You are here:
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Прес-тур Сумщиною: «Децентралізація – нові можливості для розвитку села»

Харківський прес-клуб у межах проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» запрошує журналістів Волинської, Донецької, Луганської, Тернопільської та Закарпатської областей 6-7 квітня взяти участь у прес-турі Сумщиною на тему: «Децентралізація – нові можливості для розвитку села».

На час прес-туру організатори забезпечують готелем, відшкодовують вартість квитків і добові.

Вимоги до журналістів:

 1. до 12.00 30 березня 2017 – акредитація  за електронними адресами:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 2. підготовка за результатами поїздки цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій.

З усіх питань звертайтеся до координаторки Харківського прес-клубу Людмили Долі (тел.: 050 302 46 77)

ПРОГРАМА ПЕРЕБУВАННЯ (ПОПЕРЕДНЯ)

 

Програма журналістських обмінів від Харківського прес-клубу

Харківський прес-клуб у рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» організовує інформаційний обмін між регіонами. 

Перший прес-тур до Харкова відбудеться 2-3 лютого 2017 року. Запрошуються  журналісти  з Тернопільської, Волинської, Закарпатської та Донецької, Луганської (підконтрольних Україні) областей.

Попередня програма:

День перший 

 • Прес-тур на тему: «Східний кордон очима журналістів прикордонних областей».
 • Круглий стіл: «Журналістика війни»

День другий

 • Реформа охорони навколишнього природного середовища на Харківщині.
 • Особливості функціонування національних природних парків.
 • Проблеми збереження біорізноманіття українського степу. День бабака.
 • Як працюють волонтерські організації на Сході.

Журналістам забезпечується проживання, відшкодовується вартістьпроїзду та добові.

Вимоги до журналістів – підготовка за результатами поїздки цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій.

Для участі в програмі обінів необхідно вказати ІПБ, ЗМІ, телефон, електронну пошту та написати 2-3 мотиваційні речення. 

Заявки надсилати за адресою Харківського прес-клубу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 18.00, 27 січня 2017 року

 

Тренінг-семінар із техніки журналістських розслідувань

Громадська організація Журнал "Ї" (м. Львів) запрошує волинських журналістів, блогерів, політологів і громадських активістів на тренінг-семінар: «Навчання техніки журналістських антикорупційних розслідувань», що відбудеться 5 липня у м. Луцьку.

На семінарі йтиметься про виявлення корупційно небезпечних сфер і проведення журналістських розслідувань, блогерських та громадських кампаній з метою протидії корупції та захисту журналістів від репресій у зв"язку з професійною діяльністю.

Лектори:

 • Олександра Губицька - журналістка ("Наші гроші", Львів)
 • Тарас Возняк - політолог (головний редактор Журналу "Ї", Львів)

"Ще не всі розуміють, що Україна є в стані Ролюції, а, отже, війни. І одним з головних ворогів держави є повсюдна корупція яка робить державу дисфункційною", – зазначає політолог Тарас Возняк.

Процес трансформації України невиправдано затягнувся – він триває вже чверть століття. Олігархічні монополії нищать можливості широкої конкуренції. І головним їх інструментом є саме корупція, яка зв’язує всіх по руках і ногах. Майже нічого не робиться для розбудови основи суспільства — середнього класу. Політична верхівка не має нових ідей, що роботи із закостенілою політичною системою.

Саме тому ми пропонуємо внести свій вклад у побудову нової країни – розпочати свою персональну війну з корупцією.

Захід відбудеться 5 липня у конференц-залі готелю "Україна", початок - о 13:00.

Просимо підтвердити вашу участь до 18:00 4 липня за номерами телефону (066) 203-50-31, (063) 11-96-797, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Громадська організація Журнал "Ї" (м. Львів)

запрошує

5 червня 2016 р. у м. Луцьку на тренінг-семінар:

«Навчання техніки журналістських антикорупційних розслідувань»

Громадська організація Журнал "Ї" (Львів) проводить серію промоційних семінарів-тренінгів, семінарів-дискусій

Проект полягає у навчанні журналістів, блогерів, політологів та громадських активістів з 6 регіонів України виявленню корупційнонебезпечних сфер та проведенню журналістських розслідувань, блогерських та громадських кампаній з метою протидії корупції та захисту журналістів від репресій з огляду на їх діяльність, презентація якого триває в багатьох містах України, зокрема, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Ужгороді.

Лекторами будуть

Олександра Губицька - журналіст розслідувач (Наші гроші, Львів)

Тарас Возняк - політолог (головний редактор Журналу "Ї", Львів)

 

 «Ще не всі розуміють, що Україна є в стані Революції, а, отже, війни. І одним з головних ворогів держави є повсюдна корупція яка робить державу дисфункційною – зазначає політолог Тарас Возняк.

Процес трансформації України невиправдано затягнувся – він триває вже чверть століття. Олігархічні монополії нищать можливості широкої конкуренції. І головним їх інструментом є саме корупція, яка зв’язує всіх по руках і ногах. Майже нічого не робиться для розбудови основи суспільства — середнього класу. Політична верхівка не має нових ідей, що роботи із закостенілою політичною системою.

Саме тому ми пропонуємо внести свій вклад у побудову нової країни – розпочати свою персональну війну з корупцією.

 

 

Третя Літня школа практичної журналістики

Волинська незалежна медіа-профспілка у партнерстві з Волинським прес-клубом і медіа-холдингом "Сім'я і дім" оголошують про набір у Третю Літню школу практичної журналістики.

До участі в Школі запрошуємо зголошуватися всіх, хто хоче більше дізнатися про практичну журналістику – студенти вищих навчальних закладів, коледжів, громадські активісти, журналісти-початківці.

На Школі, зокрема, йтиметься про те, як і де шукати інформацію, як написати матеріал, який би «продавав» себе і видання, як і що писати про різні управлінські структури, як проводити журналістські розслідування, які підводні камені чекають на журналістів у спілкуванні і створенні матеріалу і що робити, коли їм перешкоджають у професійній діяльності та ще дуже багато цікавих тем. Також ви дізнаєтеся, чого чекають від вас редактори, як не розгубитися на події і швидко виконувати завдання. Ви отримаєте максимум практичних знань за мінімальний період.

Заняття триватимуть із 25 по 30 липня в м. Луцьку. Після завершення – тижневе стажування у виданнях медіа-холдингу "Сім'я і дім".   

Для участі в Школі потрібно заповнити заявку та надіслати її до 20 липня 2016 р. включно на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду із темою листа «На Літню школу практичної журналістики».

У заявці потрібно зазначити:

1. Прізвище та ім’я.

2. Контактні дані (телефон, e-mail);

3.  Місце навчання, курс

4.  Мотиваційне повідомлення (на один абзац), чому ви хочете взяти участь у Літній школі практичної журналістики.

Навчання у Школі безоплатне. Оргвнесок складає 50 грн, який відібрані учасники зможуть здійснити на першій ознайомчій зустрічі. Учасникам із інших міст проїзд і проживання не компенсовуються.

Із додатковими запитаннями можна звертатися до координатора Школи Наталки Пахайчук за тел.: (098) 02-767-97, або писати на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Тренінг із перевірки інформації в мережі

Transitions Online (TOL.org) спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Посольства США в Чехії проведе чотириденний тренінг з перевірки інформації в мережі для журналістів та редакторів з пострадянського простору.

Тренінг під назвою “Верифікація в епоху Інтернету. Як удосконалити навички перевірки інформації для журналіста” розроблений для потреб журналістів з врахуванням умов перенасиченого інформаційного поля та можливостей технічних засобів для маніпуляцій. В тренінгу візьмуть участь журналісти з України, Білорусі та інших країн пострадянського простору.

За результатами тренінгу учасники  навчаться:

 • швидко перевіряти візуальний контент (фото та відео) в мережі;
 • аналізувати профілі в соціальних медіа з метою визначення достовірності інформації, опублікованих від імені екаунтів;
 • розрізняти фейкові новини та замовні матеріали в мережі;
 • реагувати на ситуації, коли редакція помилково опублікувала фейкову новину;
 • використовувати сучасні інструменти перевірки інформації, що застосовують редакції та команди розслідувачів такі, як Bellingcat, BuzzFeed, Vice News, тощо

Під час тренінгу, учасники також відвідають редакції ключових українських ЗМІ аби дізнатися про досвід перевірки інформації з боку видань.

Тренери:

 • Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»;
 • Тарас Ільків, медіа-тренер, керівник новинного відділу http://nv.ua/ (2014-15), заступник головного редактора Корресподент.net (2013);
 • Михайлина Скорик, медіа-тренер, головна редакторка сайту http://podrobnosti.ua (2014-2015)

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15,  офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Час проведення: 06-09 липня 2016 року, з 9.30 до 18.00

До участі в тренінгу запрошуються журналісти та редактори. Навчання є безплатним, відбір проходиться на конкурсній основі. Усього до участі  буде запрошено 15 учасників.

Аби взяти участь в конкурсі заявок на тренінг потрібно заповнити онлайн-анкету за лінком - bit.ly/verifyjuly5

Дедлайн подачі заявок для кандидатів з України – середа, 22 червня 2016 року, 15.00.  Увага! Кількість місць обмежена.

Під час тренінгу організатори забезпечать навчальними матеріалами (презентації), кава-паузами та обідами. 

Хештеги тренінгу - #verification  #TOL

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна» Віталія Мороза, vitaliy.moroz@gmail.com, (044) 458 44 40.

 
Сторінка 1 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook