You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-новини

"Владометр" запрошує до співпраці редакторів друкованих видань

Інтернет-проект "Владометр" започатковує тематичну рубрику «Детектор відповідальності» для друкованих регіональних видань та запрошує до співпраці їх редакторів.

Ідея такої ініціативи виникла з бажання надати можливість громадянам у різних регіонах України тримати діяльність місцевих політиків під постійним суспільним контролем та спрямована на аудиторію, яка цікавиться діяльністю обраних депутатів і готова стежити за тим, як вони виконуватимуть свої політичні обіцянки та декларації після завершення виборів.

Нова рубрика, зокрема, буде містити аналіз виконання обіцянок місцевих політиків, завдань, задекларованих у програмах політичних партій, а також проводити моніторинг діяльності регіональних депутатів-мажоритарників. Таким чином, кожна регіональна газета чи журнал отримають можливість публікувати ексклюзивну інформацію, яка стосуватиметься політикуму їхнього регіону.

Нова ініціатива стартуватиме уже після виборів - з листопада 2012 року з періодичністю 2-3 рази у місяць (залежно від видання), матеріали публікуватимуться на партнерських умовах.

Просимо зголоситися редакторів регіональних видань, зацікавлених  у розміщенні рубрики «Детектор відповідальності» на сторінках своїх медіа, до 10 листопада 2012 р.

Додаткова інформація, пропозиції та запитання за тел. 067 232 69 23, або e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Владометр

 

XІ міжнародний відкритий творчий конкурс журналістів «Срібне перо - 2012»

Щорічний відкритий творчий конкурс для українських та іноземних журналістів у 2012 р. проводиться в таких номінаціях:

  • журналістська майстерність
  • журналістська акція року
  • нові імена
  • краща теле- і радіопрограма року
  • інтернет-журналістика
  • медіадизайн
  • підготовка журналістських кадрів (сучасний підхід до журналістської освіти)

До розгляду потрібно подати роботи, які були опубліковані або вийшли ефіром у період від 01 січня по 01 листопада 2012 р.

Детальніше - в Положенні про конкурс

 

ІРРП запрошує журналістів звертатися за юридичною допомогою

Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси»  реалізує  проект «Центр правового захисту та освіти журналістів та ЗМІ» за підтримки Media Legal Defence Initiative www.mediadefence.org. Проект покликаний забезпечити для ЗМІ та журналістів можливість скористатися фаховою  юридичною підтримкою для захисту своїх професійних прав, зокрема, у судових процесах.

Для отримання правової допомоги необхідно заповнити анкету та заяву-звернення forma-zayavi-na-pravozahisnu-radu.doc [24.5 Kb] з коротким викладом ситуації на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і у темі листа вказати «Судова справа».

Деталі - на сайті ІРРП

 

Волинська незалежна медіа-профспілка відстоює честь і гідність журналістки

Старт виборчих перегонів на Волині розпочався зі звернення Комітету Волинської незалежної медіа-профспілки до очільників керівних органів Об’єднаної опозиції «За Батьківщину» та органу місцевого самоврядування з вимогою належним чином відреагувати на неетичну поведінку кандидата в народні депутати Ігоря Гузя.

Детальніше...
 

Поняття міжкультурної комунікації. Типові стереотипи

Волинські журналісти відвідали тренінг, присвячений питанням прав біженців і шукачів притулку.

Детальніше...
 
Сторінка 77 з 80

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook