You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

ІМІ запрошує журналістів на тренінг з безпеки на полігоні

Інститут масової інформації за підтримки Ради Європи проводить 4-денний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зоні АТО. Захід відбудеться 15-18 грудня 2014 року під Києвом. Останній день тренінгу учасники проведуть на полігоні та відпрацюють засвоєні навички.

На тренінгу досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування поїздки в зону АТО, спорядження для журналістів, особливостями поводження під часобстрілів зі стрілецької та артилерійської зброї, авіації. Розглянуть питання як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Навчать працювати під час масових заворушень. Відпрацюють алгоритми дій при евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Детальніше...
 

Навчальний курс IWPR для журналістів України з фізичної та цифрової безпеки, висвітлення війни та етичних питань

Інститут висвітлення війни та миру (Institute for War and Peace Reporting) запрошує подавати заявки на участь у навчальному курсі з підвищення безпеки та покращення професійних навичок журналістів, які працюють в умовах конфлікту.

Детальніше - на сайті Інституту розвитку регіональної преси

 

ІМІ оголосив конкурс "Лови джинсу!"

Інститут масової інформації оголосив конкурс “Лови джинсу!” на виявлення прихованої політичної реклами — джинси — у місцевих друкованих та інтернет-виданнях.

Конкурс триватиме до парламентських виборів-2014 і складатиметься з двох частин: 1) виявлення "джинси" у місцевих виданнях і 2) конкурс статей/блогів про "джинсу" в місцевих виданнях.

Детальніше - на сайті ІМІ

 

Стипендія для журналістів, які пишуть про державну політику

Міжнародний науковий центр ім. Вудро Вільсона пропонує 9-місячну програму для журналістів, які висвітлюють питання державної політики в своїй країні.

Під час програми учасники отримуватимуть максимальну стипендію та проживатимуть у Вашингтоні. 

Також, Центр Вільсона оплачує 75% медичного страхування та повністю покриває витрати на переліт до США і назад. 

Заявки приймаються до 1 жовтня. 

Заповнити анкету на участь в програмі та дізнатись деталі, можна за посиланням.

 

Міжнародний курс з прав людини для журналістів

Оголошується конкурс на участь у Освітньому Міжнародному Курсі «Посилення впливу журналістської спільноти в ситуації з дотриманням прав людини» для журналістів.

У Курсі візьмуть участь журналісти Білорусі та України. Освітній Курс координуватимуть: Громадська організація «М’АРТ» (Україна), Правозахисний центр «Поступ» (Україна), Helsinki Foundation for Human Rights (Польща), Організація «Pepleinneed» (Чехія), «Človek v ohrození» (Словакія), Гродзенскае абласное грамадскае аб’яднанне маладых навукоўцаў  “ВІТ”  (Білорусь) за фінансової підтримки міжнародного Вишеградського Фонду. Курс є частиною плану дій всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Детальніше - на сайті ГУРТа

 
Сторінка 7 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook