You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Психологічні семінари-тренінги для журналістів Рівненської, Волинської та Житомирської областей

Незалежна медіа-профспілка України у рамках роботи об’єднаного «Центру допомоги журналістам», створеного спільно із Національною спілкою журналістів України, проводить серію психологічних семінарів-тренінгів для журналістів «Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії».

28 серпня (п’ятниця) у м. Рівне відбудеться одноденний семінар-тренінг для журналістів Рівненської, Житомирської та Волинської областей.

Час проведення – 10.00 – 16.00 Початок реєстрації учасників – о 9.30
Місце проведення – Виставкова зала (кімната 201), Майдан Просвіти, 1, м. Рівне

Під час участі у роботі семінарах учасники дізнаються:

  • що таке психічна травма і як вона діє, чи є шляхи її подолання;
  • як можна організувати допомогу собі та іншим в кризовій ситуації;
  • як взаємодіють особистий конфлікт і травма; чому виникає неможливість звертатися за допомогою та наскільки можливо говорити і писати про страх і почуття вини.

Під час семінару також будуть порушуватися питання: журналіст як людина професії і журналіст як особистість; професія журналіста як допомагаюча професія - можливий етичний вибір; система психологічної підтримки і допомоги, організація роботи журналіста; техніка психологічної безпеки на журналістському виробництві.

Учасники отримають знання щодо застосування деяких технік допомоги (дебрифінг, BASIC PH)
Також журналісти зможуть взяти участь у груповій терапії і переконатися на висланому досвіді, що подолання психічної травми можливе в групі.

Для участі в семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму.

______________

Семінари-тренінги проводиться в рамках проекту "Юридичне Бюро НМПУ: захист трудових і професійних прав українських журналістів у період пост-Майдану", який виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Конкурс на отримання фінансування журналістських розслідувань

Триває конкурс на отримання фінансування журналістських розслідувань, що проводиться в рамках програми із розвитку ЗМІ в  Україні, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірменії, Азербайджані та Туреччині Objective. Розслідування має стосуватися теми відносин України з ЄС, атомної енергетики, бізнесу (офшори, оподаткування, порушення закону), роботи уряду і місцевої влади, екології, політики та економіки 1990-х років, перешкоджання прогресу демократії. Кінцевий термін подачі заяви –  31 грудня 2015 року.

Детальніше про умови проекту.

 

Журналістів запрошують у Рівне на тренінг щодо роботи в небезпечних зонах

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошують журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ на дводенні тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінги проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

21-22 серпня (п’ятниця-субота) відбудуться два тренінги у містах Рівне та Чернігів.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням (кава-брейки та обід), роздатковими матеріалами.

На кожен захід запрошуються переважно місцеві журналісти, але є можливість під час кожного тренінгу забезпечити проживання та компенсувати видатки на проїзд для 4-5 учасників із райцентрів області чи сусідніх міст. Кількість учасників тренінгу – до 15 осіб.

Для участі у тренінгу необхідно попередньо, не пізніше ніж за 3 дні до дати його проведення заповнити реєстраційну форму учасника.

Учасники, яких запросять на тренінг – отримають інформацію про місце проведення тренінгу. Запитання – за тел. 050 356 57 58, електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

За результатами участі у роботі тренінгу учасники отримають сертифікати. Звертаємо увагу: сертифікати видаються лише тим учасникам, які беруть активну участь у всіх частинах тренінгу.

Детальніше - на сайті НМПУ

 

Премія ім. Лоренцо Наталі та стипендія ім. Рейгана-Фассела для журналістів

Премія імені Лоренцо Наталі відкрито для журналістів з усього світу

Триває набір заявок на участь у конкурсі імені Лоренцо Наталі – журналістській премії Європейської Комісії для відзначення найліпших журналістів з різних країн світу, що пишуть про питання розвитку, демократії та прав людини. Конкурс відкритий для професійних журналістів та журналістів-аматорів з різних видів медіа. У конкурсі можуть брати участь статті або репортажі, що були надруковані або вийшли в ефір з 1 вересня 2014 року до 31 серпня 2015 року. Обрані переможці отримають нагороди та грошові премії у 5000 євро, а також можливість виграти ще 5000 євро на церемонії нагородження у грудні 2015 року. Кінцевий термін подачі заявки – 31 серпня 2015 року. Детальніше тут: https://ec.europa.eu/europeaid/lnp/rules_en

Стипендія ім. Рейгана-Фассела для журналістів

16 серпня 2015 року починається відбір на стипендійну програму ім. Рейгана-Фассела для журналістів. Журналістам та науковцям з усього світу надається можливість провести п'ять місяців у резиденції Національного фонду за демократію (NED) у Вашингтоні з метою проведення незалежних досліджень в галузі демократизаційних процесів у конкретній країні або регіоні. Дедлайн заповнення аплікаційної форми 3 листопада. Деталі за посиланням: http://www.ned.org/fellowships/reagan-fascell-democracy-fellows-program/applying-for-a-fellowship/

 

Навчальна програма для журналістів «Висвітлення питань державно-приватного партнерства у засобах масової інформації»

Для кого ця програма?

Навчальна програма розрахована на журналістів-практиків, які в своїй діяльності стикаються з висвітленням проблематики державно-приватного партнерства, аналізують хід розробки й реалізації проектів ДПП.

Мета програми

Зміцнення спроможності журналістів українських засобів масової інформації об’єктивно, неупереджено та компетентно висвітлювати розробку й реалізацію проектів державно-приватного партнерства в Україні; розширення мережі журналістів, обізнаних з тематикою ДПП.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook