You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

Про сплату редакцією земельного податку

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист проєктів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Наша редакція займає частину будівлі комунальної власності. Приміщення в цій будівлі орендують кілька підприємств. У зв’язку зі змінами в законодавстві, чи зобов’язані ми платити за землю?».

Детальніше...
 

«Гаряча лінія» з надання правової допомоги медіа усіх регіонів України

Нагадуємо, що для юридичної допомоги журналістам та редакціям при Тернопільському прес-клубі працює «гаряча» телефонна лінія.

 

Про оформлення журналістів на роботу у ФОПа. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проєктів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Яким чином приймати на роботу у ФОП журналістів, і що записувати у трудову книжку?».

– На роботу журналістів приймають так само, як і будь-яких інших працівників. Стаття 24 Кодексу законів про працю України  передбачає, що при укладенні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а у випадках, передбачених законодавством, також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я, відповідний військово-обліковий документ та інші документи. Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 

Про договір оренди приміщення редакції після ліквідації районної ради. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проєктів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«У нас є нотаріально завірений договір оренди між редакцією газети та  районною радою на 15 років на пільгових умовах – за 1 грн. в рік. Після ліквідації району та районної ради приміщення були передані селищній раді. Селищна рада тепер посилається на пункт в договорі, в якому зазначено, що договір оренди припиняється в разі ліквідації юридичної особи, яка була орендарем або орендодавцем.  Враховуючи, що районна рада, яка була орендодавцем, ліквідована, як нам бути в цій ситуації?».

Детальніше...
 

Про суміщення посад та поділ посадового окладу. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проєктів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«В штатному розписі нашої редакції є вакантна посада редактора. Чи можемо ми розділити між двома працівниками редакції посадовий оклад редактора, за виконання його функцій?».

– Питання суміщення посад регулюється Інструкцією щодо застосування постанови ще Ради Міністрів СРСР від 4 грудня 1981 р. № 1145 «Про порядок і умови суміщення професій (посад)», затвердженої Держкомпраці СРСР від 14 травня 1982 р. № 53-ВЛ, яка є чинною відповідно до постанови Верховної Ради України «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу PCP» від 12 вересня 1991р. № 1545-ХІІ, а також статтями 32, 105 Кодексу законів про працю України.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 74

Архів

2022
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook