You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

Україна: порушення свободи слова рівномірно зафіксовано майже на всій території держави (ІМІ)

У період із 7 по 13 червня в Україні кількість порушень у категорії «Фізична агресія» переважає над усім іншими категоріями – 9 випадків.

Детальніше...
 

368 фактів порушень свободи слова в Україні (ІМІ)

За період з 1 березня до 10 червня 2014 року в Україні було зафіксовано 368 фактів порушень свободи слова, з них майже 80% пов’язані з діями терористів, російською агресією, і сталися на Сході та в Криму.

Детальніше...
 

Свобода слова у травні: убивство журналіста, відключення українських каналів на Сході, напади на місцеві ЗМІ (ІМІ)

У травні основними викликами для свободи слова в Україні стали напади на офіси місцевих ЗМІ, напади на журналістів, та відключення українських телеканалів на Сході. Такими є дані щомісячного моніторингу Інституту масової інформації «Барометр свободи слова».

У травні уперше в Україні загинув співробітник іноземних ЗМІ, що висвітлював події на сході країни. Італійський журналіст Андреа Рокеллі та його перекладач Андрій Миронов потрапили під обстріл мінометів під Словянськом.

Крім того, у травні експерти ІМІ зафіксували 38 випадків цензури, (у квітні – 21 випадок). В основному, цензура була пов’язана із відключеннями українських телеканалів на Сході. В три з половиною рази зросла кількість перешкоджань законній професійній діяльності журналістів (у квітні – 6, у травні – 22 випадки). Експерти ІМІ також зафіксували 18 побиттів та нападів на журналістів (у квітні – 22 випадки), 13 викрадень журналістів (у квітні – 20 випадків).

Детальніше...
 

Останній тиждень травня позначений цензурою та фізичною агресією щодо журналістів (ІМІ)

Згідно з результатами моніторингу Інститут масової інформації, у період із 24 по 30 травня найбільшу кількість порушень в Україні зафіксовано у категорії «Цензура. Доступ до публічної інформації» - 22 випадки та 19 випадків фізичної агресії проти журналістів.

Детальніше...
 

На виборчих дільницях зафіксовано вдвічі менше порушень свободи слова, ніж на попередніх виборах — ІМІ

Під час президентських виборів 25 травня на виборчих дільницях в Україні було зафіксовано сім випадків порушень свободи слова, що більш ніж вдвічі менше, ніж під час парламентських виборів 2012 року (18 випадків). Такими є дані моніторингу Інституту масової інформації.

Зокрема, експерти ІМІ зафіксували по два випадки порушень у Миколаєві та у Дніпропетровську та по одному у Львові, Сумах та на Закарпатті. Порушення стосувались недопуску журналістів на дільниці та перешкоджання знімати на камери.

Детальніше...
 
Сторінка 41 з 54

Архів

2020
вересня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook