You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Підкамінь-2012/2013

На етнофесті будуть банси, alcofree zone, "стіна вражень" і багато іншого...

Такого розмаїття розваг іще не було! Танцювати банси, писати враження про фест на стіні, потримати за руку мавку запрошує етнофестиваль "Підкамінь-2013" українців усіх вікових категорій.


Банси є частиною денної програми, тому виконуватимуться під музику. Кілька музикантів зі сцени задаватимуть ритм, а молодь повторюватиме рухи за аніматорами. Катерина вважає, що банси об’єднають молодь між собою та допоможуть налагодити контакт одне з одним. «Банси – своєрідний танець, в якому всі виконують однакові рухи, – розповідає аніматор Катерина про танець. Банси можна танцювати будь-де і будь-коли, навіть в автобусах та закритих  приміщеннях. Не обов’язково, щоб простору було багато. Адже банси бувають різними, наприклад, у формі кричалок».

Молодь, яка пропагує здоровий спосіб життя, матиме в наметовому містечку свою alcofree zone. Лише для її учасниківлідери музичних колективів, які виступатимуть на фестивалі «Підкамінь-2013», влаштують автограф-сесії. Організатори ж, у свою чергу, проведуть ряд акцій у підтримку alcofree zone.

Вперше за весь час існування «Підкаменю» працюватиме мистецький проект, який дає можливість кожному учаснику зможе продемонструвати своє бачення етнофестивалю – намалювати або написати про свої відчуття і враження про фестиваль.

За інформацією організаторів етнофесту

 

«Тартак», «Кому Вниз», «Ot Vinta», гості з Естонії, Білорусі та Росії - на етнофесті "Підкамінь - 2013"

Музична програма однієї із сцен фестивалю вже відома!

Зокрема, на вечірній сцені окрім молодих гуртів виступатимуть відомі усім «Тартак», «Кому Вниз», «Ot Vinta», а також гурти з-за кордону. Загалом на фестивалі «Підкамінь-2013» цьогоріч виступить близько 70 музичних колективів.

Програма вечірньої сцени фестивалю «Підкамінь-2013»

19 липня (п'ятниця)

Триста8сім (Ужгород), Йорий Клоц (Львів), Svoboda (Росія-Україна), Пан Пупец (Івано-Франківськ), Бандурбенд (Харків), КораЛЛі (Івано-Франківськ), Кому Вниз (Київ)

20 липня (субота)

Pawa (Білорусь), Чумацький Шлях (Хмельницький), Астарта (Київ), Rock-H (Ужгород), Svjata Vatra (Естонія), Тартак (Луцьк)

21 липня (неділя)

Друже Музико (Одеса), Los Colorados (Тернопіль), Цвіт Кульбаби (Івано-Франківськ), Ot Vinta (Рівне).

Ще один гурт недільної програми організатори оголосять згодом.

Прес-служба етнофесту

 

На етнофестивалі «Підкамінь 2013» вчитимуть співати!

Під керівництвом «Як умієм, так і пієм» Orchestra учасники фестивалю можуть повправлятися у хоровому мистецтві.

Протягом трьох днів на фестивалі відбуватимуться підготовки хору до виступу на сцені: «Репетиції технічні, ми вокали не «ставимо», в нас лише кілька вправ на вигуки. Основне завдання – навчитись працювати в команді. Будемо співати пісні із репертуару гурту «Перкалабські придатки». Окрім мене, керуватиме хором Ярема Стецик, а волонтер-бубніст  битиме сильну долю. На третій день репетицій ми плануємо, що наш хор заспіває на сцені!»,– зазначає Ярема Стецик.

Колишній учасник гурту «Перкалаба», художник та музикант Ярема Стецик кілька років тому започаткував фестивальний хор «Як умієм, так і пієм». «Ми не є типовим хором. Ми вчимо співати, працювати у команді, та головне – спілкуватися за допомогою емоцій і звуків!», – розповідає Ярема.

Обмежень у віці та вмінні співати немає, тому – долучитись зможе кожен, хто прагне розваг!

______________________

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в одйноменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

За інформацією прес-центру фестивалю


 

На "Підкамені" діятиме ще й літературна сцена

Не лише про музикантів, а й про письменників подбали організатори фестивалю. 20 та 21 липня окрім двох музичних сцен на полі працюватиме й літературна.

Стати учасниками літературної сцени та зачитати свої твори перед публікою зможуть усі бажаючі. На гостей також чекатимуть приємні несподіванки та конкурси.

«З десяток молодих авторів будуть також учасниками сцени. Наразі ми таємниць не розкриваємо, але ще кількома іменитими авторами ми обов’язково Вас здивуємо!», – зазначив Олег Куліков, молодий письменник та координатор літературної частини фестивалю.

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Тел.для коментарів:

Куліков Олег, координатор літературної сцени фестивалю «Підкамінь 2013», (099) 181 05 02

Шеремета Іван, виконавчий директор фестивалю «Підкамінь 2013», (067) 371 0309

Паняк Олександра, прес-секретар фестивалю «Підкамінь 2013», (093) 260 97 76

За інформацією прес-служби фестивалю

 

Природу і музику поєднають за допомогою ниток, мотузок та… дерев!

Гостей фестивалю "Підкамінь" очікують дива. Одне з них - лендарт від творчого дуету «Дивина звичайна», який представить три проекти: «Деревограй», «Ниткодім» та «Гілкосипед».

«Деревограй – такий собі «музичний інструмент». Поміж двома деревами ми натягнемо металеві дроти, які будуть виконувати роль струн, і гратимемо на них паличками. Цей проект закликає до балансу і гармонії між природою та людською діяльністю і показує відсутність обмежень у творчості», - розповідає Ольга про творчі плани. - «Раніше ми подібним не цікавились, а коли побачили як гарно це роблять на фестивалі у Запоріжжі, й самим закортіло. З тих пір – це наша радість й натхнення!»

Довідка:

Лендарт (від англ – land-земля, та англ. art –мистецтво) – художня діяльність, об’єктом якої є реальний пейзаж або фрагмент природного середовища.

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в одйноменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.


 

На «Підкамені» виступить українсько-естонський гурт «Свята Ватра»

Колишній учасник гурту «Гайдамаки», тромбоніст Руслан Трочинський завітає на щорічний етнофестиваль «Підкамінь» разом із гуртом «Свята Ватра».

«Ми вже готові до фестивалю і нетерпляче чекаємо його! Сподіваємось, публіка буде активною, адже ми їдемо на «Підкамінь-2013», щоб подарувати справжнє свято етномузики!», - каже Руслан Трочинський.

У 2004 році Руслан одружився та переїхав до Естонії. Відтак, грати у «Гайдамаках» стало неможливим і тромбоніст Руслан Трочинський заснував новий естонсько-український «fire-folk» колектив «Свята Ватра». З 2005 року гурт активно гастролює Європою, а у січні 2010 року виступив на фестивалі Eurosonic Showcase в Нідерландах, у квітні 2010 супроводжував всесвітньо знаменитий Gotan Project в рамках світового турне, а також грав разом  із ді-джеєм DJ P. Julm – королем клубної музики Естонії.

Довідка:

Музику «Свята Ватра» створює такими інструментами як тромбон, акодеон, дрибма, волинка, дерев’яний ріг, сопілка та ударнi iнструменти.

Сторінка гурту у соціальних мережах: https://www.facebook.com/svjata.vatra

Офіційний сайт гурту: http://www.svjatavatra.com/uk

 

 

Поспішайте одружитися на етнофесті!!!

До завершення періоду реєстрації заяв для одруження на етнофестивалі "Підкамінь-2013" залишилося рівно 8 днів!!! Якщо ви хочете, аби цей день запам"ятався по-особливому - поспішайте!!! Контакти секретаря селищної ради Лариси Олексіївни – 096–477–78–91

Організатори фестивалю також просять молодят, окрім подання заяви, повідомити про своє рішення на сторінці етнофестивалю «Підкамінь» у соціальній мережі Facebook (http://www.facebook.com/Pidkamin).

А добру традицію в 2010 р. започаткували Олександр Солонтай і Олеся Матвійчук. Ось як це було http://www.rexvox.com/videofeed/SNnX3r_t9rc

 

Етнофестиваль "Підкамінь-2013" знову запрошує!

Уже всьоме на Львівщині відбудеться один із найбільших фестивалів Західної України. З 19 по 21 липня в с. Підкамінь Бродівського району звучатиме сучасна фолькмузика, відбуватимуться численні мистецькі та спортивні акції.

Програма «Підкамінь-2013» перебуває на стадії завершення. Організатори проводять опитування, результати якого стануть опорними для оргкомітету під час вибору виконавців і гуртів, які виступатимуть на великій і малій (вечірній і денній) сценах фестивалю. Загалом, на сценах «Підкаменя-2013» виступлять понад 70 музичних виконавців і колективів.

Архів попередніх фестів 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 років можна переглянути на сайті www.pidkamin.ridne.net та https://www.facebook.com/events/248584018567149/ 

 

«Підкамінь-2012» закінчився. Вперед - до «Підкаменя-2013»!

Виступами Теодора Кукурудзи, Тараса Курчика і донеччанки Ольги Акулової, гуртів «Друже Музико», «Брат Кіндрат», «Liberty» та «Оратанія» закінчився п’ятиденний етнофест «Підкамінь-2012». І хоч у неділю майже безперервно дощило (а який «Підкамінь» без дощу?), все ж знайшлося доволі тих, хто вирішив залишатись на Фестивальному Полі докінця.

Організатори ще підбивають підсумки, проте вже впевнені, що і наступного року фестиваль, який так полюбився і шанувальникам якісної української музики, і місцевим мешканцям, буде. Щоправда, обіцяють подумати, чи справді доцільно проводити фест аж п’ять днів.

За інформацією прес-служби Етнофестивалю «Підкамінь»

 

«Підкамінь-2012» стартував !

Сьогодні, 8 серпня, о 17:00 год. розпочинається етнофестиваль «Підкамінь-2012».

Ти, ще не визначився? Часу не залишилось! Він чекає щоб захопити тебе своїми легендами і ритмами!

Дивіться тут: http://pidkamin.ridne.net і тут: http://www.facebook.com/Pidkamin.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 2

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook