You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Cемінар для ЗМІ у Луцьку - «Енергоефективність і соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів»

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»  та Український освітній центр реформ запрошує журналістів волинських ЗМІ до участі в дводенному семінарі «Енергоефективність та соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів у ЗМІ».

На семінарі мова йтиме про енергоефективність, альтернативні джерела енергії, тарифну реформу, питання соціального захисту населення в умовах підвищення цін на енергоносії.

Форма для реєстрації: http://goo.gl/forms/5JEcSSqNUW. Також про участь у семінарі потрібно повідомити за телефонами - (066) 203-50-31, (063) 11-96-797 або на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дедлайн - 12:00 13 жовтня 2015 р.

Семінар відбудеться 15 - 16 жовтня 2015 р. за адресою: м. Луцьк, готель “Україна”, вул. Словацького, 2

Програма семінару


 

Відкритий набір на тренінги з конфліктології для журналістів

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує журналістів місцевих і регіональних засобів масової інформації взяти участь у тренінгах із конфліктології. Програма «Медіа як посередник у розв’язанні та попередженні конфліктів» відбудеться у Львові 29-31 жовтня за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Витрати учасників на проїзд, харчування та проживання у Львові оплачують організатори.

Протягом трьох днів учасники вчитимуться працювати з дражливими темами (збройні конфлікти, мобілізація, переселенці, демобілізовані тощо), дотримуючись професійних стандартів; обговорять з експертами особливості реакції суспільних груп на повідомлення, що транслюються у ЗМІ; познайомляться з успішними медійними проектами, які висвітлюють проблеми переселенців. Також будуть представлені найновіші результати соціологічних досліджень щодо впливу медіа на суспільні настрої.

Участь у проекті можуть узяти журналісти регіональних чи локальних ЗМІ віком до 45 років з усієї України. Заявки можна подавати до 1 жовтня. Докладні умови участі та вимоги до заявок дивіться на сайті Школи журналістики УКУ. По додаткову інформацію звертайтесь за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

ОБСЄ запрошує журналістів на семінар щодо нововведень у виборчому законодавстві

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує журналістів на семінар щодо нововведень у виборчому законодавстві в контексті місцевих виборів 2015 року

24-25 вересня 2015 року,у Львові пройде регіональний семінар для журналістів щодо новел виборчого законодавства та висвітлення місцевих виборів 2015 року у ЗМІ.

Під час заходу учасники дізнаються про нову виборчу систему,обговорять професійні та етичні стандарти журналістики (проблематика «джинси» і цензури), передвиборну агітацію, права і обов’язки журналістів та доступ до інформації.Будуть розглянуті процедури голосування, підрахунку голосів та встановлення результатів місцевих виборів. Окрема увага буде приділена питанням відповідальності за порушення виборчого законодавства та безпеки журналістів. Наприкінці семінару учасники зможуть попрацювати у групах над практичними завданнями. 

До участі у семінарі запрошуються журналісти, які працюють у ЗМІ у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій чи Хмельницькій областях, в тому числі інформаційних агенціях та Інтернет – ЗМІ, які мають намір та можливість висвітлювати виборчий процес у відповідному регіоні.

Щоб взяти участь в семінарі потрібно до 19 вересня 2015 року заповнити анкету 

До участі у семінарі будуть відібрані 25 журналістів за критеріями досвіду, мотивації та відповідності наданих матеріалів Кодексу етики українського журналіста.

Координатор тренінгу: Оксана Кузенко, (097)398-12-54, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Організатор семінару забезпечує учасників проживанням у готелі і харчуванням, а також, у разі потреби,відшкодовує транспортні витрати, пов’язані із подорожжю до Львову.

 

Конкурс журналістських розслідувань "Куди зникають гроші пацієнтів?"

Громадська організація "Інститут аналітики та адвокації" оголошує конкурс розслідування поборів у полтавських лікарнях. До участі запрошено журналістів усіх видів ЗМІ, блогерів і громадських активістів.

Термін подання матеріалів — до 30 листопада 2015 року на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше про конкурс можна дізнатися в координаторки Оксани Гук за тел. (099) 265-35-47, а також на сайті організації

 

Міжнародний прес-тур щодо екологічних проблем південного заходу Білорусі

Журналістів Білорусі та Волинської й Рівненської областей України, які займаються або планують зайнятися питаннями охорони довкілля, запрошують взяти участь у прес-турі, який пройде в Білорусі з 26 по 30 жовтня 2015 року.

Прес-тур організовується МГО «Екопартнерство» (Мінськ) та екологічної мережею «Зой» (Женева) за підтримки Програми ООН з навколишнього середовища, Шведського агентства міжнародного розвитку та Міністерства природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь.

Заявки для участі приймаються до 15 вересня.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook