You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

Конференція "День інновацій у видавництві ЗМІ"

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) – найбільше українське об’єднання компаній-видавців періодичних ЗМІ, як друкованих, так і цифрових – запрошує взяти участь у Конференції з ефективних рішень у видавничому бізнесі «День інновацій у видавництві ЗМІ».

Конференція відбудеться у п’ятницю, 26 вересня 2014 року, у місті Чернігів, на території готельного комплексу Shishkinn (http://shishkinn.com/ вул. Сновська 10, с. Сновянка, Чернігівська обл.)

Ввечері відбудеться урочисте відкриття щорічного джазового фестивалю Chernigiv Jazz Open 2014 (за квитками звертайтесь до організаторів - http://www.chejazz.info/ та +38095-860-21-00).

Конференція присвячена обговоренню «свіжих» успішних «рецептів» розвитку видавничих проектів: збільшення аудиторій, збільшенню рекламних надходжень, скороченню витрат та нових технологічних можливостей для розвитку видавничого бізнесу в сучасних непростих умовах Українського ринку.

Детальніше про програму та умови участі - на сайті УАВПП.

 

З початку російської агресії терористи захоплювали в полон або утримували 62 журналістів

Із початку російської агресії на сході України та в Криму бойовики так званих «ДНР» і «ЛНР» та інші проросійські сепаратисти захоплювали в полон або утримували щонайменше 62-ох журналістів. Такими є дані моніторингу «Барометр свободи слова», що проводить Інститут масової інформації.

Невтішна тенденція почалась у березні у Криму — 11 викрадень, і продовжилась на сході України: квітень — 20 журналістів, травень — 13, червень — 11, липень — 7.

Детальніше...
 

Московський патріархат — найбільший замовник джинси в інтернет-виданнях у липні (ІМІ)

Головними замовниками політичної джинси в інтернет-виданнях у липні цього року стала Російська православна церква (РПЦ) та Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП). Такими є дані моніторингу Інституту масової інформації.

Майже половина матеріалів з ознаками політичного замовлення було розміщено на користь РПЦ та УПЦ МП , по 17% — на користь Партії розвитку (ребрендинг однієї з групи у Партії регіонів) та Комуністичної партії. Загалом в інтернет-ЗМІ у липні 78% джинси було саме політичного характеру.

Детальніше...
 

У Луцьку стартувала Літня школа практичної журналістики

Учні старших класів Луцьких шкіл і студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів, які цікавляться журналістикою, з 21 по 27 липня здобуватимуть практичні навички діяльності журналіста. Ініціатором і організатором Літньої школи стала Волинська незалежна медіа-профспілка.

Упродовж тижня "школярі" будуть знайомитися з діяльністю волинських медіа, отримувати редакційні завдання, шукати інформаційні приводи, працювати в "польових умовах", знайомитися з цікавими особистостями в сфері журналістики, вчитися долати внутрішні страхи, тощо.

Детальніше...
 

Сайт проти сексизму - для українських медійників

Наприкінці травня Інститут розвитку регіональної преси представив колегам-медійникам новий продукт — ресурс www.povaha.org.ua.

Цей сайт поєднує в собі елементи інформаційної кампанії та медіа. Його мета — викривати випадки сексизму та роз’яснювати неприпустимість цього явища в політиці та СМІ. Співробітники ІРРП, журналісти, які залучені до роботи сайту, а також партнери цього проекту сайту вважають, що врешті-решт це призведе до більш збалансованого представництва жінок у владі та на високих позиціях в усіх сферах українського суспільства.

Детальніше - на сайті ІРРП

 

 
Сторінка 40 з 54

Архів

2020
вересня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook