You are here:
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Журналістська премія імені Лоренцо Наталі

Розпочато набір заявок на участь у конкурсі імені Лоренцо Наталі – журналістській премії Європейської Комісії для відзначення найліпших журналістів з різних країн світу, що пишуть про питання розвитку, демократії та прав людини. Гасло цьогорічного конкурсу: “Сьогоднішні історії можуть змінити наше завтра”. Конкурс відкритий для професійних журналістів та журналістів-аматорів з різних видів медіа. У конкурсі можуть брати участь статті або репортажі, що були надруковані або вийшли в ефір з 1 вересня 2014 року до 31 серпня 2015 року. Обрані переможці отримають нагороди та грошові премії у 5000 євро, а також можливість виграти ще 5000 євро на церемонії нагородження у грудні 2015 року. Кінцевий термін подачі заявки – 31 серпня 2015 року. Детальніше тут:http://ec.europa.eu/europeaid/lnp

 

Оголошується набір у Другу Літню школу практичної журналістики!

Волинська незалежна медіа-профспілка у партнерстві з Волинським прес-клубом оголошує про початок набору у Другу Літню школу практичної журналістики.

Фото із сайту cit.press

Детальніше...
 

Семінар для журналістів "Україна та Енергетичне Співтовариство: суть і зміст реформ"

Аналітичний центр "Діксі Груп", експертна коаліція "Енергетичні реформи", видання "Українська енергетика" оголошують конкурс на участь в освітньому семінарі для журналістів "Україна та Енергетичне Співтовариство: суть і зміст реформ".

Захід відбудеться 25-26 травня. Учасники зможуть отримати вичерпну інформацію та відповіді на найбільш провокативні питання щодо реформування ринків електроенергетики і газу, регулятора, сфери енергоефективності, «зеленої» енергетики та екології за європейськими стандартами. 

За підсумками заходу буде запропоновано написати та опублікувати матеріали, які відображатимуть розуміння зобов'язань України перед Енергетичним Співтовариством та відповідних реформ. Автори семи кращих робіт відвідають Секретаріат Енергетичного Співтовариства. 

Взяти участь у семінарі зможуть професійні журналісти регіональних та центральних ЗМІ, які мають досвід написання текстів з питань енергетичної та екологічної політики. Кількість місць обмежена. 

Реєстраційна форма за посиланням

Семінар проводитиметьсяв рамках проекту «Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості», що здійснюється ГО «Діксі Груп» спільно із Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

Програма семінару

 

Тренінг «Особливості висвітлення у ЗМІ проблем біженців, мігрантів та вимушених переселенців»

Центр інформації про права людини і Проект "Без кордонів" запрошують журналістів до участі в тренінзі «Особливості висвітлення у ЗМІ проблем біженців, мігрантів та вимушених переселенців», що відбудеться 9-10 квітня у Харкові.

Під час заходу його учасники дізнаються:

 • Що таке дискримінація і як вона проявляється?
 • Яка різниця між поняттями «мігрант», «емігрант», «іммігрант», «біженець», «шукач притулку», «переселенець», «внутрішньо переміщена особа»?
 • Яких помилок припускаються українські ЗМІ, висвітлюючи цю проблематику?
 • «Мова ворожнечі» в українських мас-медіа: які її причини, види, масштаб та наслідки
 • Чому слова «нелегал», «нелегальний мігрант» некоректно використовувати?
 • Принципи безпеки та приватності: як не нашкодити, висвітлюючи конкретні історії?
 • Які нюанси роботи в різних жанрах (репортаж, інтерв’ю, фото) під час роботи з цією тематикою?
 • Як за допомогою ЗМІ зменшити стигматизацію?

Детальніше...
 

ІМІ запрошує журналістів на тренінг iз безпеки на полігоні

Інститут масової інформації запрошує журналістів і фрілансерів, що висвітлюють або планують висвітлювати події в зоні АТО, на 4-денний тренінг із безпеки, що відбудеться 19-22 лютого 2015 року. Останній день тренінгу присвячений практичному відпрацюванню навичок на полігоні.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 12 лютого 2015 року.

Кількість місць обмежена.

Деталі - на сайті ІМІ

Враження учасників попереднього тренігу читайте за посиланнями:

1. Журналісти на війні: основне завдання - лишитися живим

2. Олександр Пугач: «Важливо не боятися надавати допомогу»

3. Тренінг про роботу в зоні АТО: враження волинських медійників

 
Сторінка 6 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook