв'язку з перешкоджанням журналістській діяльності, новий очільник ОДА в області отримав і прокоментував на першій же зустрічі з журналістами - під прес-брифінгу першого дня роботи. За його словами, це було недопрацювання прес-служби, жодних обмежень для журналістів у приміщенні ОДА бути не може. Водночас він порадив журналістам повчитися співпраці з органами влади за кордоном. Детальніше - на сайті ЗІКу.

Натомість прокуратура Волинської області за фактом перешкоджання журналістській діяльності розпочала кримінальне провадження

 
Сторінка 37 з 47

Архів

2020
лютого
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook