You are here:
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Конкурс на кращі журналістські матеріали з питань енергоефективності

Із метою підвищення інтересу до питань енергетичної безпеки країни, інформування представників місцевих громад про потенціал впровадження енергозберігаючих технологій на локальному рівні, Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» спільно з Українським освітнім центром реформ та за спонсорської підтримки найбільшої приватної газовидобувної компанії України Burisma Holdings оголошує «Конкурс на кращі опубліковані журналістські матеріали з питань енергоефективності, джерел альтернативної та чистої енергії, переваг ОСББ, тарифної реформи та забезпечення соціального захисту населення». До участі в конкурсі запрошуються журналісти тринадцяти областей України – Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, та Чернігівської.

Дедлайн - 15 травня!

Деталі конкурсу + Заявка

 

Волинських і житомирських журналістів/журналісток запрошують до участі в конкурсі матеріалів про ВПО

Громадська організація «Розвиток Волині» та Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» у рамках проекту «Нове оточення – нові можливості», що реалізується за підтримки Українського жіночого фонду, оголосили конкурс журналістських матеріалів про вимушено переміщених осіб.

Зліва направо: Юлія Перфільєва, Аза Голощапова, Олена Черенкова, Ірина Колковська, Анна Кречкіна

Детальніше...
 

У Луцьку розпочався відбір за програмою "Студенти для органів місцевого самоврядування"

Всеукраїнська громадська організація "Молодіжна Альтернатива" оголошує про початок відбору студентів до участі в програмі стажування в органах місцевого самоврядування. Партнером проекту в Луцьку є Волинський прес-клуб.

Участь у конкурсі можуть узяти студенти 3-5 курсів і аспіранти вищих навчальних закладів Рівного, Луцька, Львова, Чернівців, Тернополя, Житомира, Черкас, Вінниці, Запоріжжя, Чернігова, Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Херсону, Одеси, які бажають більше дізнатися про діяльність органів влади.

Стажування відбуватиметься з 1 лютого по 30 червня 2016 року. Окрім досвіду стажування в певних відділах і управліннях інтерни матимуть можливість відвідати безоплатні тренінги, взяти участь у зустрічах із відомими людьми (політиками, журналістами, громадськими активістами), познайомитися зі своїми однолітками з інших областей, обмінятися досвідом і думками для реалізації молодіжних ініціатив, написати й опублікувати свої аналітичні матеріали.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету й надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 22 січня 2016 року включно.

Мета програми -

 • надати молодим активним, небайдужим молодим  людям можливість долучитися до державотворення,
 • взяти безпосередню участь у процесах прийняття державних рішень,
 • набути досвіду роботи в органах влади.

Завантажити анкету

(для збільшення натисніть на фото)

 

Конкурс журналістських матеріалів «Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату»

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Національний екологічний центр України оголошують конкурс журналістських матеріалів на тему «Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату».

На конкурс приймаються статті, подкасти та відеосюжети українською або російською мовами, на теми, що стосуються України у контексті глобальної зміни клімату:

 • участь України у кліматичних переговорах ООН
 • внесок України у боротьбу зі зміною клімату на планеті
 • причини і наслідки зміни клімату в Україні
 • адаптація до змін клімату в Україні
 • вугільна енергетика в Україні та її вплив на зміну клімату

До Конкурсу приймаються матеріали, опубліковані у ЗМІ з 1 серпня 2015 року по 15 грудня 2015 року. Посилання на матеріали або скановані копії друкованих текстів  необхідно надіслати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою "Конкурс" до 13 грудня 2015 року. Також у листі потрібно вказати прізвище та ім’я автора та його місце роботи. Мінімальний обсяг текстових матеріалів – 3 тис. друкованих знаків (з пробілами). Максимальний обсяг – 12 тис. знаків. Для подкастів та відеосюжетів  - обмеження відсутні.

П’ять журналістів, роботи яких отримають найвищі оцінки журі будуть нагороджені грошовими преміями у сумі по 5 000 гривень та будуть запрошені до Києва на вручення нагород та тематичну дискусію.

Про підсумки Конкурсу буде оголошено не пізніше 18 грудня на сайті Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

 

Конкурс для журналістів "Заради сталого майбутнього"

Компанія REHAU спільно з агенцією USAID та Інститутом Місцевого розвитку оголошують конкурс для журналістів «Заради сталого майбутнього».

До участі у конкурсі запрошуються всі журналісти, які в період з 05 жовтня до 31 грудня 2015 року опублікують матеріал на тему «Вікна як складова енергоефективності в оселі».

Матеріал має носити інформативно-публіцистичний характер і розкривати тему енергоефективності в оселях, не мати ознак реклами і не містити назви ТМ та виробників.

Взяти участь в конкурсі можуть журналісти будь-яких ЗМІ (ТБ, радіо, преса, веб-ресурси).  До участі також допускаються матеріали, що були опубліковані протягом 2015 року.

Серед учасників журі обере 6 переможців, які отримають цінні призи.
Детально умови конкурсу викладено у презентації.

 
Сторінка 2 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook