You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Тренінг у Сумах для журналістів волинських інтернет-видань

Асоціація професійних журналістів та рекламістів  Житомирщини запрошує  журналістів і блогерів, які працюють в інтернет-медіа  Волинської, Житомирської та Сумської областей до участі  в одноденному тренінгу «Як протистояти пропаганді та цензурі в умовах гібридної війни. Як працювати з іноземними в т. ч. російськими джерелами інформації та створювати новини для іноземних аудиторій», який відбудеться 19 листопада в м. Суми

Учасники тренінгу працюватимуть над питаннями:

- Медіа репрезентації. Ідеологічна сила мас-медіа натуралізувати імідж і видавати сконструйовану реальність за справжню;
- Факти. Судження, інтерпретації. Слова-маркери. Основні інструменти та методики для розвитку і тренування навичок критичного мислення;
- Базові методики для впізнавання пропаганди, цензури, ангажованості;
- Фейки в повідомленнях. Порівняння та перевірка джерел, репутація автора;
- Інтернет-інструменти для розпізнавання фото- та відеофейків;
- Для якої аудиторії працюємо? Створення власного медіатексту

Тренер - Людмила Гуменюк, медіа-тренер, виконавчий директор «Центру медіареформ». Магістр з політичної комунікації (Шеффілдський університет, Велика Британія), з 2003 року директор Центру медіареформ (Київ). Координатор та тренер навчальних проектів із журналістських стандартів та урядової комунікації. Журналістський досвід здобула, працюючи репортером міжнародного відділу газети ,,День” (1997), редактором англомовного тижневика TheDay (1997-2000), оглядачем інтернет-видання „Телекритика” (2002-2003). У 2007-2009 рр. – старший викладач Могилянської школи журналістики, розробник магістерського курсу ,,Світові медіа системи”.

Для участі зголошуйтеся  18:00 9 листопада

УВАГА! Кількість осіб, які можуть поїхати, обмежена ресурсами. Тому велике прохання зголоситися саме тим, хто на 200% може поїхати.

Організатори забезпечують учасникам харчування під час заходу, проживання в готелі, проїзд відшкодовується за наявності квитків.

____________________

Організатори: ГО Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини та ГО Сумський прес-клуб, партнер – ВОГО «Волинський прес-клуб»

Тренінг здійснюється в рамках проекту Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Медіа-день із питань енергоефективності й реформи ЖКГ у Рівному

В Україні розпочалася масштабна реформа ЖКГ. Вже сьогодні у цьому секторі відбуваються відчутні зміни. Зокрема, вони пов’язані із запровадженням нової тарифної політики, реалізація якої вже зачепила фінансові інтереси переважної більшості наших співвітчизників. Через суттєве здорожчання житлово-комунальних послуг вони змушені вдаватися до суворої економії енергоресурсів, до запровадження енергоощадних технологій, утеплення свої помешкань, приватних та багатоквартирних будинків, до створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Як посилити реформаторські дії у сфері ЖКГ, підвищити їх дієвість та ефективність особливо під час опалювального сезону, коли рівень споживання житлово-комунальних послуг та енергоресурсів суттєво зростає? Як ідеї ініціаторів перетворень в ЖКГ донести до широкого загалу і втілити на місцях? Про це йтиметься під час медіа-дня, який за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проводить Проект Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України».

До участі в заході запрошуються журналісти Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Медіа-день відбудеться 5 листопада в м. Рівне.

Тема медіа-дня: «Чому за житлово-комунальну реформу пересічні українці мусять платити високу ціну, а її ефективність та результативність все ще бажають бути кращими?»

Медіа-захід складається з трьох семінарських секцій і тренінгу для журналістів.

Детальніше...
 

Волинських журналістів запрошують на он-лайн курси англійської мови

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує журналістів Волинської, Житомирської та Сумської областей із базовими знаннями англійської мови покращити свій рівень володіння  мовою через участь в он-лайн курсі «Англійська для журналістів». Он-лайн курс буде складатися з чотирьох навчальних  модулів та домашніх завдань для учасників. Тривалість курсу - 4 місяці.

Початок занять - 30 жовтня.

По закінченні  курсу всі учасники отримають сертифікати.

Он-лайн форму для участі  можна заповнити тут: http://goo.gl/forms/1RLgV2qhfT 

Навчальний курс «Англійська для журналістів» запроваджується з метою розширити доступ журналістів регіональних та локальних  до англомовних джерел інформації в мережі Інтернет та можливостей постійно удосконалювати свій професійний рівень в програмах міжнародних обмінів, навчань і конкурсів для журналістів.

__________

Он-лайн курс «Англійська для журналістів» запроваджено в рамках проекту  «Навчальний курс з покращення стандартів роботи прикордонних локальних інтернет-медіа Житомирської, Волинської та Сумської областей», що здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Волинських журналістів запрошують до участі в серії тренінгів

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує журналістів та блогерів, які працюють в інтернет-медіа  Волинської, Житомирської та Сумської областей до участі в одноденних тренінгах з покращення роботи прикордонних локальних інтернет-медіа Житомирської, Волинської та Сумської областей.

Тренінги відбудуться в листопаді–грудні 2015 року:

1.«Журналістські стандарти в інтернет-медіа. Професійні етичні кодекси в журналістиці, як інструмент саморегуляції»  (м. Житомир)

2. «Особливості створення контенту для інтернет-медіа. Мережева етика» (м. Луцьк)

3. «Як протистояти пропаганді та цензурі в умовах гібридної війни. Як працювати з іноземними в т.ч. російськими джерелами інформації та створювати новини для іноземних аудиторій» (м. Суми)

Детальніше...
 

Інформація і війна: семінар-тренінг для українських журналістів

Як працювати журналісту в зоні конфлікту? Які практичні навички мусить мати репортер, що працює в зоні бойових дій та підвищеного ризику? Війна на Донбасі: якою її бачать українські та іноземні журналісти?

Семінар відбудеться 30 жовтня – 1 листопада у Києві. Його проводять ГО Інтерньюз-Україна та Інститут зовнішньої політикиДипломатичної академії при МЗС України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

До участі у семінарі запрошуються українські журналісти загальнонаціональних та регіональних видань, які працюють чи мають намір працювати у зоні конфлікту. Загалом буде відібрано 15-20 журналістів з різних регіонів України.

Для участі у відборі потрібно заповнити реєстраційну анкету http://bit.ly/NATOseminar, не пізніше 26 жовтня, 23.00.

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook