You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Конкурс "Права жінок і чоловіків у суспільстві"

Про конкурс

Конкурс журналістських матеріалів, які висвітлюють питання дискримінації або дотримання прав людини за ознакою статі, організовують громадські організації Волинський прес-клуб і Гендерний центр за підтримки Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна».

Мета цього конкурсу поглянути на питання прав людини в українському суспільстві за ознакою статі.

Участь у конкурсі можуть взяти представники всіх медіа Волині (друкованих ЗМІ, телебачення, радіо та інтернет-видань), а також студенти й громадські діячі області, які цікавляться тематикою рівних прав і можливостей чоловіків та жінок.

Тематика матеріалів може стосуватися (але не обмежуватися): соціальної сфери (відпустки по догляду за дитиною, працевлаштування, забезпечення умов праці та ін.), медицини, освіти, юриспруденції, журналістики, військової галузі, політики, влади, бізнесу, розбудови громадянського суспільства, сім’ї та побудови гармонійних відносин між жінками та чоловіками, психології особистості, лідерству та ін.

На конкурс можна надсилати як уже опубліковані/подані в ефір матеріали, так і раніше не оприлюднені. Всі роботи будуть опубліковані на сайті Волинського прес-клубу в рубриці "Гендер і медіа".

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 3

Архів

2021
грудня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook